Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz

USA, 2011, 57 min

Tony Cervone

Damon P. Yoches
  • Antabelus

Největší problém jsem měl asi s animací. Ta se sice možná upřímně, ale bohužel marně snaží pokračovat ve šlépějích něčeho, čemu počítačové zpracování nemůže nikdy sáhnout ani na paty. Příjemně prvoplánový klasický příběh byl dle mého očekávání zprzněn snahou zalíbit se dnešnímu mladému divákovi. Nechápu ale, proč takovému příběhu byla dána přednost před samotnou podstatou Toma a Jerryho. Nejen, že takové to jejich klasické rivalské pošťuchování se objevilo jen minimálně - navíc mi svou povahou připomínalo spíše Itchyho a Scratchyho, což asi není úplně dobře. Za celý film jsem se nezasmál ani více, ani méně, než jednou. Přestože nejsem cílová skupina, označuji tento fakt za utrpení. Čekal jsem to ale vesměs horší a relativně krátká stopáž zachránila tento snímek od nálepky "naprostý propadák".(9.12.2011)

Tak tohle bylo něco pro mě. Tom a Jerry zase ukázali, že umí pobavit. Lehkej úsměv na rtech skoro celej film a občas tam ten smích od srdce byl. 75%(22.9.2012)

Příjemná podívaná s dvojicí neohraných rivalů Toma a Jerryho, kteří splní slib, že budou chránit Dorotku. Jednoho dne příjde bouře s hurikánem a hlavní hrdinové se ocitnou v zemi Oz, kde budou muset bojovat se zlou čarodějnicí. 75%(26.10.2011)

Toma a Jerryho mám rád a příběh o čaroději ze země Oz taky. Ale asi bych tyto dva "světy" neslučoval. Sice to nedopadlo špatně a provedení je vkusné a zábavné, ale já mám radši když jsou Tom a Jerry na ostří nože, než když jsou suprovými kámoši pomáhající Dorotce.(7.9.2011)

Priemerná rozprávka s tomom a jerrym v ktorej mi nesadli tie muzikálové vložky. Inak celkom fajn. VIDENÉ 1x(15.9.2011)