Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

kubilov odpad!

Kdyby tomuhle ansámblu nešéfoval Leo Banánek, největší gangsta rappíř ve střední a východní Evropě, nestálo by to ani za hodnocení. ()

pepad3 odpad!

Videna asi pulka prvniho dilu a to jeste jen tak jednim okem, ale i to mi naprosto stacilo. Otresne ve vsech ohledech, az se mi chtelo zvracet. Uz nikdy. ()

Moni33 odpad!

Co to sakra je?!? Větší hovadinu jsem vážně neviděla, zlatí Vyvolení!! Už hned na začátku mě dostala jedna ze soutěžících, když řekla, že nikdy nedělá to, čeho bude později litovat, a hned na to odpoví na otázku zda byla někdy nevěrná tím, že byla a dnes toho lituje! A další perly, jako holka s fotografickou pamětí, ty už tu byli zmíněny. No a ta co přišla jako "playmate" tomu dodala korunu. Tak arogantní, sebevědomou a umělou holku jsem teda neviděla! A to jeden z nich má jako vyhrát přes milion korun? Za co proboha, není to škoda peněz !?!! No a moderátorka Gavriely rozhodně není moderátorka! Nejvíc mě vždy rozesmálo, jak přišla za soutěžícím a hned první věta byla: Vidím, že zábava je v hlavním proudu! zrovna když všichni seděli, mlčeli a nic se nedělo. Blbost, blbost a blbost ...!! ()

Kokutek odpad!

Humus piča mykotická kunda zajebaná siflem namazaná máslem a schnilej kapavčitej čurák, chce se mi zvracet, tohle je vážně odporný. Filcky na ně ! ()

dadinka odpad!

Kašlem na to, že miliony lidí na světě nemají pitnou vodu, jídlo ani bezpečí...My vezmeme pár mladých lidí (čím menší inteligence a mravní vědomí, tím lepší) a zavřeme je do hotelu, kde se budou celé dny a noci válet u bazénu, popíjet a pomlouvat ostatní. Ačkoliv je hned umístíme do společných postelí s úplně cizím člověkem, budeme považovat za nutné udržet vysokou úroveň pořadu slušnou mluvou, a proto z onoho pomlouvání diváci uslyší převážně pípání, protože soutěžící evidentně nejsou schopni říct větu bez alespoň 3 vulgárních slov...Popravdě, je mi všech aktérů téhle navýsost povrchní "šou" líto. Jdu radši dělat něco aspoň trochu užitečného, než na tohle ještě někdy koukat... ()

Veskoslav odpad!

Vezmeme ty největší děfky, co u nás najdeme, největší tupce, co u nás najdeme a zasadíme to do tropického ráje. To je asi tak jediné, co je na tom pěkné. Jinak tragédie. Vyhulení byla aspoň sranda, tam byly vcelku normální lidé s normálními problémy. Ale tady je přehled debility Československa.....Když chci vidět ty "vztahy", tak si raději pustím porno. ()

lucccaso odpad!

Co to proboha je?????Tady si snad někdo dělá srandu,ne?.Dál už nekomentuji, protože by zde byly hodně, ale hodně vulgární slova!!!! ()

Fiijay

Kdyby tam byli chytráci z csfd, tak to nemá takovej úspěch. Přelomový kousek , sem hrdý že jsem Čecho X Slovák ! ()

suertuda

Tak tohle se snad ani hodnotit nedá. Nicméně dle sledovatelnosti se myslím vyplatilo a to je u pořadu hlavní. Jen by mě zajímalo, kolik z těch, kteří to tak vehementně kritizují, se nadále kouká. Aneb i negativní reklama je reklama. ()

EggO odpad!

Muz: Kdo ma poradne svaly a v hlave nasrano. Zena: Kdo ma mezi nohama pokazde jineho muze a v hlave nasrano se perfektne hodi do tehle perfektni reality TV :D a kdo se na tohle diva? ti co jim zavidi a ti co moc huli, u tech druhejch to chapu, lepsi nez sledovat zrneni obrazovky... ()