Starbuck (festivalový název)

Ken Scott

Ken Scott, Martin Petit

Pierre Gill

André Rouleau

Originální a především vtipný námět, ale na plátno převedený zcela nenápaditě. I tak - dobrá zábava, díky sympatickému hrdinovi, do jehož postavy se dá lehce vcítit. 7/10(24.8.2013)

Nechať si platiť za masturbáciu je prejavom priamej demokracie. Ako to je ale keď chcem vedieť kto je otcom? Hmmm ... inak komédiu od toho moc nečakajte, no na druhú stranu je to milý príbeh .... (najviac ma dojalo, keď prehovoril "hovorca" detí čo podávali žalobu keď chceli vedieť kto je ich biologický otec)(20.10.2015)

Raději jsem oproti filmu Pozdravy ze spermabanky (Deliver Man) právě běžícímu v kinech shlédnul tento festivalový snímek. Zajímavý námět přivedený k životu tak přirozeně, jak je to Starbuckovi a jeho životním peripetiím vlastní.(10.12.2013)

Starbuck je takmer doslova identický s jeho americkým remakom - Pozdrav zo spermobanky (2013). Odlišujú sa hlavne réžiou. Kým Pozdrav zo spermobanky je ladený viac humorne, u Starbacku je to taký smiech cez slzy, vlastne sa človeku ani moc smiať nechce. Snímok je omnoho vážnejší a emotívnejšie ladený, skrátka dramatická stránka jasne prevažuje. Je na divákovi čo preferuje, mne sa zdal lepší Starbuck. 80/100(21.8.2015)

A sakra, já čekal jednoduchou komedii na pohodu a vůbec ne film, u kterého se mně nakonec bude svírat hrdlo dojetím. Vtipné momenty se střídají s krásně lidskými no a co si budu nalhávat, hlavní hrdina mně někoho silně připomínal. Někoho, na koho občas po ránu v zrcadle není zrovna pěkný pohled, ale......a nevím moc co víc napsat, přiznávám, že dojmy a vjemy z tohoto filmu jsou tak intenzivní, že je stále rozdejchávám. Smál jsem se, přemýšlel, slzy zatláčel....výborný film!(10.5.2015)