• Romantický

V nitru Llewyna Davise (2013)

Jedna hvězdička za tu roztomilou kočičku a druhá za ještě roztomilejšího Justina.

Diktátor (2012)

Saša dokonalej jako vždy. U mě ale zatím vede s Boratem, Bruno a Aladeen nastejno.

Plivu na váš hrob (2010)

Jedna hvězda za to, že jsem to vydržela alespoň do 25. minuty. Děs.

Čas opilých koní (2000)

Už dlouho mě žádný film takhle dokonale emotivně nerozje*al.... Všeho si teď vážím víc než předtím.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Nejodpornější a nejšpinavější odpad všech odpadů

Nestyda (2008)

Jednu hvězdu pro Macháčka.

Volný pád (1993)

Svým způsobem ho musí každý chápat. Určitě jste alespoň jednou stáli v nehybné koloně, hmyz se na vás pásl a vám tekly nervy, potkali jste Vietnamce/Korejce, kterému jste stěží porozuměli a taky vás štvou ti snobové, co si na greenu nasadí směšné čepky a tlučou hůlkou do malých bílých míčku, převalujíc kus doutníku z jednoho koutku huby do druhýho. Na rozdíl od něj ale nad sebou máte jistou sebekontrolu, která vám nedovolí potkat se s tím typem "policajta - úředníka" jako byl Prendergast. Úžasný Michael Douglas, věřila jsem mu všechny ty vteřiny před cholerickými výbuchy ..

Vyměřený čas (2011)

Těžko posoudit, jestli je Justin lepší herec nebo zpěvák, to nechám na jiných. Obdivuji slečnu, že naběhala ty kilometry v 15 centimetrových jehlách, ještě u toho kecala a sem tam vystřelila. Myšlenka filmu se mi moc líbila, ale všechno bylo tak nějak nalajnovaný, dalo se tušit, co bude následovat. Škoda, že to skončilo happy endem, doufala jsem, že si v kině poprvé pobrečím!

Moje velká indická svatba (2004)

Naprosto absurdní parodie na Pýchu a předsudek, i když to asi nebyl přímo záměr. Samotný nápad ve stylu Bollywoodu se mi nezamlouvá, muzikálové prvky hrozné a uširvoucí, herec v roli Darcyho není tak skvělý jako Matthew MacFadyen a vůbec, ani nevím, čím si tenhle film zasloužil tu jednu hvězdu.