Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

Black_doll odpad!

Umělí lidé, umělé situace, umělé dialogy...horší než telenovela, zvracim. Navíc to není ani zábavné, ale primitivní a trapné. ()

Pajab

Producenti by si měli uvědomit, že dobrou (jestli taková vůbec existuje) Reality show dělají správně vybraní soutěžící. Tedy ne pouze po vzhledové stránce, ale i intelektuální. Zde lze o té druhé části úspěšně pochybovat, protože co tam vždy řeší za blbosti (i jakým způsobem), tomu se jde snad jen smát. ()

oktoupus odpad!

Větší stupiditu jsem neviděl je to hnus , trapné lidi co tam jsou jsou hloupý to je nejhorší reality show co jsem kdy viděl no prostě jasný odpad ()

werous

Někdo měl velešťastnou ruku při výběru "pokusnýh králíků". O realitě vypovídá pravděpodobně pouze naprostým ztotožněním s pořekadlem: "Lidská blbost je nekonečná". Takovou koncentraci dobytka s inteligencí podprůměrného delfína na jednom místě jsem dlouho neviděla. A je to smutný, ale já se u tý sračky bavím, říkám tomu moje hodinka každodenní pokleslé zábavy. U máločeho se dá tak moc vypnout! Víc pseudomodelek, gay-pornoherců a ex-šlapek do televize, aneb obraz naší doby :-/ ()

bobin odpad!

Obludný hnůj, odpornost a primitivita ! Je to bordel podívaná, kde každý leze na každou a čím je kdo hnusnější, čím debilněji mluví, tím má větší úspěch. Copak neexistuje postih proti reprodukování takových sviňáren ?? ()

markettka odpad!

Hned si člověk váží víc přátel a děkuje ctihodnému Sáhibovi, že mu nadělil aspoň průměrnou inteligenci :-) ()

psynoxious odpad!

Prepáčte za výraz, ale PRIJE*ANEJŠIU "SHOW" by som asi len tažko hľadal. Istý pán dotyčný "DJ Kóma" obhajuje svoje 3-hviezdičkové hodnotenie tým, že veď taký ako tá show je aj svet samotný. Je naozaj nutné poukazovať na SKU*VENOSŤ tohto sveta? Ďakujem, neprosím! ()

DuMonT odpad!

Totalna sprostost,cele len o ohovarani a podobnych klabosach. Keby to cloveku aspon nieco dalo ale toto mi dava akurat klinec do rakvy... ()

B3n odpad!

Na hodnotenie niektorých odpadkových seriálov stačia upútavky. Ľutujem ľudí, ktorí sa klamú tým, že im seriál niečo dal. Len ste zabili čas. A sú tu aj takí, ktorí sa na tom úprimne zabávali, nepáči sa im, že hodnotíme známkou odpad a vraj sme na úrovni toho odpadu.. Hmm.... ()

kubilov odpad!

Kdyby tomuhle ansámblu nešéfoval Leo Banánek, největší gangsta rappíř ve střední a východní Evropě, nestálo by to ani za hodnocení. ()

unclejack odpad!

Nevidel som , nechcem vidieť , totál hnus , zberba zo dna všetkých reality show. A vidíte , takto ľahučko sa dá popísať reality show , kde je cieľom loviť partnera a inak si iba zohrievať pozadie v Dominkánskej Republike. Reakcia na morena.jea - Nie , aj ja cítim to pokušenie. Jednoznačný odpad. ()

yarghoul odpad!

Myslela jsem, že zvládnu hodně věcí, ale tohle ne. Dala jsem 5 minut a pak jsem to musela přepnout. Můj soukromý odhad je, že součet hodnot IQ všech soutěžících je menší než hodnota IQ průměrného tapíra. ()