Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

Jansen

Chtělo by se říci, že už jsem to viděl dvakrát, ale v podstatě jsem to viděl jenom jednou po návratu z hospody, zato simultánně. A můžu říct, že tolik jsem se toho o živočišných druzích nenaučil od návštěvy ZOO Svatý Kopeček ve 3. třídě a prvního setkání s Darwinovou Evolucí živočišných druhů v biologickém semináři ve třídě 7A. THX ()

slatkac odpad!

P*čovina, hovadina, volovina, capina, kravina, demence největšího kalibru, blbost, ubohost, koko*ina, č*rákovina, sračka, ho*no, mr*ka...je zapotřebí něco dodávat?? ()

Caszidy odpad!

Ehm, tohle má být nějaké nepovedené retro? Nebo jakýsi návrat do minulosti? Myslel jsem si, že v roce 2012 už syndrom "žraní hoven za peníze"(prosím neosočujte mne z používání vulgárních slov, toto je totiž odborný termín) v podobě reality show typu Big Brother a VyVolení vymřel. Televize Prima a Joj se nám však zřejmě snaží dokázat opak a vrátit tuto "kvalitní zábavu" na naše obrazovky. Brrrrrrrrr. ()

argenson odpad!

Tak... jistý pokrok to je. Já jen, že kdysi se v této zemi jako lidová televizní zábava dělaly věci typu Píseň pro Rudolfa III. nebo Taková normální rodinka. ()

st.ranger odpad!

Koncept jako pro adepty do porno průmyslu. Bohužel, jednotliví členové opravdu vypadají jako protagoniské filmů pro dospělé. Výběr byl nejspíš proveden podle šablonky modelů a nízké inteligence, když jsou všichni pánové vyrýsovaní a dámy dodržují BMI. Pokud chcete vidět, jak ze sebe hlupáci dělají ještě větší hlupáky, ideální volba. ()

Hismael odpad!

Děsivá skutečnost toho, kam až může reality show dojít. Hotel Paradise má jednu zásadní chybu – neexistují v něm pravidla. Soutěžící mají svojí taktiku omezenou tím, co chce, nebo nechce prosadit produkce, aby se zlepšila sledovanost. Mohou tak zařídit vypadnutí, nebo naopak zabránit někomu aby vypadl. Tento postup se dostal tak daleko, že lidi co vypadnou, se po pár týdnech zase vracejí, nebo se soutěžící, který právě vypadl, může vyměnit za někoho, kdo chce odejít. Zároveň je tohle všechno jediný způsob jak se v téhle soutěži dá zbavit totální prázdnoty. Hotel je soutěž o demenci, urážkách, povrchnosti, opíjení, předvádění nahých zadků a převážnou většinu tvoří debaty o ničem. ()

MoiJe

Prvych par dielov som si to prilezitostne zapla k inej cinnosti, bola to pre mna pomerne vesela sonda do sveta "inych" ludi. Ked sa ale sonda dla vsetkeho zacyklila, videla som potom po dlhej dobe az finale. Najtrapnejsie finale cohokolvek, ake som kedy videla. Gavriely je marna. Tej Slovenke asi museli neustale nieco hovorit do sluchatka, lebo zasadne vety dokoncovala tak, ze bolo jasne, ze ich zaciatok si uz nepamata. Vsetci sa neustale lucili, aj ked vlastne zostavali v miestnosti a cele finale sa jednoducho skupinka ludi bavila o hovne. OK, v podstate o tom bola cela show, ale coho je vela... Inak teda najvacsimi minusmi danej show su asi absolutne ohybne pravidla (koniec koncov obaja finalisti vraj uz pocas show vyhodeni boli), neschopnost strategie ("ty si na mna vcera divne pozerala, chcem vyhodit teba") a ziadne polienka pod nohy sutaziacim (aspon ako vo Vyvolenych a v podobnych show, takze naozaj len sedeli a chytali bronz). Kazdopadne, ze show bude povrchna hovadinka, kde intelekt je skor na obtiaz, som cakala a nevadilo mi to, ale ze to bude nudna povrchna hovadinka, to je vylozene chyba tvorcov. ()

Johny_fork odpad!

Nemohu se rozhodnout, které slovo od písmene d zvolit. Demence či degradace. A je větší u účinkujících, nebo u těch, jež je nadšeně sledují? ()

Marek1991 odpad!

