Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

Katy19 odpad!

Po včerejším shlednutí jsem v šoku, co nám televize vše může přinést! Absolutně souhlasím s Djokerem a se sprostým, ale sakra pravdivým komentářem Zecka. ()

HennessyVSOP odpad!

Nejzábavnější komentář pro mě dal jednoznačně Korbitch... Tady se jedná o naprosto tragickou reality show, kde průser začíná u moderátorky a končí u soutežících. 10 cucáků a jedna strašná playmate (mimochodem silně mi připomíná tu ježibabu Mojsejovou) se musí spárovat, aby zůstaly na ostrově... Základní pointa je v tom nabrat lidi, co jakože vypadají dobře (svaly, prsa a tetování, nicméně občas se ty ksichty vážně nedaj vstřebat), mají v hlavě duto a sebrat jim veškerou možnost, jak zahnat nudu vyjma chlastu. A nesmím zapomenout na to že žen je o jednu víc, aby bylo živo. Slečna Martina je strašná moderátorka a umí leda tak chodit na podpatcích. Víc fakt nejde dodat, tyhle reality show jsou špatné i normálně, ale tahle klesla hodně hluboko. Další díl nedám ani ze zvědavosti. ()

retrix odpad!

Chápu záměr pořadatelů i smysl této šou, účinkující ať mi prominou, ale horší dementy snad ani vybrat nemohli. ()

martin1990 odpad!

Tak takúto sračku ani človek nemusí vidieť,aby mohol tento výblitok ohodnotiť odpadom,rovnako ako u podobnych sračiek,reality show,resp. "autobiografiu" Justina Biebera.Odpad!!!!! ()

Paserak odpad!

Nemůžu jinak......nevěřil jsem vlastním očím. Já se snad půjdu koukat na Růžovku abych dostal intelektuální vzpruhu...uáááááá ()

Skretule odpad!

Zhmotněná lidská hloupost v nablýskané podobě...opravdu nejhorší výplod dnešních komerčních TV......Welcome to hotel Hell!!! ()

PanJam

Ako ja k takýmto Reality Show nie som veľmi kritický ako niektorý, ale toto je ako fakt sračka :D... Síce som toho veľa nevidel, stačila mi chvíľka, rozhodne to nepozerám a vlastne ani neviem za čo som tomuto dal 1* ()

RKBoy odpad!

V mojom živote je vela idiotov a na dalších sa rozhodne pozerať nemienim.Celá relácia je jedna velká úbohosť. ()

ill

Vzhledem k hodnocení tohoto, ale i převážné většiny televizní produkce mě napadá, je-li vůbec nezbytné mít tento typ pořadů v databázi csfd. Nemohu se totiž ubránit pocitu, že převážná většina hodnocení je spíše afektovaným výkřikem do tmy adolescentních pseudoznalců. Rádobyfrajerů/rek neschopných vnímat formát v širším kontextu, dlouhodobějším měřítku, pouze se(trapně) vezoucích na modní antivlně kritizují to? - budu to kritizovat - argumenty? - nemám. Ano, je to vaše právo, všichni jste přece osobnosti. S vlastním názorem, který mi však přijde až podezřele replikující ostatní. A ačkoli je pojem "objektivní hodnocení" v tomto případě relativnější než kde jinde, pro mě je současné hodnocení neobjektivní ad absurdum. Je nerelevantní a pochybuji o jeho smyslu. ()

Luke-Duke odpad!

Bezkonkurenčne najprimitívnejší druh akejsi zvrátenej "pseudozábavy" aká tu kedy bola... Osadenstvo tejto reality show (alebo lepšie "reality shock"), tvorí skupina do zlatista opálených silikónových slečien a nabúchaných svalovcov... všetci sú dokonale krásni a mladí - veď na to sa chcú ľudia pozerať. Čo tam po tom, že nemajú ani gram zdravého rozumu a aspoň základné morálne princípy... o tom, že sa celá real-shitty show nesie v duchu hesla "kto sexuje vyhráva", už ani nehovorím. Po pár minútach sledovania mi prišlo fakt nevoľno z tej vysokej koncentrácie primitivizmu... Normálne by ma zaujímalo, kde sú hranice tejto TV-pseudozábavy... Trápi vôbec niekoho aký to má vplyv na dnešnú mládež? Začínam sa báť s čím prídu tvorcovia nabudúce... ()

JackieBliz odpad!

