poster

Starbuck (festivalový název)

 • Kanada

  Starbuck

Komedie / Drama

Kanada, 2011, 109 min

Režie:

Ken Scott

Scénář:

Ken Scott, Martin Petit

Kamera:

Pierre Gill

Producenti:

André Rouleau
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pedross800
  *****

  A sakra, já čekal jednoduchou komedii na pohodu a vůbec ne film, u kterého se mně nakonec bude svírat hrdlo dojetím. Vtipné momenty se střídají s krásně lidskými no a co si budu nalhávat, hlavní hrdina mně někoho silně připomínal. Někoho, na koho občas po ránu v zrcadle není zrovna pěkný pohled, ale......a nevím moc co víc napsat, přiznávám, že dojmy a vjemy z tohoto filmu jsou tak intenzivní, že je stále rozdejchávám. Smál jsem se, přemýšlel, slzy zatláčel....výborný film!(10.5.2015)

 • Padme_Anakin
  *****

  Tak tohle filmové klubíčko se namotávalo úplně samo, snadno a lehce. Zajímavý příběh je vyprávěn milým a poutavým způsobem. Týpek v hlavní roli je nesmírně charismatický, sympaťák od prvního pohledu, přesto ve své těsné blízkosti bych ho nevydýchala, byl na pěst, často. Na druhou stranu pro takového měkkosrdcatého dobráka od kosti, kterým on byl, jsem našla pochopení i já. Připočítám-li k tomu hrdinův vývoj a úžasné finále, musím jít do plných, neb emoce, rodina a tak, no. P.S. Odvolávám, že chci být v příštím životě mužem. P.P.S. A slibuji, že už to v tomto životě nebudu říkat!(25.5.2015)

 • misterz
  ****

  Starbuck je takmer doslova identický s jeho americkým remakom - Pozdrav zo spermobanky (2013). Odlišujú sa hlavne réžiou. Kým Pozdrav zo spermobanky je ladený viac humorne, u Starbacku je to taký smiech cez slzy, vlastne sa človeku ani moc smiať nechce. Snímok je omnoho vážnejší a emotívnejšie ladený, skrátka dramatická stránka jasne prevažuje. Je na divákovi čo preferuje, mne sa zdal lepší Starbuck. 80/100(21.8.2015)

 • mat.ilda
  ****

  Někdo dozraje tak nějak sám, jiný se holt musí postrčit... a že David Wozniak dostal pořádný žduchanec, neboť zamlada rozséval ve velkém ve spermabance a výsledkem je 533 ujmutých semínek, z nichž 142 má vážný zájem se se svým stvořitelem osobně poznat. A jelikož se David cítí být poněkud dlužen, začne na své potomstvo inkognito a víceméně zpovzdálí tak trochu dohlížet. Případ lehkomyslného dobráka, co neváhá pro správnou věc udělat i dost šílené věci a ony ho později, jak to tak bývá, dostihnou... Problém komedií často vězí v nápadech, které se vyplýtvají hned na začátku a dál se luhují jako jeden a tentýž pytlík čaje, ale zde se lze konzistentně probavit celou stopáží, včetně lehce dojímavého konce a i přes poněkud nereálné pasáže a nějaké to klišátko má Starbuck sympaťáka hrdinu a navíc něco, čemu se říká lidský rozměr. Viděno během Challenge Tour 2015: 30 dní se světovou kinematografií(21.4.2015)

 • eLeR
  ****

  Film, ktorý v konečnom dôsledku ani nie je komédiou, ale obyčajným príbehom o ľuďoch s neobyčajným námetom, za ktorý Kena Scotta chválim, za ten remake z 2013 už menej ... na čo to. Veľmi príjemná záležitosť so sympatickým hlavným hrdinom a výbornými pesničkami.(14.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace