Zvířata (festivalový název)

Španělsko, 2012, 94 min

Marçal Forés

Eduard Grau

Elena Ruiz

K dokonalosti tomu chybí Sleep party people vystrkujíc zpoza stromů svoje zaječí uši.(10.11.2013)

14. QFF MEZIPATRA, Praha; 08.11.2013, 18:00 - Celkem dobrý film, poměrně emotivní (aspoň já to tak měl) a nečekaný!(8.11.2013)

Docela dlouho jsem neviděl snímek, který nutí k přemýšlení ve smyslu "jaks' to pochopil?" Při hledání odpovědí na tuhle sám sobě řečenou otázku jsem se přistihl, že je neznám. Lehce paranormální Animals moc odpovědí nenabízí a divák se musí uspokojit pouze s náznaky. Jakou roli ve všem hraje Ikari? Myslím, že kardinální, že je to skoro až záporák. Na filmu mě docela bavila obraznost záběrů a zajímavá výprava. Za hudbou stojí skladatelka Holt - originální hudba je velmi fragilní a nezvyklá. Využívá totiž stěží slyšitelných zvukových ploch (často vycházejících ze zvuků lesa a okolí obecně) narušených občasnými shluky nástrojových eskapád (první říznutí apod.).(17.11.2013)

• Chrustyn

Velká podivnost, očividně ne pro každého.(5.1.2016)

Myslivost v obrazech a další mluvící medvídek...Někdo s Tedíkem chlastá, jiný je na svěrající kazajku...Podivnost sama ještě nedělá dobrý film...Freeman nepatřičný...Tři hvězdy v tomto případě neutrální šedou zónou...(2.11.2013)