Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

Billie777 odpad!

Tak už podle upoutávek mi bylo jasný, že tohle bude pořádná kravina. A taky že je! Největší sračka, která v TV momentálně běží. Ani popsat se nedá, jak je tohle příšerný. To už takový Vyvolení byly lepší. Jednoznačně nejhorší reality show, která u nás kdy běžela. Ve které nejde o nic jinýho, než o to, kdo se s kým vyspí. A koukat se na ty namakaný pornoherce, který v hlavě nemají vůbec nic, stejně jako ty namyšlený silikonový pipiny, je opravdu pod mojí úroveň. Ukázkový odpad! ()

Lisabellla

Prostě jsem se rozhodla to sledovat. Nedávno jsme se se známým bavila a on mi povídá "Vždyť je to jen další kontejnerovka." - on, který tak miluje reality show .. on, který nedělá než že čučí na seriály a podobné hovadiny. Tak se na to prostě dívám. A protože si každý den stáhnu ten díl z předchozí noci, myslím, že si to zaslouží alespoň ty dvě hvězdičky. ()

Andy.

Naštěstí jsem neviděl ani minutu, ale pro všechny co na to koukají: Vždy, když se díváš na Hotel Paradise, jedna kniha spáchá sebevraždu! ()

I.AM.NOT odpad!

i 0% je moc / aktualizace 1: koukám na to, nemůžu si pomoct (5*) / aktualizace 2: znechucen přestávám sledovat, Nelu nemůžu vystát, mé emoční projevy u sledování HP jsou neúnosné (odpad!) ()

Lewisek odpad!

A já si nemůžu pomoct, opravdu jsem nechtěl ten odpad dávat a chtěl jsem něco na téhle relaci vyzdvihnout (znělku, počasí...). Ale když se nad tím člověk zamyslí, tak ono to opravdu nejde. První "vilová" reality-show pro mně byla Vyvolení (se01), na což mě minimálně bavilo se koukat. O dalších několik řádů níže a nekoukatelná sračka byla Big Brother, ale tohle?! Všechno podstatné a výstižné je napsáno v ostatních komentářích. Takže asi ani nemám co dodat... ()

Merkin odpad!

Ha ha ha...Tady jde o opravdovou ukázku reality-jedině pokud dobře vypadáte, v hlavě máte piliny a jste ochotný vyspat se s každým, kdo vám přijde do cesty, dostanete se do televize, zadarmo si užíváte na půvabném ostrově a ještě vyděláte hromadu peněz. Vyzívám intelektuály ke stávce-potom by totiž neměl, kdo těmhle idiotům odřídit letadlo, vypočítat plat, ba co víc, neexistovala by ani ta kamera, před kterou se naparují:) ()

janisska

"Vyvolení v ráji" nabízejí vynikající zábavu pro každého, kdo má rád camp (a teď nemyslím stanování, ale http://de.wikipedia.org/wiki/Camp_(Kunst)). Setkáme se tu s dosud poslední realizací projektu Gesamtkunstwerk, kdy se uměleckým dílem stávají antická těla, tančící gymnopaedie v hotelu, kde je voda modřejší než modrá a tráva zelenější než zelená. Ironický vševědoucí vypravěč a vtipálek ve střižně pak zaručují dobré vyzdvižení kontrastu mezi ideálem a všedností, krásou a hnusem atakdále. ()

J.Bourne odpad!

Úmyslně to boří všechny základy a pilíře věcí jako jsou přátelství, láska a vztahy. A je mi z toho na blití. Prostě banda opic která je úmyslně nucena podvádět, žárlit, intrikařit, pomlouvat za zády ostatních opic. Tfuj! ()

XdanteX odpad!

člověk si říká že už docela chápe když nějaký chorý mozek vezme samopal a jde na ulici střílet do davu....pokud tedy tohle má být vzorek současné společnosti a její úroveň zábavy (ať už sledování nebo účast) P.S.: Dá se s Djkoma spíš souhlasit nebo nesouhlasit? Má tam od každého něco... ()

Paity odpad!

Netuším, zda bylo cílem pořadu ukázat národu to nejhloupější, co u nás za posledních dvacetpět let vzniklo, ale jestli ano, podařilo se to dokonale. v každém případě i hodnocení Odpad! je urážkou hodnocení. Tohle je jak dvacet popelnic narvaných odpadem. ()

TERRORDROME odpad!

