poster

Malá vražda

 • USA

  Little Murder

Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2011, 94 min

Scénář:

Gerald Di Pego

Kamera:

Steve Mason

Hudba:

David Robbins

Střih:

Devin Maurer

Kostýmy:

Christine Wada
(další profese)
 • burton
  *

  Jejda jejda, takže copak to tady máme? Jednoho moulu, kterého docela odpravila chybka v úsudku a teď s ním nemluví ni klika u dveří. Ale zase neni takový mačo, protože, když ho osloví duch, docela se chytne.Každopádně je to krásný ženský duch, takže tím to asi bude. Kdyby ho oslovil nějakej starej smraďoch, asi by to bylo pomalejší. Hurikán Katrina zde vůbec není důležitý, takže jdeme dále. Storka není špatná, leč přeplácaná a vnitřně rozervaná a nazvala bych toto všechno podprůměrnou televizní detektivní inscenací, za vydatné podpory podprůměrné režie. Herecké výkony jsou adekvátní inscenaci. Avšak musím říci, že rozuzlení zápletky mě překvapilo, pořád jsem čekala, že to bude přeci jen složitější. No, jestli máte nějaké ruční práce a nemusíte, nebo nechcete u toho přemýšlet, pak je tento film ideální.(6.3.2015)

 • KarKulA
  *

  Ač to v sobě neslo určité prvky originality, jednalo se o silně podprůměrnou scénáristickou slátaninu, která nejenom že přeskakovala od jednoho žánru k druhému, ale navíc se zmítala mezi vlastními liniemi příběhu - k tomu všemu ještě okořeněno hromadou nelogičností. Herecké výkony slabé .....(12.12.2013)

 • NeverEver
  **

  No, jak bych to asi nejlepe popsala "...jako da se...", ale jen jednou a jen kdyz uz clovek fakt nema na co koukat. Pritom by to mohl byt dobry film, ani herecke obsazeni nebylo zle... ale scenarista s reziserem nemeli celou dobu jasno jestli toci dokumentarni film "ja jsem troska", spolecenskou sondu, "b"kovy horor a asi v poslednich 15 minutach jim to doslo... jee, my vlastne delame detektivku... mysteriozn je to asi jako kocka na zaprazi, svizne jako snek na hlavkovem salatu a napinave jako rozpravy v parlamentu. 2* (a to z velke casti za vykon Terrence Howarda... )(28.11.2012)

 • Strandmon
  ***

  Možná trochu slabší thriller a silnější kriminálka, ale na 2 hvězdičky nespadne. 40%.(28.2.2015)

 • bezprezdivky
  *

  Věru netradiční práce s duchem .... Jako by se to nemohlo rozhodnout, jestli je to detektivka nebo horror nebo mystika, a ve výsledku to není ani jedno.(2.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace