"Dnes večer si otestujute svoje hranice a konečne dokážete, či si zaslúžite našu pomoc."  Brat Iris (Brittany Snow) potrebuje okamžitú transplantáciu kostnej drene, na ktorej úhradu jej finančné príjmy nestačia. Východisko z neľahkej situácie ponúka Lambrick Foundation, rodinná firma, ktorá chce pomôcť. Jediné, čo je potrebné urobiť, je v priebehu jedného večera sa spolu s ďalšími siedmimi účastníkmi zúčastniť hry na ich honosnom sídle a vybrať si medzi voľbou A alebo B. Na rozhodnutie je určených iba niekoľko sekúnd a bud' budú držať všetci spolu ako tím, alebo postupne eliminovať jeden druhého. Avšak aké sú skutočné možnosti? Je táto hra o tom, aby si súťažiaci pomáhali, alebo sa postupnou elimináciou ostatných prebojovali k víťaznému koncu? (sochoking)

Uragan

To možou rovnou natočí film ,,Ruská ruleta,, kde vyjde jen jeden výherce :-D ale jo musí přece ukázat světlé, ale i stinné stránky člověka a vztah mezi lidmi... Jinak to je film, který popisuje chování člověka (pro peníze udělá cokoli) viz poslední hra... Would You Rather??? určitě bych nechtěl žiletkou přes oko ;-) ()

Cechyno4

Tak a máme tu dalšího zbohatlého blázna, který uspořádáné zvrácený turnaj o obrovskou sumu. Vítězem je ten kdo přežije. Samozřejmě ohraný scénář. Ale rozhodně to není špatné. Narozdíl od Saw, tento snímek odhaluje více psychiku hlavních postav k řešení bizarních situací. Saw disponuje více originálními způsoby vražd a pastí. Tady pasti nejsou vůbec a způsoby vražd se opakují, protože se zde konají jakási kola, kdy se každý dostane na řadu. A právě díky této lehké odlišnosti a nahlédnutí pod kůži hlavních postav, narozdíl od Saw, si myslím, že Would You Rather má šanci na úspěch. U mě velmi pěkné a příjemné tři hvězdy. ()

ShortyIC

Fakt som od tohto filmu nečakal veľa a predsa som veľa "dostal". Kvôli tomu skvelému príbehu som si vychutnával každú jednu scénku z filmu. Film, ktorý nedokážete len tak ľahko predvídať, a tie "hry" už vôbec. To napätie je proste úžasné a jemne ho uvoľňujú skvelé hlášky pána Sheparda Lambricka (Jeffrey Combs)... 92%!! ()

J.Mayen

Po dnešku se pokusim si zapamatovat jméno Guy Levy, protože to co mi naservíroval byla čistá psychóza smíchaná s jemnou dávkou gore. Film trošku připomíná svým zpracováním Saw nebo 9 hráčů se smrtí. Holka bez práce Iris, která shání pomoc pro svého nemocného bratra se díky výběrovému řízení stane účastnící v podivné hře. Po chvíli váhaní kývne a ocitá se společně asi s dalšími 7mi účastníky v domě bláznivýho milionáře, který si tak trochu začne hrát s nervy svých hostů. Za plnění celkem bizarních úkolů (alespoň ze začátku) a za plnění morbidních úkolů (ty ke konci) se musejí posnažit eliminovat své spoluhráče. Samozřejmě nic není jen tak, pistole u hlavy je hlavním účastníkem ve hře a usnaďnuje rozhodnutí jestli raději to či ono, jak již napovídá název filmu. Úkoly nejsou zas až tak dobře zpracovány, jsou jednoduché,ale technika a výběr obětí byl zmáknut celkem dobře. Opravdu moc příjemné podívání. ()

