Kate a Charlie jsou mladí manželé jejichž pouto je postaveno na vzájemné lásce k hudbě, smíchu a pití ... především k pití. Když se však Kate kvůli alkoholu dostane do nebezpečí a je ohrožena i její práce učitelky, rozhodne se přidat k Anonymním Alkoholikům a zůstat střízlivá. S pomocí své kamarádky Jenny a zástupce ředitele ve škole – trapného, ovšem vstřícného pana Daviese - Kate krůček po krůčku zlepšuje své zdraví i život. Jenže střízlivost není tak jednoduchá, jak Kate očekávala. Nový životní styl přináší na povrch znepokojující vztah s matkou, musí také čelit výmyslům, které nalhala svému zaměstnavateli a hlavně se začíná zamýšlet nad tím, jestli je její vztah s Charliem založen na lásce nebo jen opileckém odmítání dospět. (oficiální text distributora)

punco

Veľmi milé prekvapenie tento filmík. Nezávislý bez prehnanej produkcie, ale so silným posolstvom a hereckými výkonmi (Winsteadová tu hravo prešťala Paula ). Niektoré scény skutočne silné (návrat Kate domov zo školy) a dobre spracované. Rád sa k tomu filmu v budúcnosti ešte vrátim. Ale nie po opici. ()

Nicole32

Komédia to nie je v žiadnom prípade. Je to veľmi umelá, povrchná a strašne nudná dráma. Na mňa to vôbec nezapôsobilo. Navyše alkoholizmus je v tomto filme ukázaný veľmi naivne a nereálne. Pre mňa po emocionálnej a príbehovej stránke prázdny film. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Alvin

Komedií je tohle opravdu stěží, ledaže by někdo považoval ze legrační, že celkem pohledná dívka voní po parfému s názvem whiskey. Démon alkohol si ke mě cestu nenašel a podobné je to s tímhle filmem. Kdyby to aspoň bylo pořádné drama, syrový obraz destrukce člověka, který propadnul alkoholu, ale místo toho si paní učitelka jednou ublinkne před třídou prvňáků a sem tam má kocovinu. ()

Mark1983

Spíše,než komedií bych tohle nazval dramatem,i přesto,že se ve filmu nacházejí asi tři úsměvné situace, jinak mi to srandovní vůbec nepřišlo. Je to frustrující příběh ze života alkoholičky. ()

gizi

Docela průměrný film, který na dané téma nepřináší nic nového. Sympatická hlavní hrdinka, nesympatický hlavní hrdina. 60%, 20.7.2016. ()

Montmorency

Další povedený filmík ze Sundance Filmfestivalu, sice trochu povrchní a zjednodušený, ale každopádně stojí za shlédnutí....(PS: Proboha, kterej chytrolín zařazuje filmy do kategorií - tohle není žádná komedie, nýbrž smutné drama) ()

rado3105

Pozeral som to kratko po Iron Man, a je to ako keby ste sli zo skolky, kde ste sa bavili s detmi na nejaku akademicku podu. Presne vystihujuci problem dnesnej doby alkoholizmus a neschopnost alkoholikov prestat, lebo je to boj cloveka sameho so sebou. AK to vzda vyvinie sa u neho delirium a trpi cele okolie.... Klobuk dole, uzasny film... ()

hajner

Výborná a hlavne nečakaná dráma o ťažkostiach a trampotách alkoholikov. Po zhliadnutí som dostal chuť na panáka. ()

Geralt66

Film je hodně minimalistický a přesto dokáže vyprávět i o velkých věcech. Alkohol jako droga tolerovaná všemi vládami světa se tváří nenápadně, přesto má nejvíce obětí zřejmě všech dob. Nejde jen o konkrétního jedince, který si ničí mozek, játra a vlastně tělo jako komplet, ale o dopad na jeho okolí, rodinu. No dost moralizování, doporučuji každému shlédnout tento snímek, nejedná se o holywoodský trhák, ale o přesvědčivě zajímavý film. ()

shakeXL

Každý má alkoholový svůj kopec jinak vysoký. Třeba já se ještě nikdy nepochcal v obchodě nebo se neprobudil někde na předměstí pod kartonem jako hlavní představitelka v tomto filmu. S chlastem holt opartně děcka! ()