Kingsman: Tajná služba (2014)

Mne se to. Nevim proc mi to pripomina Wanted, ale to se mi celkem libilo taky. Btw ja bych tu svedskou slechticnu teda bral i s nabizenym dezertem ;o) 4,72

12 let v řetězech (2013)

natoceno na zaklade autobiograficke knihy = THUMBS UP, 4,2

Gravitace (2013)

fakt nechapu, za co dostala takova k0k0tina prumerne hodoceni 82%....jedna hvezda za vizualni efekty, tecka

Star Trek: Do temnoty (2013)

plne souhlasim s verbalem, takze neni nutne psat nic navic. jedna hvezda ode mne bonus, anzto fandim sci-fi. 3,79

Zásilka (2013)

uz od zacatku mi to prislo nejaky divny, a s kazdou pribyvajici ne minutou, ale vterinou, ten film zacal byt blbejsi a blbejsi. absolutne nechapu, kdo mohl takove nelogicke slatanine sracek z C akcnaku dat alespon nejakou hvezdu. ja dal jednu za tu pohlednou badass Monicku. dokoukal jsem to jen diky Mikimysakovi, ktery proste trval na tom, ze "tu sracku musime dokoukat, ja chciiii ", omg, uz nikdy vice......0,83

Jedna mezi oči (2012)

Jediny, co me fakt jako dostalo, byla samodoplnovaci se sklenicka s Bullet Whisky na uplnym konci. Rambo IV se mi libil asi vic ( cakalo fakt hoooodne moc krve a kousku tel ), ale i tohle melo spad. Nektery lehky nelogicnosti byly v ramci zanru OK, pidlovokej samuraj z Koreje se moc nepredvedl, Slyova dcerecka paradni. 3,11

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Jako velký fanoušek Tolkiena a všech jeho knih jsem byl po Pánu Prstenů až na pár drobných výhrad téměř u vytržení. Možná proto mé očekávání stran hobita bylo příliš velké, možná je jen kniha prosté lepší. V LOTR Jackson některé scény vynechal, nyní prakticky přepsal knihu na plátno.....I přesto je kniha lepší svým neotřelým pohádkovým vyprávěním, film musí zaujmout perfektním vizuálním zpracováním a efekty, aby vydřel prachy. Je to vidět....Možná místo těch blábolů stačilo napsat, že kniha je prostě lepší :o) 4,2

Red 2 (2013)

Ačkoliv je mým oblíbeným hercem Willis, již po prvním díle bylo jasné, kdo "to táhne", a Malkovich aka Marvin je perfetní i tentokrát. Nadstandardně vtipné komentáře paranoidního Marvina povyšují film o hvězdičku výše než by si po dějové stránce možná zasloužil. 4 rovné

Nespoutaný Django (2012)

Ch.Waltz mne nadchnul svym vykonem jiz v Panchartech, v Djangovi jen potvrdil svou hereckou jedinecnost - King Schulze jsem si po prvni scene oblibil, po 25ti minutach zamiloval. Tento snimek nestoji na vybornem scenari, na reziserovi, ne-e, tento film stoji na Christopheru Waltzovi, i kdyz je jeho postava jiz po smrti ( viz konec ). Film je svym zpusobem znacne provokativni - nigga a vsechny podobne variace na american african zazni ve filmu mnohem casteji nez nadavky, coz je, zejmena vzhledem k "problematicke" minulosti USA a jejich snaze toto ze sve historie vymazat, opravdu unikat. 4,61

Resident Evil: Odveta (2012)

Jedna hvezdicka je za Millu Jovovich, druha za Michelle Rodriguez. Jinak hruza....