Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 57 min

Tony Cervone

Damon P. Yoches

Tak tohle bylo něco pro mě. Tom a Jerry zase ukázali, že umí pobavit. Lehkej úsměv na rtech skoro celej film a občas tam ten smích od srdce byl. 75%(22.9.2012)

Kdo by neznal příběh Dorotky, která se ocitne v zemi Oz? To by samo o sobě nebylo až tak zajímavé, ale když se přidají Tom a Jerry, je o zábavu a pořádné průšvihy postaráno. Prostě klasika, která neurazí! 60%(28.8.2011)

Příjemná podívaná s dvojicí neohraných rivalů Toma a Jerryho, kteří splní slib, že budou chránit Dorotku. Jednoho dne příjde bouře s hurikánem a hlavní hrdinové se ocitnou v zemi Oz, kde budou muset bojovat se zlou čarodějnicí. 75%(26.10.2011)

• kinghome

To snad nemyslej vážně! Takhle zhnusit kultovní seriál. Pčepnul jsem to náhodně a vydržel jsem na to koukat 30 minut... Strašná věc, která nikdy neměla vzniknout! * za animaci.(28.11.2012)

Toma a Jerryho mám rád a příběh o čaroději ze země Oz taky. Ale asi bych tyto dva "světy" neslučoval. Sice to nedopadlo špatně a provedení je vkusné a zábavné, ale já mám radši když jsou Tom a Jerry na ostří nože, než když jsou suprovými kámoši pomáhající Dorotce.(7.9.2011)