Náhodné setkání půvabné Alice s tajemným Adamem skončilo zcela klasicky. V posteli. To co Alice považuje za unáhlený flirt, přerůstá ve spalující vášeň a citové pouto k muži o jehož životě neví vůbec nic. Pod maskou pozorného partnera skrývá Adam, vrcholový horolezec a vynalézavý milenec, svou druhou tvář. A z jeho minulosti teď přichází hrozba ohrožující Alici. (oficiální text distributora)

Pythonator

Divné soft porno tvářící se jako thriller. Postavy se chovají nelogicky a zároveň předvidatelně, což je dost ujetá kombinace. TAK ale pokud tvůrcům nešlo o kvality filmu, nýbrž o šukání, docela se to povedlo. Stručně shrnuto: Děj trapně průhledný a nudný, kamera televizně britsko amatérská, Joseph Fiennes přehnaně uhrančivě nudný, Grahamka žhavá a sexy, Grahamčiny kozy obstojné, drbačky živelně rajcovní. Podtrženo sečteno: Film na hovno a drbačky za pět hvězdiček. ()

zero_zelo

hm, tak tady sou nejzábavnější asi akorát ty milostný scény... vilné pohledy magického josepha mě rajcujou asi jako pleny pro důchodce, zápletka jak z pavlače a hudba z kreslený pohádky 50s. ()

Feacher

Spoustu lidí to již popsalo přede mnou, takže jen rychle - všichni víme, kvůli které postavě se film vyplatí zhlédnout, příběh docela obyčejný, závěr u přemýšlivějších předpovidatelný. Není to tak špatné, jak někteří píšou, ale podruhé to vidět nemusím, vše působí trochu levným dojmem, hudbou počínaje, napsáním pokračujíc a zpracováním konče. Ale že to není zlé, za tím si stojím, 55% je málo, 60-65% by odpovídalo. ()

kritička odpad!

Fakt to měl bejt thriller? Vždyť to bylo light porno pro dvanáctiletý děcka. Bože ... kde jsou ty časy, kdy jsme zahlédli v televizi prsa a byli jsme z toho všichni úplně mimo a psali jsme do Novy stížnosti. Časy jsou pryč a tenhle hrůznej film taky! Díky bohu. ()

Ganka

Divím se, že má film tak nízké hodnocení. Podle mě to mělo všechno, co má romantické drama s thillerovými prvky mít - divoký sex, zapletku, peripetii i katarzi. To vše obohacené o perverzní sourozence a všetečnou manželku. Parádní děj spolu s démonickým krasavcem Josephem Fiennesem se postará o příjemnou podívanou. ()