Malá vražda

Steve Mason

David Robbins

Kostýmy:

Christine Wada

Průměrná, nicméně divácky příjemná detektivka, s nadpřirozenými prvky a pěknou digitální kamerou. Obsazení to má víc než dobré. Lucas, Howard nebo Elwes jsou charismatičtí herci, což bohužel z příšerného cz dabingu nejde poznat. Film jsem bohužel viděl v češtině a bylo to k zblití. Pane Libore Hruško, který jste měl na starosti úpravu dialogů a režii cz znění, když jeden drsnej polda řekne druhýmu, "Páchne z tebe alkohol" má patrně na mysli "Táhne z tebe chlast". To kurva nevíte, když režírujete cz dabing???(12.12.2013)

• ecceHOMMO

Taká Tv krimi produkcia, ktorá ma však nebavila a nezaujala. Práve naopak. A ikeď by si možno zaslúžila Malá vražda odo mňa o jednu hviezdu viac, nedám jej ju. */**(13.10.2012)

• jerdnok

NUDA, neskutečná NUDA, herecké výkony nechci ani výkony nazývat. Hodně dlouho jsem žádný tak nudný film neviděl.(14.10.2012)

• BeranSon

Musím se přiznat že dvě scény, dva momenty mě velice zaujali, ale jinak to je úplně o ničem. Špatná, nicotná bezduchá dějová kostra nedokáže přesvědčivě udržet film na nohách. Herci jsou špatní a režie není nijak extra vydařená, takže jednoduše zklamání po všech stranách. - 1/10 -(1.3.2015)

• burton

Jejda jejda, takže copak to tady máme? Jednoho moulu, kterého docela odpravila chybka v úsudku a teď s ním nemluví ni klika u dveří. Ale zase neni takový mačo, protože, když ho osloví duch, docela se chytne.Každopádně je to krásný ženský duch, takže tím to asi bude. Kdyby ho oslovil nějakej starej smraďoch, asi by to bylo pomalejší. Hurikán Katrina zde vůbec není důležitý, takže jdeme dále. Storka není špatná, leč přeplácaná a vnitřně rozervaná a nazvala bych toto všechno podprůměrnou televizní detektivní inscenací, za vydatné podpory podprůměrné režie. Herecké výkony jsou adekvátní inscenaci. Avšak musím říci, že rozuzlení zápletky mě překvapilo, pořád jsem čekala, že to bude přeci jen složitější. No, jestli máte nějaké ruční práce a nemusíte, nebo nechcete u toho přemýšlet, pak je tento film ideální.(6.3.2015)