Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

Z0oMb3E odpad!

Zavrite škrečky pokope na malom priestore a nezastavia sa ani pred incestom. Presne tento typ programu ma vždy utvrdí v tom, že sa dá v televíznej kultúre stále klesať. Ešteže sa dá kukať aspoň na tie baby, i keď len s vypnutým zvukom. Pretože za tých 15 minút čo som programu venoval si každá o sebe myslela, že má na to viesť duchaplný rozhovor. Skončilo to ako vždy u pubertáckych rečí o dĺžke inteligenice pánskeho obyvateľstva. Apropo propagovaný páni znovu nastolili diskusiu sterilizovaní zo zákona, ale tentokrát som za! Ešteže tie týnky majú po príchode zo škôl na čo kukať. ()

ivishka odpad!

OMG!!!!!Jedna z největších h**adin co jsem kdy viděla...Reality show co nemá absolutně žádný cíl.Řekněte mi prosím někdo jakej má cíl něco, co se dá přirovnat k plné králíkárně.Prostě nacpali lidi do nějákýho hotelu podle postav a "inteligence"soudím,že jde o velice špatné a pravděpodobně Géčkové porno herce, kteří dělají asi za peníze velice špatné intriky a "vztahy"...Neviděla jsem vztah poslepovaný jakoukoliv reality show co by vydržel..Tady jde opravdu jen o sex a nic jiného. ()

MikO_NR_1909 odpad!

Asi tá najdebilnejšia brečka posledných rokov celkovo. TV JOJ sa teší spolu s nami, že nám robí radosť. Mne robí radosť tým, že ju ignorujem. ()

UncleG odpad!

Co je pro někoho rájem, může pro druhýho znamenat peklo. Neudivuje mě skutečnost, že existuje sorta lidí, jejichž životním cílem je válet se celej život v teple u bazénu, líbat vlastní svaly a permanentně souložit. Co mě ale udivuje je, že suma inteligenčních kvocientů všech soutěžících Hotelu Paradise by se směle vyrovnala s inteligencí bublajícího bahna. Myslím, že dát dohromady toto společenstvo kreténů musela být docela fuška, protože jde skutečně o destilát, pravzorek, krystalickou esenci té nejčistší lidské pitomosti. Vznavači povrchnosti, otroci podivně překroucených hodnot společně vytvořili "show" tak neskutečně zvrácenou, že skutečně překročila všechny myslitelné meze. To už není reality show, ale drsná publicistika o nezměrných pláních lidské ubohosti. A já se těm lidem "v hotelu" nesměju, já pláču, protože je mi jich vlastně strašně líto. ()

Baronne odpad!

Banda vylízanejch tupců a kurev, casting byl nastavenej vyloženě tak, aby tam byli lidi, který mezi sebou budou prostě jenom mr**t, což se podařilo. Ale tohle fakt neni můj šálek kávy, dvacet úplně nepoužitelnejch idiotů v jednom hotelu.. ()

blackrain odpad!

Vybrali teda parádní výkvět. Jeden větší blbec než druhý. Všechny spojuje jen exhibicionismus a dutá hlava. Nic víc totiž není potřeba. Do této reality show se ani nemohli přihlásit normální a obyčejní lidi. No, hlavně, že si užili úžasnou dovolenou, na kterou jistě nezapomenou. Stejně po nich po skončení této reality show neštěkne ani pes. Kde je konec účastníkům Vyvolených a Bigbrothera? Akorát si užili svých patnáct minut slávy a nazdar bazar. Zajimalo by mě kolik tahle sranda celkově stála. Určitě to bude pěkně kulatá sumička. Je možné klesnout do ještě většího bahna? Bohužel ano a dočkáme se určitě ještě většího hnusu, protože lidi přestávají mí zábrany a soudnost. ()

ABLABLABLA odpad!