Vítejte v pekle! A bude to ještě horší! Na chvíli mi to připomnělo klasickou venezuelskou telenovelu - svalnatá mužská opálená těla, pěkný ještě opálenější holky - ale stačí jen jednoho ze "soutěžících" nahnout na stranu a už se sypou piliny. Jo, ono je něco jinýho soutěžit v běhu než v lehu...S takovou by se mi soutěžilo taky..to mi totiž taky jde - ležet, žrát, falešně se usmívat..no s tím pomlouváním bych měla problém...ale což, já bych to přežila. ()

tatka

Keď si chcem pozrieť poriadnu j........., pustím si porno. Keď si chcem pozrieť niečo zo života súčasnej mladej generácie, pozriem si epizódu Hotela Syphilise. Pardon, Paradise. Je to skutočne reprezentatívna vzorka dievčat, ktoré si z piče urobili akciovku a nabúchaných svalovcov, ktorým z testosterónu, anabolík a slnka mäkne mozog, a tvrdne penis. Keďže moje predstavy o úrovni akejkoľvek generácie nie sú veľmi optimistické, nijako ma to nezdrví, ani nerozhádže. Ale obdivujem, a hlboko sa skláňam pred pracovníkmi filmového štábu. 3 mesiace bez možnosti úniku, denne počúvať od rána do noci idiotskú konverzáciu, pozostávajúcu z 20 slov. 2 hviezdy pre štáb. ()

JP84 odpad!

Už jsem viděl snad desítky naprosto zbytečných pořadů, ale ještě nikdy jsem neviděl takovéhle ubohé svinstvo. Docela mě v popisu pořadu pobavila tahle část: "budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů". Ono to tam někde je? Jediné co vidím, když na to v televizi omylem narazím, je, jak se tam deset lidí baví o nějakých hovadinách, chodí polonazí, opalují ... No prostě jen takové domácí video z dovolené u moře. Namísto toho bych chtěl vidět do hlav těch manažerů, co je to napadlo, koupit takovou volovinu. Copak poslední roky neukázaly, že i mnohem "živější" reality šou u nás docelala propadly? Nějaké povalování metrosexuálů s roštěnkami tady nikoho nevytrhne. Technická stránka je synonymem pro katastrofu. ()

SuzieS

U mě to body ztrácí hlavně tou"kamerou z ruky". Když tam kolem nich pořád pobíhá celý štáb, tak je jasné, že to nebude moc reálné. Třeba ve VyVolených se mi zdá, že si po čase na ty kamery zvykli, Ale když v Hotelu někdo začne mluvit, tak se na něj hned seběhne kupa lidí, aby měli detail obličeje.... Jinak plus dávám za velké spektrum různých osobností. A taky za to, že nám ukázali, jací krásní mladí párty-lidé dnešní generace vlastně jsou. Není to průřez celou společností, ale jenom tou, která se každý pátek baví v barech (a je div, že je to už tak dlouho baví), a nevadí jim se vyspat s kýmkoli, kdo se náhodně přimotá. Ale taky proč by jim to mělo vadit, je to jejich život, oni si ho žijí tak, jak chtějí... ()

lyzbeth

Jako pardon, ale když si člověk řekne, že to sleduje ze studijních důvodů - pozorování lidí, vzorců chování, působení prostředí, jednoho místa a rozdílných povah, tak je jeho počínání jak na úrovni, tak věděcké a ještě to zní vznešeně:-D Tak hurá za výzkumem vzorců lidského chování a všichni 22:15 Prima Love a Hotel Paradisooo :D ()

KanoJJ

Shlídla jsem už všechny řady Kdo přežije, který stály za shlídnutí a pak přišlo velký reality show prázdno. Tak sem navázala na HP, protože je to v podstatě úplně to samý, jen větší pínák a větší koncentrace hloupějších lidí. A ani nechápu pravidla, protože jsem začala pozdě po začátku, ale což.. Zato vim, že moje nejoblíbenější soutěžící byla tak dva dny Diana a po jejím odchodu je to Nela a nenávidim Lenku. ()