Gratulujem tvorcom tohoto projektu za splodenie tej najnudnejšej a najstupídnejšej reality show všetkých čias oproti ktorej boli taký Mojsejovci priam geniálny sitcom. Partička pokérovaných svalošov a pipín sa povaľuje v luxusnej vile na tropickom ostrove a... a nič, to je všetko. O čom to vlastne je nikto netuší a tak divák sleduje ako sa tí vypatlanci presúšajú po dome a bavia sa o hovne, prípadne sa snažia dopátrať kto z nich je najväčší chuj. Medzi vrcholné okamžiky show patrí napr. ten keď sa naši svalmi oblepený vyhúlenci naháňajú po dvore a striekajú na seba vodu z hadice. Pri tom musí aj mimoriadne náročný divák uznanlivo pokyvovať hlavou že úroveň zábavy týmto stúpa do závratných výšin ako babylonská veža. Nechcem len tupo nadávať na inteligenciu súťažiacich, ale čo si mám asi tak myslieť keď tam vidím toho kulturistu ako sa každý večer ožerie a na druhý deň si nič nepamätá. Špeciálnym bonusom je prítomnosť blonďatej playmate Zuzany, ktorá dokáže zaujať predovšetkým slovníkom starého dlaždiča a hneď v upútavkách sa uviedla štýlom Rytmusa keď všetkých potenciálnych neprajníkov označila pre istotu za debilov. Podstatná časť celej show je potom venovaná úvahám súťažiacich či je Zuzana prostitútka. No a napokon sú tu tie pikantné nočné prenosy, ktoré okrem pár odhalených prsníkov a zadkov ponúkajú hlavne monštruóznu porciu necenzúrovaných vulgarizmov. Nie že by som bol nejakých strážcom morálky, ale keď tam tá playmate hlesla že si dáva robiť tetovanie na PIČI tak ma to vcelku zarazilo, podobne ako vyprávanie jedného vyholenca o tom ako on nemrdá vtákom ale guľami lebo ich má väčšie. O zborovom poskakovaní na posteli spojenom s vykrikovaním Rytmusovej pesničky "JEBE TÍÍÍ...JEBE TÍÍÍÍ" asi nemá zmysel polemizovať. Komu ( okrem pár teenagerov čo sa budú zabávať na každej nadávke ) je celá táto blbosť určená, to je otázka za milión. Chlap čo je za celú show zodpovedný odpovedal na otázku či tam budú tí panáci aj niečo robiť celkom jasne - nie nebudú, toto vraj stačí. Jasné bongo, banán ti do papule! Som zvedavý čo asi naše televízie vymyslia nabudúce, mal by som pár tipov, čo takto Extrémne Kundičky, Česko-Slovensko hľadá Pornostar, Bordel snov či Jebalovci. ()

.MJ.

Supermani a supermodelky se budou čtvrt roku kurvit v Dominikánské republice. Navíc jim není od toho věčného vypípaného píčování nic rozumět. Nejhorší na tom je, že mi to moje zvědavost nedá se sem tam na ty hormony přetékající post adolescenty podívat. 11% ()

Mikeowka

Mám chuť si vyrvat každý jediný vlas... a jestli je tohle reality show plna real lidí? Tak to jsem šťastná, že v realitě nežiju... / Po třech týdnech oprava hodnocení a komentáře - sice pořád doufám, že tihle lidé nejsou úplně klasický vzorek československé populace, ale takhle v noci si dát výmaz při pauze mezi učením? Velmi příjemná záležitost :D ()

Haymar odpad!

Kam až se dá zajít v případě reality show?... Odpověď: Kamkoli! Jediným limitem je producentova "fantazie" (+ kachní žaludek) a samozřejmě dostatečný divákův "brainwash"! Když jsme si mysleli že už nemůže být hůře než "Big Brůdr" nebo "Vyhonění", vytasí se Ho(s)tel Paradise a naše poslední iluze o divácké gramotnosti napříč všemi národy a sociálními skupinami budiž nadobro zadupáno hluboko hluboko do nekonečných písečných dálav prosluněných pláží Dominikánské republiky!... Po tomhle mi bylo vážně zle (a to nejen "metaforicky" ale doslova - fyzicky)! Tohle je opravdový hardcore (ve všech negativních významech toho slova) ()

Ondracius odpad!

Tohle je buď na odpad a nebo na pět hvězd, pokud to člověk pojme jako porci nekončící zábavy, která je způsobena nízkou hladinou ýkvé lidí, kteří jsou do toho zainteresovaní. Prozatím dám odpad a uvidím, jak dlouho se tomu dokážu smát. :))) ()

Angelino odpad!

Uvedomenie si, že takýto ľudia naozaj medzi nami sú a navyše ochotne pôjdu do reality show aby to videli aj všetci ostatní je určité precitnutie, ale sledovať to a baviť sa na tom je dosť nad moje limity. ()

Becca_ odpad!

Prostituti z ČR a SR se sjeli do Dominikánské republiky, aby národům ukázali, jak se to dělá před kamerou. ()