The Encounter

všechny plakáty

Uprostřed noční bouřky nachází pět cizinců útočiště v opuštěné restauraci. Arogantní podnikatel (Steve Borden), osamělá svobodná žena (Jaci Velazquez), pár na pokraji rozvodu, a mladá uprchlice. Majitel jim však slouží nejen chlebem. Tento geniální hostitel (Bruce Marchiano) zná všechna jejich tajemství a má odpovědi na všechny problémy - stačí mu věřit. Je to zázračné setkání, které všechny přítomné poznamená. (KrestanFilms)

hujerita

Tak to áno, veľmi zaujímavý film, výborný a presný herci, na nejakých veciach som sa zasmial, premýšlate nad kopou vecí, malo to spád, zaujímavé dialógy a vôbec celé to bolo super, dávno som sa tak nezadíval do niečoho. Odporúčam každému, aj keď nie všetkým sa to bude páčiť, ale myslím si že tento film by mal vidieť každý. ()

floppy4

Trosku ma mrzilo, ze priestory boli minimalisticke a este aj sceny kde sa jazdilo autom boli tocene niekde na polnej ceste, co nemali prachy asi aby si to natocili na uzavretej klasickej... Kazdopadne na to ze film stal asi 3 koruny to bolo celkom fajn a zaujalo ma to, ak by to bol nejaky klasicky studentsky film VSMU, tak je to celkom dobre. ()

v1791

Film, ktorý určite bude divákov rozdeľovať. Na tých ktorí posolstvo prijmú a na tých, ktorí ho neprijmú. Tak ako to je aj vo filme. Sme bytosti obdarené slobodnou vôľou, ale nie dokonalým poznaním. Prečo si neveriaci robí z veriacich posmech, ale opačne nie. Je to o veľkosti človeka! Niekto dostal niečo navyše a má nadhľad... Tak ako u zvierat, ten menší - menej obdarený pes bude vždy viac štekať. Už len pre to posolstvo a odvahu 4* ()

Whitehorse

Cirkev uctivacu mrtvych potrebuje ke sve realizaci chudobu , bolest a emoce ktere s vyse uvedenym souvisi...to je cirkev smrti zmaru a bolesti a lzi. ()

anakonda007

Nic jste nepochopili. Ten film není pro věřící,ale pro nevěřící. Ale jak je psáno v Bibli - Neházejte perly před svině, nebo je nohama zašlapou, otočí se a roztrhají vás. ()