V roce 1977 se frustrovaný vyjednavač FBI Holden Ford dává dohromady s tajným agentem Billem Tenchem a začne studovat novou třídu vrahů. (Netflix)

janesX

Bežne seriály nepozerám a pri predstave, že je predomnov devätnásť epizód, dosť trpím hrôzou. Táto prvá časť je podľa hodnotení najslabšia zo série a všetky ďalšie by už mali byť lepšie. To ma celkom povzbudzuje, aby som pokračoval, nakoniec ani táto časť nebola zlá. Zoznámil som sa s postavami. Dvaja pracovníci FBI (školiteľ Holden Ford a agent Bill Tench) začínajú pracovať spolu. Obaja majú čosi spoločné: obaja si prácu nosia domov a všade mimo pracovisko, do baru a možno aj do postele. Takže s postavami som sa zoznámil a zčasti aj s tým, o čom to asi celé bude. A bude to asi dosť ukecané, zatial ma tie keci až tak nenudili (treba len pozorne počúvať) a tá hodinka bola rýchla. 67,5%. ()

LachtanShows

Nejlepší je rozkoukat co nejvíce seriálů přesně v období, kdy máte nejméně času. Potřeboval bych jeden vedlejší život, ve kterém bych jen 24/7 koukal na Netflix a i po měsících non-stop režimu bych měl stále co sledovat. Mezi ty, které bych určitě nepřehlédl, patří zajisté Mindhunter, tažný kůň současných VOD kriminálek, kterého jsem prostě musel zkusit a vůbec nelituju. ()

mrtvej pes

Těžké klišé. Nudila jsem se. Neslyšela jsem jedinou větu, jedinou myšlenku, která by byla nová (nebo alespoň zajímavěji podaná než její předchůdkyně). Jako kdyby jen posbírali to nejvíc rádoby krípy, kontroverzní a tichoučce dvojaké z jiných zdrojů a udělali z toho jednu věc. ()

Dienzenhofer

Bavilo mě to víc, než na poprvé, ale to nic nemění na tom, že by pilot měl nalákat, tohle bylo spíš jako nějaký úvod z filmu. Jediný co by mohlo nálakat, je prvních 8 minut a posledních 10. ()

Najt

Velice zajímavě ztvárněný seriál, který se v tomto díle teprve rozvíjí. Agent Ford je skvělá postava, která mě zaujala hned prvním dílem. První dil je scenáristická, dialogová podívaná, bez absence jakékoli akce. Vím, že je seriál zaměřen na psychologickou rovinu a neduha prvních dílů je většinou jakési oťukávání diváka a seznámení s hlavními protagonisty, ale doufám, že se objeví i patřičná kriminální tématika. Jinak ale na čistě dialogové okénko se jedná o zajímavý úvod, který je navíc i skvěle zfilmován. ()

PaTeXx

Pilot skutečně nijak osvěžující nebyl, ale potenciál ke zlepšení je obrovský. Chemie mezi hlavními aktéry by mohla být jedním z hlavních aspektů úspěchu a možná proto je první epka špatně hodnocená (vzhledem k tomu, že se ti dva setkali až v pozdější fázi). Dneska je to za mě neutrál, ale pozitivní hodnocení mě stopro nemine. ()