Tajuplný ostrov

• USA Mysterious Island
všechny plakáty

Během americké občanské války Severu proti Jihu se pět severských válečných vězňů rozhodlo ukrást horkovzdušný balón a uprchnout v něm. Unášeni nocí se druhý den probudili na opuštěném ostrově, ale nebyli tam sami. Ostrov posetý vraky je domovem přeživších, kteří se ztratili v čase i prostoru, včetně dvou mladých žen z moderní doby, které zde uvízly během letu přes Bermudský trojúhelník. Tváří v tvář zlým pirátům, strašidelným stvořením a aktivní sopce, která se chystá vybouchnout, musí všichni najít cestu z ostrova, aby přežili. (cezero)

pajjaH

První třetina filmu ještě šla, ale co to mělo bejt potom? Kapitán Nemo,nějaký vopice s dredama nebo co..:oD spousta totálních nesmyslů jakoby to měla bejt parodie... akorát jsem nepřišel na co. Na konci jsem si jen poklepal na hlavu jako si na ní klepu teď, že jsem tomu dal jednu celou hvězdičku. ()

Richard768

Domnievam sa, že film je určený skôr pre mládež, preto nevidím dôvod na tak prísne hodnotenie. Je pravda, že herci sú dosť strnulí. Nápad s dievčatami z budúcnosti prináša celkom zábavné momenty. Dočkal som sa aj zaujímavého vysvetlenia záhady Bermudského trojuholníka. ()