Sticks

Nudné, David Guy Levy je príšerný režisér, navyše docela zvláštny výber protagonistov. Zle zahrané, zle zrežírované, naivná psychologizácia a prisúdenie rôl. ()

elanista1

Tak to teda bolo. Naslo by sa zopar zbytocnych minut, ktore by sa z filmu krasne dali zostrihat /uvod, casova linia s cernochom zakradajucim sa do domu, vzbura ucinkujucich/, a vznikla by takmer dokonala zalezitost, pri ktorej som sa musel neustale nasprostasto usmievat, niekedy som sa nahlas smial, ten cierny humor bol naozaj podareny, a najviac mi nadvihoval branicu fuzaty psychopat, ktory nakladal jednu hlasku za druhou. Psychicke vydieranie vo velmi tvrdej podobe, ktore vsak dava divakovi moznost porozmyslat ako by sa asi on rozhodol v danej chvili. Ani by mi nevadilo ak by sa z tohto stala seria s mnohymi pokracovaniami, lebo tu som vazne plesal nadsenim a bolo mi luto, ze to skoncilo tak skoro. Postavy su prijemne, rozmyslaju racionalne a co je najdolezitejsie- nevrieskaju a nespravaju sa ako dementni pubertiaci, prave naopak, ten chlad v niektorych okamihoch je az fascinujuci. Dokonca si tu zahrala aj profesionalna prostitutka Sasha Grey, ktora pre istotu mala ani nie jednu stranu replik. Bolo by zaujimave zistit kolkych producentov, scenaristov a kastingarov musela obstastnit, aby si tu mohla zahrat. Film skvely! ()

Charvy.666

Tezkej psycho teror spolu s absolutnim cynismem a totalni bezmoci.Jestli nepotrebujete ve filmu hektolitry krve jako v SAW jenz ma podobny koncept,budete spokojeni... ()

DonBraso

Viděl jsem film Truth or Dare,který mi naběhnul hned po zhlédnutí pár minut u tohoto vcelku průměrného guláše s hlavní tváří Brittany Snow.Musim říct,třešinku na konci jsem nečekal,tak proto ta jedna rozbalená hvězda k mému hodnocení.Jinak se můžu stále opakovat u komentáře v avizovaném snímku.Pro větší část publika,kterým je sotva i 18 si pouští tyhle pro ně masakriální horory a je z toho člověk paf.Ostřílený kozák(asi jsem,když jsem viděl Miloše aka Serbian:D)Tohle je rating 15+,kdy absolutně se nekoná další gore stříkánce a sází na to,že tento formát člověk vůbec neviděl.Bohužel napínák se vůbec nekoná a to je do háje sakra problém.Jestli doopravdy někdo nevěděl kdo to vyhraje,až se akutně dostaví do centráli"Mozek".Pro fans spíše pánského publika,tu zas byla pěti větami ověnčená Sasha Grey,který by se spíš hodil "vzdychací úkol":)Herecky to kupodivu ještě šlo,když nešlo moc co hrát a John Heard nejspíš chtěl co nejrychleji zpátky za Kevinem:DZ těch blbostí jsem vybral jednu,protože popírala úplně první rumble,kdy radši chudák dostal na záda než,aby si někdo poranil tepny,nějakou vývrtkou,která shodou okolností Iris tak zasáhla,že po 5 minutách nejspíš po vzoru Terminátora byla zas jak rybička.Jinak po vzoru konce,ten film se koukat dá,musí být doopravdy chuť,jinak je to na prášky a pět hvězdiček je na tento film málo.Žádný fünf,ale acht... OSM ()

Facerr

Někde jsem čet, že je tahle podívaná podobná Saw. Principiálně vzato ano, ale provedením, příběhem, i brutalitama, který se tady objevujou je to úplně jinde. Objevuje se tu o něco větší etický rozměr a určitě i jednodušší a tím i konzistentnější příběh. Sice je ve Would you rather nevysvětlená pointa celý story, takže se nakonec divák musí smířit s tím, že jde "jen" o hru vyšinutýho psychopata (kterej byl mimochodem bravurně ztvárněnej), kterej se oddává svýmu brutálnímu potěšení alá markýz de Sade, ale i tak je to celkem silná podívaná. Tohle je prostě typickej příklad, jak se dá za málo peněz udělat ve filmovým průmyslu hodně muziky.... i když vesměs pohřební. ()

