Láska a modřiny

Love and Bruises

Láska a modriny

(festivalový název)

Čína / Francie, 2011, 105 min

Tak strašně moc trpitelské, až je to k nesnesení. Ne ovšem tak, jak tvůrci chtěli, ale spíš otravností. Je pravda, že ačkoliv se zde mluví francouzsky, připomíná to spíš asijské filmy... 50 %(9.3.2012)

• Orvokki

Veľmi slaba dráma. Najprv som si myslela, že idiot je len Mathieu, ale než film skončil, študentka Chua mi bola nesympatickejšia každou scénou. Tieto vzorce správania nejak nechápem a celý dojem kazila aj kamera. Zaujímavý komentár: Renesco [20. Art Film Fest](22.6.2012)

Láska a modřiny je film přeplněný sexem, bezduchými rozhovory a mlčením Chuy. Hraje si na psychologické drama, působí ale dost nevěrohodně. Vyobrazení prvních 20 minut intenzivní fáze zamilovanosti bylo zajímavé, ale jako námět celého filmu mi to nestačilo.(28.11.2011)

• Terva

Definoval bych to tak, že ticho léčí a láska uzdravuje.(4.1.2012)

• jhrasko

* Zaujímalo by ma, koľko strán mal scenár k tejto "dráme"?! Určite nie viac ako počet mojich hviezdičiek. *(8.1.2015)