Vybrať odpad spoločnosti, hlavne nech sú nadržaní, vyrábajme škandály, aké tu doteraz neboli, aby sme zvýšili sledovanosť, šokujme tým, čo tu ešte nebolo, podhoďme ich obyčajným ľuďom v hlavnom vysielacom čase, nech to kľudne vidia aj deti, nadržaní mladiství, či kresťansky alebo inak nábožensky založení ľudia. Robme to roky, zmeníme ľudské povahy 99% ovplyvniteľných ľudí a potom nad nimi budeme ľahko panovať. Médiá, ktoré vo veľkej väčšine vlastnia majitelia so židovským vierovyznaním, by si toto v Izraeli pre najortodoxnejších určite nedovolili. Podsúvať odpad na odvrátenie pohľadu je zlé, na zmenu názorov ešte horšie. Väčšinou sa ukáže, čo sú to za ľudia v extrémnych situáciách, neverím, že by niekto z nich prežil pracovné tábory na Sibíri, veľkú hospodársku krízu v New Yorku v 30. rokoch alebo ešte lepšie v tých rokoch v hladových dolinách vo svete, či iné utrpenia, kde sa ukážu veľkí ľudia. Za najväčšiu perlu zatiaľ považujem výrok jednej silikónovej blondínky, že vy tam doma mrznete a my si tu užívame v teple. Však čo, zahoďme dôstojnosť, česť či úctu, hlavne nech nám je na chvíľu dobre telesne. Kde ste ľudia nechali duchovnú stránku života? Otras, hnus a vlastne pri komentároch k televíznym programom som to už veľa krát spomínal a už sa mi nechce opakovať, je to bieda a znova sa natíska klišé otázka, ale úplne pravdivá - Kam tento svet speje? Ľudia robte niečo užitočné, vytvárajte hodnoty, robte svet lepším, buďte šťastný a robte šťastných aj ostatných a toto nesledujte, o nič dôležité neprídete, iba si ušetríte drahocenný čas. Svet je krásne miesto a nikdy neviete, možno raz budete žiť na pláži, či na mieste, ktoré bude pre vás rajom na Zemi, ale snažte sa, aby sa tak cítili aj iní a aby ho našli aj iní. Nekazme si svet zlom, aké je toto! ()

joehot

Nejspíš je to myšleno vážně - potom potěš koště. Ale jestli existuje malinkatá naděje, že si z nás akorát někdo dělá solidní srandu, chci tomu věřit. ()

Ajinka126

Tak jako původně jsem to sledovala, ale co se z toho potom stalo?? Bylo to nesmyslně dlouhé a hlavně to štáb až moc okatě ovlivňoval podle toho, jak se to hodím jim.. no a to finále? Pche.. hrůůza! Ještě, že jsem dostala rozum a přestala to sledovat včas. ()

ConanVJ odpad!

K tomuhle se nemá cenu nějak rozsáhle vyjadřovat, vše tu bylo napsáno (třeba komentář od Zecka je krásně výstižný). Za mě pro tuhle sračku 0%. ()

PauloZ odpad!

Omlouvám se, že hodnotím po shlédnutí dvou dílů, nebo když to sečtu tak spíš jednoho, a to jsem se na to díval omylem :), ale opravdu víc to vidět nemusí. Big brother nebo Vyvolení se ještě dali přežít, ale tohle je už naprosto špatné. Naivně vytvořená reality stupidita od které nechápu co tvůrci čekali, žeby nějaký úspěch? A ještě k tomu na Prima Family?? Chtěl bych ten komplex vlastnit, tím končím. ()

hous.enka odpad!

TOHLE JE ODPAD. Omlouvám se všem reality show, které jsem označila jako odpad. Anebo ne. Tohle není odpad, tohle je ŽUMPA. Proboha - kdo může sledovat klubko dvacetiletých, kteří - s vidinou pár melounků - souloží před zraky televizních diváků?? Stačí si přečíst charakteristiky jednotlivých lidí a je hned jasný, jakou úroveň tenhle pořad má. "Je mi dvacet dva a měla jsem asi sto padesát vztahů." Kecy o tom, kdo s kým intrikuje, kdo má jaký prsa a penisy a navíc půlka pořadu je vypípána, protože mlaďoši mluvěj jak kanálové. ()

VojinRyan odpad!

Neviem koho takýto projekt vôbec napadol. On musel byť duševne, alebo skôr nadržane chorý. Nič iné tam nerobia len súložia dookola. Najlepšie to vystihol T2. Odpad nad odpadom. 0% - Odpad ()

Krissty

Je to hloupost jako všechny podobné reality show.. Ale když večer nemám co dělat, ráda se nad tím zasměju.. Někteří účastníci jsou sympatičtí, někteří nesympatičtí až trapní. A taky nechápu způsob vyřazování.. Ale pořád lepší než Big Brother :) ()

Korbitch odpad!

Naprosto mi stačil "rozhovor" dvou totálních kraviček u bazénu. Jen zabučet. Jasně, lebedit si někde v hotýlku bůhví kde, nestarat se o posranou práci, splátky za auto s vědomím, že za pár měsíců tu bude běhat malej Korber, tak si tam taky melu hovna někde ve výřivce a nechám si ho cumlat od nedoučený cukrářky. Nojo, jenže to dělat a nechat na to čumět lidi, to jsou dvě odlišný věci. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Ano chápu, že to některým lidem přijde jako vcelku reálně založená show. To ovšem nemění nic na tom, že je to břečka která má k zábavnosti skutečně daleko. Jednoduše nevidím důvod ve sledování něčeho, co dostanete po půlnoci na každé druhé diskotéce nakondenzované do sympatického prostoru. Někoho možná celá ta erotika v lobotomickém balení baví, nicméně já očekávám od televizní zábavy poněkud hodnotněji strávenou třičtvrtě hodinku. ()