poster

Malá vražda

 • USA

  Little Murder

Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2011, 94 min

Scénář:

Gerald Di Pego

Kamera:

Steve Mason

Hudba:

David Robbins

Kostýmy:

Christine Wada
(další profese)
 • burton
  *

  Jejda jejda, takže copak to tady máme? Jednoho moulu, kterého docela odpravila chybka v úsudku a teď s ním nemluví ni klika u dveří. Ale zase neni takový mačo, protože, když ho osloví duch, docela se chytne.Každopádně je to krásný ženský duch, takže tím to asi bude. Kdyby ho oslovil nějakej starej smraďoch, asi by to bylo pomalejší. Hurikán Katrina zde vůbec není důležitý, takže jdeme dále. Storka není špatná, leč přeplácaná a vnitřně rozervaná a nazvala bych toto všechno podprůměrnou televizní detektivní inscenací, za vydatné podpory podprůměrné režie. Herecké výkony jsou adekvátní inscenaci. Avšak musím říci, že rozuzlení zápletky mě překvapilo, pořád jsem čekala, že to bude přeci jen složitější. No, jestli máte nějaké ruční práce a nemusíte, nebo nechcete u toho přemýšlet, pak je tento film ideální.(6.3.2015)

 • vegetol.mp
  ***

  Průměrná, nicméně divácky příjemná detektivka, s nadpřirozenými prvky a pěknou digitální kamerou. Obsazení to má víc než dobré. Lucas, Howard nebo Elwes jsou charismatičtí herci, což bohužel z příšerného cz dabingu nejde poznat. Film jsem bohužel viděl v češtině a bylo to k zblití. Pane Libore Hruško, který jste měl na starosti úpravu dialogů a režii cz znění, když jeden drsnej polda řekne druhýmu, "Páchne z tebe alkohol" má patrně na mysli "Táhne z tebe chlast". To kurva nevíte, když režírujete cz dabing???(12.12.2013)

 • ecceHOMMO
  *

  Taká Tv krimi produkcia, ktorá ma však nebavila a nezaujala. Práve naopak. A ikeď by si možno zaslúžila Malá vražda odo mňa o jednu hviezdu viac, nedám jej ju. */**(13.10.2012)

 • KarKulA
  *

  Ač to v sobě neslo určité prvky originality, jednalo se o silně podprůměrnou scénáristickou slátaninu, která nejenom že přeskakovala od jednoho žánru k druhému, ale navíc se zmítala mezi vlastními liniemi příběhu - k tomu všemu ještě okořeněno hromadou nelogičností. Herecké výkony slabé .....(12.12.2013)

 • jerdnok
  odpad!

  NUDA, neskutečná NUDA, herecké výkony nechci ani výkony nazývat. Hodně dlouho jsem žádný tak nudný film neviděl.(14.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace