Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

holyvac odpad!

Psychologický výzkum tohoto typu bohužel postrádá svou přirozenost v chování zúčastněných zejména vlivem všudepřítomných kamer a tudíž je naprosto zkreslený a nepřínosný pro kohokoliv. Zkrátka přehlídka prodejných děvek a mistrů idiotů. Horší věc jsem snad na TV obrazovkách ještě neshlédl. PS: Plně souhlasím se Zeckem. ()

knoxville odpad!

Po tom co som vydrzal pozerat (a aj pocuvat!) az dva diely - inak ako odpad hodnotit nejde! ...navyse som nepostrehol ani ziadnu suloz tak o com to vlastne ma byt? :) ()

fifsus

Objektivní hodnocení tohoto pořadu je mi naprosto jasné, ale abych byl upřímný, já se strašně rád koukám na hloupé pitomce a namyšlené bárbíny, kteří si myslejí, že pobrali všechnu moudrost světa a přitom o skutečném světě nemají ani páru, protože podle nich ho tvoří jen prachy, párty a sex. V jednom je mi jich líto, ale z duše rád se těm trapákům omezeným zasměju. Ti co jsou tak hloupí, že si myslí, že se takovým způsobem proslaví jsou fakt tupí... ()

Fellippe

Jasně z jednoho hlediska je to odpad a to pořádný, ale kde jinde dostanu takovou příležitost sledovat chování lidí v něčem takovém. Beru to spíš z psychologické stránky, baví mě to :). ()

JanFit

Svým hodnocením mnohé z vás určitě rozhořčím, ale tato reality show mě jednoduše baví a bavit bude. Naprosto souhlasím s názory na NĚKTERÉ soutěžící, kteří jsou tací jednodušší. Avšak slovo některé jsem zdůraznil schválně, protože po delším sledováním činností jednotlivých soutěžících zjistíte, že dobrá polovina jich je pěkně mazaná a zhruba čtvrtina sociálně inteligentní. To že mezi účinkujícími jsou lidé, které téměř nemohu vystát ( ať už pro jejich hloupoust, povahu atd. ), přináší pro moje prožitky jen šťavnaté ovoce, poněvadž mi situace není lhostejná a výhru přeji těm, kteří si to podle mne zaslouží = o zábavu postaráno, sorry :) EDIT: Po rozmýšlení jsem si uvědomil, že 4 hvězdičky jsou ode mě opravdu moc, vzhledem k tomu, že právě 4 hvězdičky jsem dal spoustě filmů, které jsou dozajista mnohem lepší a smysluplnější zábava, než tento počin. A co víc, ve svých tvrzeních jsem se zklamal - inteligentních je určitě méně, než čtvrtina. Ale stále je to supr zábava a potenciálně ještě větší, protože mám pocit, že čím více se odehraje změn ( vypadnutí či příchoz nového člena ), tím více mají soutěžící strach z dalšího vyřazování a tím více se snaží o co nejvíce intriků a jistoty. ()

Phoeniyx odpad!

Je mi líto ale další pořad (reality) který stojí za naprostý hov*o. Já nevím proč tam ti lidé chodí a ztrapňují se a TV tomu dáva drama a myslí si jak je to krásně sestříhané už by mělo být stop takových to kravin ale to asi nehrozí když se na to lidé stále dívají, druhá skupina lidí ty jsou bez špetky sebeúcty přihlašují se, trapně pak vypadají ale asi jim to nevadí. ()

Xmarc odpad!

Zahlídl jsem to omylem, ale musím se tu hned vylít... Proč se mi čím dál častěji zdá, že svět televizní (nejen) zábavy se řítí do pěkné prdele??? Pokud nějaký opičák vymyslel tohle a má to dostat "alespoň" nejhorší hodnocení, tak Vyvolení musí dostat Oscara! A prosím vás, jak naklikám "záporné" hvězdičky? ()

Keys1 odpad!