Stráááášná konina. Jako nechápu ty řeči typu, tady je to samá intrika a lhaní, a každý pomlouvá každého....panebože co čekali? Je to reality show, ne? Ale jedno se tomu musí nechat. To jejich neustálé "řešení" a vytahování toho jednoho a samého a v podstatě nedělají nic jiného, je vcelku k smíchu. Původně jsem neměla pražádný zájem, se na to dívat. Ale kamarádka mi řekla, že je to sranda pozorovat ty vypatlané mozky, a tak jsem se podívala na první díl a nemohla jsem prostě...zkoukla jsem docela dost dílů potom...dobře se mi smálo...skončila jsem asi někde u dílu ze 4.4. a nehodlám už dál pokračovat...ale je fakt, že jsem uvažovala, zda tomu nedat aspoň jednu * za to jak je trapné až je to komické. Ale nejde to...takže 0,5* i přestože nic takového tu není. ()

Herr_Flick odpad!

Mrdací realityshow aneb nic horšího jsem neviděl. Pět kokotů s pokérovaným žaludem, jejich jediným úkolem je zasunout a naplno ukázat svoji imbecilitu. K nim pět slepic, abys dostal celý kurník. Třicet deka paštiky na ksichtě, zaschlý jogurt v prdeli, jejich jediným úkolem je roztáhnout, odhalit všechno a předvést vrchol trapnosti. 10 lidí - IQ 114 dohromady. Žaludek se mi svírá při pomyšlení, jakým existencím jdou všechny ty peníze. Potěš koště! ()

Rosalinda odpad!

Jééé, ti lidičkové jsou krásně opálení!!! Jééé, tam krásně šumí móóóře!!! Jééé, to je krásný západ slunce!!! Jééé, ti "pánové" mají ale krásně opálené svaly!!! Jééé, to jsou ale nádherné palmičky!!! Jééé!!! Jééé!!! Jééé!!! Jééé, pardón, zrovna jsem samým blahem upadla do nevěřícného bezvědomí!!! ()

Dexter1 odpad!

Tv relácie moc nehodnotím, ale tento odpad a morálny úpadok si nezaslúži nič iné než 0%. Zeck vyjadril všetko čo malo byť vyjadrené, preto vás odkazujem na jeho koment. ()

Patw odpad!

Věřil jsem, že Hotel Paradise oživí televizní vysílání a česká produkce dokáže, že umí udělat reality show. Zmýlil jsem se. Hotel Paradise je neférová show, nadržuje se určitým hráčům. Celá je to blbost a velká nuda. Kdyby šla horší známka jak "odpad!" použil bych jí právě teď. ()

halogenka

Hodně úchylná sociální sondička. V tomhle ráji strom poznání rozhodně neroste... zato tu žijou lidi s fotogenickou pamětí, kteří si navzájem ohřívají krocany v troubě. ()

L_O_U_S odpad!

Banda vymletých pitomců si jede užívat do Karibiku, aby jejich radosti a strasti občas přerušené nějakým tím zásunem sledovali podobně vymletí pitomci u televizních obrazovek. Djkoma: Ano, realita je opravdu taková, lidi jsou opravdu hloupí a baví se o sexu jako o pití panáků v baru, ale proč o tom točit pořady? (988.) ()

Bonaparte.

Du blejt velebnosti! Dal jsem tomu ten čas ... podíval se na 3 díly, ale opravdu nepotřebuji vidět, jak 10 lidí, kteří mají v palicích nasráno, každej večer chlastají a ráno přežívají s kocovinou. Jedna hvězdička alespoň za pěkné baby. ()

kapsomut

Neuvěřitelná pičovina, ale přiznám se.... koukám na to, ale jen kvůli demenci soutěžicích a kvůli pozorování chování ženskejch, který jsou to hrozný svině. Alespoň se člověk něco naučí o povahách! 10% ()

GILLWANDER odpad!

Tak toto už nie je fakt vtipné. Toto akože myslia vážne? Žumpa, ktorú bude možno sledovať "iba" polovica Slovenska. Gumy trápne...0% ()