Do čela soukromé střední školy plné rozmazlených studentů nastoupí nový, démonický ředitel. Při náhodném zemětřesení zůstane skupinka studentů ve škole uvězněna - a zažívá hrůzostrašnou noc. Otřesy totiž probudily dávné duchy, kteří rozhodně nejsou hodní. A pak je tady šílený školník v podání Dannyho Treja... (oficiální text distributora)

drankeryth odpad!

Duchovia nemali vobec talent na strasenie, skor sa strapnovali, ako im to vobec nejde. Vo filme boli z nich vsetci posraty, ale pre mna boli skor na smiech, ako to bolo ukazane vo filme. Zbytocny film pri ktorom som stravil strateny cas, ktory som aj mohol lepsie vyuzit, ako pozerat tento akoze horor. ()

Terva

CITÁT - Jednoho dne se ocitnete před něčím, o čem jste si mysleli, že existuje jen ve snech nebo nočních můrách........... Už asi po patnácti minutách můžu z klidem hodnotit. No, bude to spíš záporné. Nesympatičtí herci (krom Danny Treja), nepříjemná hudba, ubohé dialogy a skoro nulové herecké výkony. Moje oblíbená věta na takovéto filmy zní - lepší telenovela. Film má sice pár lekacích scén, ale to nestačí. CITÁT - To není brutus, to je blbost.......... ()

Johnny.ARN

Ja, taký odporca hororov ich v poslednej dobe pozerám viacej ako normálne filmy. Dobre, berte s rezervou. Chcel som to vidieť hlavne kvôli Charisme Carpenter a Dannymu Trejovi. Prva menovaná si tam zahrala asi minútu, takže sklamanie. Trejo, ten keby dostal zahrať hocičo, stále si udrží tu svoju polohu, že ja som tu ten záchranca s vycerenými zubami a smrteľným odhodlaním. Pobavil, aspoň to. Prekvapil ma výkon hlavnej postavy, na konci úplne kraľoval. A čo sa týka nejakej atmosféry a tak, tak snažilo sa to navodiť takú hororovú atmosféru. Taký B-čkový TV filmík, horor, ktorý mne úplne stačil. 2 z 5 ()

MM_Ramone

Už dlhé roky som ultras fanúšikom horrorovej filmovej produkcie. Sledujem všetky jej subžánre. Takže v rámci toho, aby som si zachoval prehľad a rozptyl, tak občas zaveslujem aj do odpadových vôd, kde kraľujú americké nízkorozpočtové spoločnosti The Asylum a Syfy. Jedná sa o vyložene brakové produkty. Stupidné scenáre, režisérska impotencia, podradné herecké výkony a príšerné digitálne filmové triky. No z času na čas dokážem stráviť aj takýto totálne béčkový televízny horror. Do tejto kategórie spadá i snímok "Duchotrasenie" (Ghostquake), ktorý v roku 2012 natočil režisér Jeffery Scorr Lando. Bola to presne taká lacná, nezmyselná somarina ako som očakával. Keďže som bol pripravený na to, čo ma čaká, tak som to v pohode dopozeral až do konca. A dokonca som sa pri tom aj tak trocha pobavil. ** ()

RypavaDvojka

Asylum a SyFi? Známka kvalitní zábavy filmového braku. A ty já rád. Jako horor bylo tohle příšerné. Na druhou stranu jsem se perfektně bavil. Efekty k pousmání, děj ne až tak tragický jak bývá zvykem a film jako celek dává nádech vcelku zdařilé (byť to nebylo v plánu) hororové komedie, která pobaví a zkrátí dlouhý večer. Jako komedie, která by měla být přidána do žánru, zasloužených 55% ()

• Názov filmu sa objaví v 10. minúte. (Johnny.ARN)