poster

Malá vražda

 • USA

  Little Murder

Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2011, 94 min

Scénář:

Gerald Di Pego

Kamera:

Steve Mason

Hudba:

David Robbins

Producenti:

Silvio Muraglia

Střih:

Devin Maurer

Scénografie:

Rika Nakanishi

Kostýmy:

Christine Wada
(další profese)
 • Strandmon
  ***

  Možná trochu slabší thriller a silnější kriminálka, ale na 2 hvězdičky nespadne. 40%.(28.2.2015)

 • ecceHOMMO
  *

  Taká Tv krimi produkcia, ktorá ma však nebavila a nezaujala. Práve naopak. A ikeď by si možno zaslúžila Malá vražda odo mňa o jednu hviezdu viac, nedám jej ju. */**(13.10.2012)

 • bezprezdivky
  *

  Věru netradiční práce s duchem .... Jako by se to nemohlo rozhodnout, jestli je to detektivka nebo horror nebo mystika, a ve výsledku to není ani jedno.(2.10.2013)

 • BeranSon
  *

  Musím se přiznat že dvě scény, dva momenty mě velice zaujali, ale jinak to je úplně o ničem. Špatná, nicotná bezduchá dějová kostra nedokáže přesvědčivě udržet film na nohách. Herci jsou špatní a režie není nijak extra vydařená, takže jednoduše zklamání po všech stranách. - 1/10 -(1.3.2015)

 • bourec
  ***

  Jak u tohodle filmu někdo dojde k odpadu,to zcela postrádá smysl hodnocení,ale zřejmě i děti se koukaj na filmy.Jinak zásluhou charismem obdařenýho J.Lucase je film docela koukatelnej,sice taková spíš komorní krimoška,ale nenudí.60%.(10.11.2012)

 • - O nebezpečnosti západního Detroitu se na vlastní kůži přesvědčila část filmového štábu, když je přepadla dvojice ozbrojených teenagerů. Ti jim odcizili peněženky a mobilní telefony. Z místa činu se jim podařilo uniknout, nicméně policejními orgány byli o den později polapeni a vsazeni do vazby předběžného zadržení. (Conspi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace