Bývalý agent CIA je společně se svou pubertální dcerou donucen k útěku poté, co jeho zaměstnavatel odsoudí oba dva k likvidaci v rámci mezinárodního spiknutí. Bývalý agent CIA Ben Logan doufá, že se mu podaří znovu nastartovat vztah s jeho patnáctiletou dcerou Amy, se kterou si jsou poměrně odcizení. Získá práci v Belgii jako bezpečnostní expert pro velkou nadnárodní korporaci. Jednoho dne přijde Logan do práce a zjistí, že divize, ve které pracoval, již neexistuje - kolegové smazali veškeré materiály a jeho asistent je ve skutečnosti trénovaný agent s jasným úkolem – zabít Logana i jeho dceru. Není čas přemýšlet, co se stalo a proč je někdo chce zabít – Logan a Amy musí prchnout a v patách mají dokonale vyškolené zabijácké komando. Otec a dcera, kteří si vůbec nejsou blízcí, se musí najednou naučit spolehát jeden na druhého a budovat vzájemnou důvěru. Ona důvěra začne být ohrožena v momentě, kdy se Amy dozví pravdu o otcově minulosti. (HBO Europe)

JerryPilsen

Žádný děs a žádná nuda,ale všechno je tak nějak odjinud odkoukané a předvídatelné.První půlka válcuje druhou,konec mohl být lepší.Agenti zabijáci to nebrali za správný konec. ()

danny79

Trosku mi to prislo jako 96 hodin, i kdyz o hodne slabsi a prekombinovanost pribehu v kterem jsem se ztracel (kdo je co zac a jake jsou jeho motivy) to je vice degraduje. Scenar je povrchni, hodne naivit a nelogicnosti, obsazeni do role Eckhartovi dcery mi vadilo. Sice to ma dost akce ale to k zahnani nudy nestaci ()

rebel2009

Svižné, akční, ale když je tak špičkový agent, co změna identity včetně vizuální? No, Liam Neeson má konkurenci. ()

+sfinx+

Kdyby blbost nadnášela ... zřejmě by se film umístil mnohem výš. Takto je to jen další hloupost o drsném emerickém papínkovi, který je nejlepčím fotrem-bodyguardem a grdým patriotem v jednom. Jeho nešikovná dcera, kvůli které z nějakého zvráceného důvodu riskují lidé život je pak samostatnou úžasnou kapitolou. Suma sumárum: ztráta času u podprůměrného neakčního předvídatelného filmu. F*CK CIA! ()

Verdolin

dobrej americkej akčňák, za výkony aarona eckharta čtyři hvězdičky, jinak je to klasika, co by si zasloužila tři, dobrý bitky, nic přehnanýho, nakonec jenom jeden výbuch, takže slušný nadprůměr. ()

pupidup

Pěkný,žádný šlágr, ale šlape to dobře. Jen na rozdíl od většiny nadrzenych tady mi ta malá protivná coura dcera lezla celý film dost na nervy... 🙄 ()

RADX1

Je mě jasné že kvalitativně nadupaný začátek se nedá udržet, ale i tak zamrzí. V jiných komentářích se často naráží na herce i když to nepřiznají jako vadný element. Určitě mi to nepřišlo jako B class movie. Srovnávat s druhými filmy nebudu, ale obecně připomíná filmový západní standard lepších kousků v letech 2000 - 2010 se špionážní tématikou resp. i detektivního thrilleru. ()

K1K0

Ďalší tento krát v skutku zmysluplný akčný thriller, vypätý vzťah medzi otcom a dcérou, ktorý nemajú moc ružový vzťah a sú neustále na úteku ako si môžete všimnúť aj z názvu filmu. Postupne sa však zbližujú keď musia spolupracovať a spolu uniknúť nájomným vrahom ktorý sú im na stope. Jedna akcia za druhou naozaj je sa na čo pozerať ()

darius1706

Ono to vlastně tak špatné nebylo. Bohužel film byl další z mnoha, kde zlá organizace semele nesmrtelného agenta, kterého napřed všichni budou podezírat, aby se nakonec ukázaly světlé zítřky a kdo byl tedy padouch. Proč ne? Jenže co mě extrémně štvou jsou hormony zbláznění, nevyrovnaní a naprosto debilně jednající různí členové rodiny agenta, optimálně dospívající dcera. Takže kromě pubertálního pohazování hlavou se ještě chová jako totální kráva, kdy samozřejmě nejlepší čas na řešení rodinných problémů nebo dotazování se na debility je v průběhu přestřelky. No taky samozřejmě musí být unesená, to by jinak film úplně propadl. Sice v podstatě nic z toho, co tam teenager dělá, nemá na výsledný děj vliv, ale naštvat diváka je třeba. A to sundalo minimálně jednu hvězdu, možná i dvě. Jinak je to samozřejmě o tom, který špionský film vidí člověk dříve, ten bude hodnotit výše. ()