Včera si hovorím idem si pozrieť jednu časť tejto zvrátenej realitky aby moje hodnotenie bolo právoplatne. 15 min som kukal na to ako sa dvaja "svalnatí fešáci" rozprávajú o probléme toho druhého , ako sa zaľúbil do jednej a s druhou musí byť na izbe ... Poviem pravdu skoro som TV vyhodel cez zavreté okno vonku, to ako ma koho toto zaujímať? 15 ročné nadržané deti čo chcú vidieť cez obrazovku veľké kozy a pekné zadky báb , a 13 ročné baby s IQ -5000 aby videli hordu svalov ale žiadny rozum ... Si rovno pustite porno a hľadte sa na to ... ten kto toto režíroval, by som ho popravil !!! horšie než odpad !!!! Prosím česko slovenské reality show nikdy viac nerobte !!!! ()

Peenugirl

Čo mi najviac vadí je hlúposť protagonistov, na ktorú sa nedá pozerať len s papierovým sáčkom na hlave. Ak toto je elita dvoch národov, tak mali by sme sa hanbiť. Úplne trapné fiasko ako tí trapní Vyvolení,... Všetky tieto podpriemerné žumpové relácie nebudú mať množstvo pokračovaní ako je to v iných štátoch, práve kvôli duševným žebráčikom a osemnásťročným zlatokopkám, ktoré asi v živote knihu ani len nezjedli, nieto ešte čítali. Mnohý ani nevedia v akom štáte sa nachádzajú. Chytili bronz a to je všetko, čo im táto relácia dala. Ich pravé osobnosti ak vyšli na povrch, tak sú to plytkí ľudia. 10% kvôli prostrediu. P.S. Kto urazil DjKomu?, pretože väčšina má odpad ako hodnotenie a on si dovoluje nazývať odpadom týchto ľudí... určite na to má dôvod, kto mu poskytol takýto dôvod? Ak nikto tak by to mal vziať späť,lebo väčšina sa málokedy mýli.. ( Poznáte to: každý je debil, len on je lietadlo )!!! Normálne si musím rozmyslieť svoj názor, či? ()

IgorkoIgorko odpad!

Clovek caka bohapuste orgie, konkubinat a nic. Viac sexuality je na STV1 a to je vizitka suca na "ODPAD"! Inac chlapsky sa priznam ze ani dnes neviem o co tam vlastne v tom hoteli ide... ()

endoskop odpad!

Hrôza! Neuveriteľna stupidita s neuveriteľne stupídnymi účinkujúcimi. Uvažoval som nad 1 hviezdou za prostredie, ale prvých 5 minút ma presvedčilo. Odpad odpadov. ()

Agent24 odpad!

Boha jeho to je hnůj. Snad i Vyvolení byli menší zlo než toto. Nechápu účel soutěže. Jeden vypadne, další přijde, jeden vypadne, další přijde atd pořád dokola do zblbnutí českého národa. Všichni účastníci nafoukaní idioti, kteří nejdou pro prdel daleko. Tohle není reality show to je hnojárna roku 2012. Takže všichni co nemají vkus a zábrany vítejte u Hotelu Paradise určitě se tady neztratíte. Nemůžu jinak než dát ODPAD. Kdyby šlo tak dám třeba MEGA ODPAD nebo EXTREME ODPAD, ale to bohužel na CSFD zatím nejde. No co možná za pár let. Kdo dá alespon jednu hvězdičku tak ho totálně nechápu. PS: Kdy to skončí a uvolní to místo třeba nějaké dobré detektivce. Děkuji TV PRIMA a TV JOJ. ()

Sorna

Nemusím snad popisovat, co si o této reality show myslím - o tom už dostatečně mluví mé hodnocení - ale tihle lidé, zavření v hotelu na tropickém ostrově, jsou vlastně chudáci. Nedovedu si představit být někde zavřená 24 / 7, se skupinkou nadržených zaostalců v 32°C. Ve skutečnosti ti lidé třeba ani takový nejsou (i když je to spíš má utkvělá představa), ale tomuhle se opravdu nedá říkat paradise.... ()

Timy68 odpad!

Ne, ne, ne a ne. Asi je to hloupost psát svůj názor, když jsem viděla celkem asi jen 2 minuty samotné reality-show, a to jen když jsem přepínala kanály a hledala, co kde hrajou, ale tahle zavrženíhodná hovadina mě neskutečně odpuzuje už jen z ukázek ,a to je co říct. Ne, děkuji. ()