Kurýr pracující pro místního mafiánského šéfa musí doručit záhadný balíček, zatímco jej pronásleduje skupina neobvyklých gangsterů. (oficiální text distributora)

solver

Béčko, nicméně povedené nebo chcete-li plánované. "Ty si stoupni tady, on za tebou příde, nevezme si zbraň, prostě ti dá na budku. Co na tom, že si mezitím odrovnal 50 lidí, on se tě nebojí :-) A ty nahoře nepřestávej brousit, ať lítaj jiskry!" Steve mi připomíná starého dobrého Buda Spencera, akorát ten se svými pěstmi strefoval prakticky vždy a nebyl tak neohrabaný - Steve to hraje na jednu pořádnou ránu, a té předchází několik fatálních promáchnutí a trochu nakládačka. Takže pak si musí jako Terminátor v nějaké koupelně udělat pár zdravotních zásahů a upravit vizáž. Já mu teda předpovídám velkou budoucnost, bez ironie. ()

janmanas

Klasický akční film s trochu nudným dějem na zacatku se pote trochu rozjede ale tempo neni takove aby se clovek nepodival na hodinky behem filmu. Vyzivani v zachazeni s nozi je fajn, ale neni to pro slabsi povahy. ()

Bladesip

Parádní akční béčko, které rozhodně nenudí. Obsazení Steva Austina a Lungrena tomu dodává ještě koření navíc, takže díky jejich charizma je na co koukat i v těch neakčních pasážích. Akce je tu, myslím, akorát a bojové scény se dají určitě zařadit mezi ty lepší, i když od závěrečného fightu dvou hlavních představitelů jsem čekal víc. Podle mě určitě za zhlédnutí stojí, zvláště, pokud máte v oblibě SA a DL. :) ---------- P.S.: České titulky hotové, stahujte na www.titulky.com. ()

PORTER44

Akční podprůměr.žádný uspěšný návrat D.Lundgrena se nekoná.Akční scény nic moc,herecké výkony nic moc a vizuálně hrůza. ()

hajner

Čo vám budem hovoriť. Premúdrený Dolph a väčšne dobitý Steve. Otrasná lacná hudba a dialógy nezaostávajú ďaleko za ňou. Steve si môže na svoje herecké konto urobiť ďalší zárez(myslím herecké duo). Po Segalovi,Trejovi aj Lundgren. ()

swater137 odpad!

to bylo fakt blbý - tak neobratnýho neherce, něco jako nebubnující nespěvák Víťa Vávra, jsem ještě neviděl. Film byl stejný jako on, prostě jenom blbej. A doktora hraje tajemný už s cigaretou s Akta X !!! to byl vrchol ) ()

AldaPalda

uz od zacatku mi to prislo nejaky divny, a s kazdou pribyvajici ne minutou, ale vterinou, ten film zacal byt blbejsi a blbejsi. absolutne nechapu, kdo mohl takove nelogicke slatanine sracek z C akcnaku dat alespon nejakou hvezdu. ja dal jednu za tu pohlednou badass Monicku. dokoukal jsem to jen diky Mikimysakovi, ktery proste trval na tom, ze "tu sracku musime dokoukat, ja chciiii ", omg, uz nikdy vice......0,83 ()

zimi

Mam rád akční filmy a v nich odpustím hodně, ale čeho je moc... Herci ostuda režie, dialogy, hnus, příběh hrůza, to je film, kterej měl bejt natočen o 30 let dřív a i tak by to byl propadák!!!!! Hned jak jsem viděl Lungréna, tak jsem věděl, že to bude průser, no hrůza, on a Austin jsou tak neohrabaný, že půlka důchoďáku jsou proti nim atleti a oni zvládnou, bez zbraně partu profíků se samopaly, čumim dost, chtěl bych vidět natáčení, reiža musel asi prasknout vzteky než oni sebrali bouchačku ze země, ale co jeho boj, když jim za to chce platit!!!! Kdo dal 5* ten musí bejt leda producent a ještě teď má divoký sny jak na tu 5tku sahá. Již nikdy tento skvost nechci vidět!!!! ()

bibinko odpad!

Zhodnotil bych to jednoduše - Festival ztraceného času. Podobná sračka se jen tak nevidí a že to musí být velké umění vytvořit takovou zhovadilost. ()