Brandy Klarková sa cíti byť pod tlakom kvôli tomu, že v oblasti sexu nie je skúsená a chce to dobehnúť pred nástupom na vysokú školu. Preto si urobí zoznam úloh, ktoré musí splniť, skôr než sa na jeseň presťahuje na internát. (oficiální text distributora)

noriaki

Dobře, slibuji že už se nikdy nebudu dívat na takovou plytkou blbost, jenom proto, že hlavní roli dostala moje oblíbená herečka. Pochopitelně kromě případů kdy to bude Marla Sokoloff, Rachel McAdams, Jessica Chastain, Táňa Pauhofová, Vica Kerekes, Tea Leoni, Abigail Spencer, Sienna Guillory, Léa Seydoux, Elizabeth Hurley, Michelle Trachtenberg, Natalie Dormer, Sally Hawkins, Michaela Maurerová, Gillian Jacobs, Emily Blunt, Miranda Raison, Sophie Marceau, Winona Ryder, Cristin Milioti, Anna Kendrick, Maggie Grace, Liv Tyler, Elizabeth Banks, Naomi Watts, Julie Benz, nebo María Valverde. A kromě těch dalších hezkých, s vytříbenějším vkusem pro kvalitu filmu. Ergo, obsazení Aubrey Plaza mě nalákalo, ale ani to nepomohlo abych se bavil. Zvlášť když se díky svému nenapodobitelnému projevu do role Brandy vůbec nehodí. ()

juta

Nezkušená děvčica štrógluje listama od stromglů, aby vypsala všeco, co nikedy nefachčila, než bude valit do hokny, jako třebas hopnout do regála s nesymfonickým řízkem, se kterým by provozovala šaška v manéži bez Bolka Polívky, pak vyzkúšať rukodílo, prstoklad a kdoví co ješťa. Měla to pěkně vygómané. Mozkovčica zažije fešné noci s několika kohúty. Jenže já už na takové filmy zrovna nejsem, je to spíše pro mladší a navíc tu Mae nehraje, takže jsem byl docela zklamaný. Tož povalím dom. Zdar jak sviňa! ()

Tred2

Aubrey mám rád, a považuji ji za solidní filmovou komičku. Bohužel její styl se hodí k záležitostem jako je To Do List. Serious-like humor v moderní podobě. Počiny v tomto žánru jsou zpravidla retardované. Základní kostra tady je učebnicově předvídatelná, jednotlivé kroky už tak moc ne, ale to stejně moc nepomáhá. To Do List je normální komedie pracující s trapnými momenty a "sprostým" humorem. Možná na přelomu tisíciletí to bylo aspoň nové, ale ani tehdá jsem to nepovažoval za nic extra vtipného. Tady přimhouřím oko a zaokrouhlím nahoru kvůli Aubrey. ()

ScarPoul

Pekne neznesiteľný film. Jediné čo na ňom skutočne poteší sú malé cameo roličky. Poteší Gregg, Glover, Samberg a hlavne prekrásna Rachel Bilson. Kvôli nej a jej naprataným prsiam stálo za to pretrpieť nejaké tie minúty kŕčovitého sexuálneho humoru. Aubrey Plaza sa možno do úlohy perfektne hodila, ale jej prejav bol neznesiteľný. Ale v konečnom dôsledku chápem, prečo sa jej každý snažil dostať do nohavičiek. The To Do List neponúka nič prevratné ani nové. Sexualita nie je explicitná a skutočne vtipné situácie sú skôr skrze sex naznačené, než naozaj prezentované. Humor je to skôr úsmevný, ale to by s ním musela režisérka a scenáristka vedieť lepšie pracovať. Nie je to také utrpenie ako by sa mohlo zdať, ale na slušnú a zábavnú komédiu sa to skrátka nechytá. ()

dr.horrible

Jedna scéna to ťahá dole - tá s tým "snickersom" v bazéne - hodne trápne, zbytočne fekálne a film by sa bez toho obišiel. Teda ono je to celé o prasačinkách, miestami na úkor dobrého vkusu, od začiatku do konca to útočí na spoločenské stereotypy a je to drzé, vtipné a trefné, iba to hovno to u mňa kazí. Ako vlastne vždy. Atmosféra 90. rokov nefunguje dokonale, ale neskutočne ma také niečo dokáže potešiť, všetky plagáty a hudba - perfektný pesničkový soundtrack, narážky, citácie, satira... A Aubrey bez komentára. Guilty pleasure (Silvester 2013). ()

• Všetci herci, ktorí vo filme stvárnili tínedžerov, boli v čase natáčania dospelí. Väčšina bola staršia ako 25 rokov. (Sufferer)
  • Snímka mala pôvodne niesť názov The Handjob. Museli ho však zmeniť, pretože ľudia si mysleli, že ide o natáčanie pornofilmu a produkcia mala problémy zabezpečiť miesta nakrúcania. (Sufferer)