poster

Malá vražda

 • USA

  Little Murder

Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2011, 94 min

Scénář:

Gerald Di Pego

Kamera:

Steve Mason

Hudba:

David Robbins

Kostýmy:

Christine Wada
(další profese)
 • vegetol.mp
  ***

  Průměrná, nicméně divácky příjemná detektivka, s nadpřirozenými prvky a pěknou digitální kamerou. Obsazení to má víc než dobré. Lucas, Howard nebo Elwes jsou charismatičtí herci, což bohužel z příšerného cz dabingu nejde poznat. Film jsem bohužel viděl v češtině a bylo to k zblití. Pane Libore Hruško, který jste měl na starosti úpravu dialogů a režii cz znění, když jeden drsnej polda řekne druhýmu, "Páchne z tebe alkohol" má patrně na mysli "Táhne z tebe chlast". To kurva nevíte, když režírujete cz dabing???(12.12.2013)

 • bourec
  ***

  Jak u tohodle filmu někdo dojde k odpadu,to zcela postrádá smysl hodnocení,ale zřejmě i děti se koukaj na filmy.Jinak zásluhou charismem obdařenýho J.Lucase je film docela koukatelnej,sice taková spíš komorní krimoška,ale nenudí.60%.(10.11.2012)

 • jerdnok
  odpad!

  NUDA, neskutečná NUDA, herecké výkony nechci ani výkony nazývat. Hodně dlouho jsem žádný tak nudný film neviděl.(14.10.2012)

 • KarKulA
  *

  Ač to v sobě neslo určité prvky originality, jednalo se o silně podprůměrnou scénáristickou slátaninu, která nejenom že přeskakovala od jednoho žánru k druhému, ale navíc se zmítala mezi vlastními liniemi příběhu - k tomu všemu ještě okořeněno hromadou nelogičností. Herecké výkony slabé .....(12.12.2013)

 • bezprezdivky
  *

  Věru netradiční práce s duchem .... Jako by se to nemohlo rozhodnout, jestli je to detektivka nebo horror nebo mystika, a ve výsledku to není ani jedno.(2.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace