Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

AxelWers odpad!

Tých reality show už bolo až moc. Tento "hotel" je už len posledným klincom do rakvy podobných primitívnych súťaží. ()

Carthorias

Zdá se mi, že si tady většina lidí plete hodnocení pořadu s hodnocením jeho účinkujících. V životě jsem neviděl tak vypatlaná individua, to je pravda, nicméně právě kvůli tomu je Hotel Paradise tak důležitý. Je to úžasná studie jedné sekce populace (a bojím se dokonce říct že většinové), která se pouze maskuje za výherní reality show. Nebojím se to přirovnat například k takové Katce od Třeštíkové. Zda to byl záměr producentů či ne, o tom můžeme jenom debatovat (osobně si myslím že je to jenom šťastná náhoda), nicméně unikátnost tohoto projektu je zřejmá. ()

UniqueNett

"A jaký je tvůj životní sen?" "Být bohatý/á a nic nedělat." Jasně no, kdo by nechtěl. A kdo by si nechtěl válet šunky, nechat se obsluhovat a řešit kraviny 24 hodin denně. Já se teda přiznám, že to sleduju (čistě pro pobavení, ačkoliv nedoufám, že mi to někdo uvěří:D) a pokaždý si řikám, že tolik debilů pohromadě jsem už dlooouho neviděla. ()

Nail odpad!

Ze začátku jsem to sledoval, ale po návratu Gina a Nely to pro mě končí. Už to nemá nádech hry s nějakéma pravidlama. ODPAD! ()

tatortik odpad!

Hotel Paradise je samotné dno žumpy. Vysílat něco ,tak odpornýho by mělo být trestný. Viděl jsem asi 15min. a nemůžu uvěřit, že se na ty učinkující metrosexuální prostituty a jejich děvky může někdo pravidelně dívat nebo dokonce být fanoušek. ()

chrispe

No, výhru jsem přála Ginovi. Škoda. Jako reality show mi to přišlo nudný. Kromě hádek nebo snahy lézt někomu do zadku tam nebyla žádná akce... a ty pravidla/nepravidla? ()

Amilet odpad!

Hmmmm, tak to co mě přinutilo sem tam kouknout byla studie charakterů.....Moje nejoblíbenější Claudia měla moc silnou páteř na to, aby přežila...ve fiaskním finále zvítězila ta největší "žumpa"........smutné, smutné, smutné...... ()

sarkareifova odpad!

Koukala sem na první díl a větší kravinu jsem snad nikdy neviděla. Co to má za smysl? Takový peníze to muselo stát a stejně to vyhrála holka, kterou vyhodily a pak jí tam zase vrátili. A Koukat na to jak se jenom v jednom kuse hádali mě taky moc nebavilo. Nejde dát jinak než Odpad! ()

stratocasta

Primě ten koncept "rodinné televize" moc nevychází a začínám si myslet, že je v COOLu majoritním vlastníkem Berlusconi a celé je to nějaká konspirační teorie za účelem připojení Čech k Itálii. Takovéhle nabídky se prostě neodmítají, hlavně pokud chce synáček generálního ředitele české Jersey Shore v čele s jeho oblíbenou MILFkou. ()

sarfian odpad!

To je ale zostava. Vytreté kurvičky a napichaný nadržaný čuráci, ktorým sa postaví už aj na vánok. Radšej nech im tam rozdajú dvd-čka a nech si ich oplískajú o porcelánový hajzel v Paraďajse a tým čupkám cezpolný beh s venušinimi guličkami....jebliny jeblé. Toto je fakt brutálne prijebané. ()

Hermanka

Když jsem na tuto reality show narazila vnoci po desáté, říkám, fajn koho to baví ať se dívá, ale já to nebudu. K mojemu zděšení se na mě hotel vyvalil odpoledne kolem třetí na slovenské televizi. Panebože, předkládáme pěkné vzory dětem. Přepla jsem na jiný kanál, opět reality, ale na vesnici, říkám si á nějaký schůdnější bratříček hotelu, tady se detailně zabírala vnadná soutěžící jak si meje hlavně poprsí v sudu. ( nevím na co si stěžuju, hygiena je vlastně příkladná ) Více k tomu nemám co. ()

Karp odpad!

Musím spolu s ostatními uznat, že Hotel Paradise je asi to nejhorší, co se v oblasti reality show zatím urodilo... Rozčilovat se nemá smysl. Snad bych jen napsal, že reklama na tento pořad byla celkem pěkně udělaná, byť to byl kýč jak bič:-). ()

tom912 odpad!

Typická ukázka, kam jsme to s tou naší společností dopracovaly a do budoucna to bohužel o něco lepší nebude, spíš naopak. 0%. ()

kwaicheng odpad!

Tak TOMUHLE já říkám retardovaná šou. Co to do piče je? Na jednom břehu tábor vymaštěnejch hulibrků, už jen ty jména...Leo, Alex, Rocco, ty vole, akorát tam chybí už jen mistr Tříska. Pro ilustraci souvislý projev jednoho šulína: Tak..ééé...jako já teda.....éé.....no.....éééé....si nemyslim.....éééé....že by myšlení bylo, jako že by bylo to.....ééé...nejduležitější....v tom.....ééé.......kurva teda...éééé.....v životě no. Válí se tam na otomanu, divže si necucaj klády fujtajbl! Na druhým břehu hejno kurev, sory, silnejch osobností, náhodně vybraných z lepších hampejzů. "Ty vole, viš co mi do piče řek? Že su piča vole!" Hele, já se na to fakt asi budu koukat, aspoň se naučím nadávat jak starý prostitutky. Prostě sebrali grupu těch nejprázdnějších hlav, strčili je do jedný klícky a teď čekaj, až se začnou pářit. To jsou prostě lidský sračky, karikatury lidství, ubohý atrapy, naprosto bezcenný ksindl. Bonusem je host, jakási plastiková kozatica, která je tak hnusná, že když mluví do kamery, tak nevíte jestli na vás mluví prdel nebo ksicht. Jako vysvětlete mi někdo, jak může bejt bonusem kus bakelitu, kterej byl původně šerednej jak vagína visící k zemi jako čarodějův plnovous. Ámen. Editace: Měním hodnocení - je to dokonalá sonda do dnešní společnosti. ()

divjak

Zuza je supr :D ze ziadna pipinka :D ...tento zaner sa da pozerat iba so strasnym nadhladom ako kulisa pri zehleni... ale videla som vascie odpady! :) styri aby som zdvihla priemer vy fajnsmekri ;) ()

balcazar odpad!

Videl som asi 10 sekúnd, no potom som si spomenul: Život je príliš krátky na to, aby som ho zabil takýmto hnojom. Je mi zle z toho, čím nás spoločnosť kŕmi. ()