Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz

USA, 2011, 57 min

Tony Cervone

Damon P. Yoches
  • lumi3r3

Eklektická zbytočnosť. Dve hviezdy za to, že sa deti bavili a dali na chvíľu pokoj :-)(16.1.2012)

Známý příběh Čaroděje ze země Oz v podání Toma a Jerryho. Krátký animáč, který mi sice nic nedal, ale zhlédnutí nelituji. 53%(9.9.2012)

Toma a Jerryho mám rád a příběh o čaroději ze země Oz taky. Ale asi bych tyto dva "světy" neslučoval. Sice to nedopadlo špatně a provedení je vkusné a zábavné, ale já mám radši když jsou Tom a Jerry na ostří nože, než když jsou suprovými kámoši pomáhající Dorotce.(7.9.2011)

Kdo by neznal příběh Dorotky, která se ocitne v zemi Oz? To by samo o sobě nebylo až tak zajímavé, ale když se přidají Tom a Jerry, je o zábavu a pořádné průšvihy postaráno. Prostě klasika, která neurazí! 60%(28.8.2011)

Priemerná rozprávka s tomom a jerrym v ktorej mi nesadli tie muzikálové vložky. Inak celkom fajn. VIDENÉ 1x(15.9.2011)