Malá vražda

Rika Nakanishi

Kostýmy:

Christine Wada
  • BeranSon

Musím se přiznat že dvě scény, dva momenty mě velice zaujali, ale jinak to je úplně o ničem. Špatná, nicotná bezduchá dějová kostra nedokáže přesvědčivě udržet film na nohách. Herci jsou špatní a režie není nijak extra vydařená, takže jednoduše zklamání po všech stranách. - 1/10 -(1.3.2015)

• ecceHOMMO

Taká Tv krimi produkcia, ktorá ma však nebavila a nezaujala. Práve naopak. A ikeď by si možno zaslúžila Malá vražda odo mňa o jednu hviezdu viac, nedám jej ju. */**(13.10.2012)

Možná trochu slabší thriller a silnější kriminálka, ale na 2 hvězdičky nespadne. 40%.(28.2.2015)

• NeverEver

No, jak bych to asi nejlepe popsala "...jako da se...", ale jen jednou a jen kdyz uz clovek fakt nema na co koukat. Pritom by to mohl byt dobry film, ani herecke obsazeni nebylo zle... ale scenarista s reziserem nemeli celou dobu jasno jestli toci dokumentarni film "ja jsem troska", spolecenskou sondu, "b"kovy horor a asi v poslednich 15 minutach jim to doslo... jee, my vlastne delame detektivku... mysteriozn je to asi jako kocka na zaprazi, svizne jako snek na hlavkovem salatu a napinave jako rozpravy v parlamentu. 2* (a to z velke casti za vykon Terrence Howarda... )(28.11.2012)

• bezprezdivky

Věru netradiční práce s duchem .... Jako by se to nemohlo rozhodnout, jestli je to detektivka nebo horror nebo mystika, a ve výsledku to není ani jedno.(2.10.2013)

• - O nebezpečnosti západního Detroitu se na vlastní kůži přesvědčila část filmového štábu, když je přepadla dvojice ozbrojených teenagerů. Ti jim odcizili peněženky a mobilní telefony. Z místa činu se jim podařilo uniknout, nicméně policejními orgány byli o den později polapeni a vsazeni do vazby předběžného zadržení. (Conspi)