Keen.lady

Čaj nebo kávu? Brittany Snow patří mezi mé neoblíbené herce. Podle mého názoru by měla raději zkusit své štěstí jinde. Celkově jsou herci slabější (až na Combse, ten zahrál dobře). Děj předvídatelný, hlavní hrdinka průhledná jak sklo. Vlastně všichni byli průhlední. Čekala jsem více zvrácenosti. A co nejvíc vytočí? Že ty potenciálně nejnechutnější scény, které mohly být nabídnuty, byly vynechány, kamera vždy uhnula ze záběru. Véééélké mínus. Ten konec? Pořád jsem to opakovala a hučela dokola, dokud jsem neviděla, že to opravdu skončilo takovým fraškovitým stylem. Ztráta času. ()

ali-n

Nuž, po zhliadnutí som doma zahlásil, že som videl "veľmi zaujímavý film". Nasledoval môj mierne rozvitý opis a než som stihol povedať, čo by som radšej, stal sa zo mňa úchyl, ktorý sa rád pozerá na násilie. Takže, milá moja polovička :-): WOULD YOU RATHER je jeden s tých filmov, ktorý vo mne vyvoláva klasickú otázku - čo ja na ich mieste? Iste, až po okraj plný morálky a základných pravidiel ľudskosti by predsa konal každý z nás tým najchrabrejším spôsobom. Koniec irónie ... Skrátka a jednoducho je tento thriller zaujímavým pohľadom do nášho vnútra, naznačuje, akou krehkou záležitosťou je myseľ a svedomie človeka a ako ľahko sa s nami niekedy dá manipulovať. To, čo zrejme mnohým zamrzelo, a to, že násilie tu nie je v tej najdrsnejšej podobe, mňa vlastne potešilo. Kamera sa odkláňa od toho najsurovejšieho, prípadne sa staticky pozerá na niečo, čo sa deje v zákryte. Mne to vyhovuje ... síce som fanúšikom hororov, no čím viac sa približujú k realite, tým viac si dokážem odpustiť priame pohľady na to, ako si zlo robí dobre - pekné slovné spojenie :-D ()

mikessc

Ze tento film sa podoba saw? Možno tak z velkej dialky dvojke. V saw boli ludia v pasciach z urcite pochopitelnejsich dovodov mali nieco na rovasi kdez to tu ludia ani nie su v pasciach ,ale mieria na nich pistolou a musia si ublizovat a podotykam ,ze tyto ludia nemaju nic na rovasi len potrebuju peniaze například na transpantaciu kostnej drene. Druhy krat tento film nemusim urcite. A ten koniec no zbohom ()

Mamutol

Taková levnější verze Saw. Tady mají hráči po uplynutí krátkého časového limitu na rozmyšlenou vždy pouze dvě možnosti např. rozřízni si oko nebo dej hlavu na 2min do sudu s vodou. Vyber si nebo tě zastřelíme. ()

Sefik

Nevím, jestli mám být zhnusen či nadšen. Úchylárna jako svině. Zdánlivě připomíná Saw, Truth or Dare a podobné filmy o přežití, ale toto je přeci jen silnější kafe z jedné místnosti. Nevím, jak naložit se závěrem, ale jako milovníka jihokorejských filmů a jejich konců mně celkem i potěšil. ()

wowylgu313

Ano! Je to sice další klon série Saw ale tentokrát díky bohu velmi povedená záležitost. ;) Od začátku čekáte co se z toho vyklube a nakonec koukáte na hru probíhající u stolu s partou lidí, který postupem odpadají. Závěr, držení pod vodou už snad víc morbidní nemohl být. A ta tečka před titulkami? Kdy dotyčná (y) zjistí že vše bylo k ničemu? Geniální. Nechápu moc jak jsem tenhle film mohl 10 let přehlížet. Kde je sakra druhý díl?! Dávám krásných 70-75% ()

wick

Nic nového pod sluncem, Zpočátku mi připadalo, že se dívám na amatérský videofilm, samotná hra pak nebyla špatná, ale něco podobného už jsme viděli např. v Truth or Dare, který se mi líbil o něco víc. ()

matow

Nooo!! nie je to len hocijaká vyvraždovačka,táto má svoje jasné pravidlá a máte v nej na výber tak prečo si nezahrať...Dávam palec hore a štyri hviezdy. ()