Extrémní rodiny

Reality-TV
Slovensko, 2012, 60 min

Účinkují:

Michal Hudák

Buďte iní ako iní. Žijú medzi nami, sú však iní než všetci ostatní navôkol. A iní v tom pravom slova zmysle... Nemajú ani farmu, ani mama im nehľadá ženu, no ich život je naozaj extrémny. V 1. epizóde sa predstaví 27-ročný Tonko s mamou Ivetou a nevlastným otcom Antonom. Ich spôsob života, názory na svet a v neposlednom rade ich výzor sú extrémne už zďaleka. Nedajú sa nevšimnúť a nedokážete sa na nich prestať pozerať. Stretnúť ich na ulici je zaujímavé, ale spoznať ich každodenný život bude extrémne aj pre Vás. Predstaví sa Vám aj štvorčlenná rodina zložená zo štyroch mužov – homosexuálov. Svoje úlohy v domácnosti majú rozdelené dokonale. Jeden je unudený a tichý, druhý drží peniaze a je mamou, tretí varí a upratuje a ten štvrtí nerobí nič... Show extrémne rodiny prinášajú tvorcovia najúspešnejších show minulej sezóny – Farmár hľadá ženu a Mama, ožeň ma. (oficiální text distributora)

montrose

No co, když už se tam ti mentálně zaostalí a gayové přihlásili (a určitě jsou za to patřičně finančně ohodnoceni), tak se jim s chutí a od srdce zasměju. A že je čemu se smát. ()

Hormy

Momentálne najlepšia relácia v TV :D nech si vraví kto chce čo chce :D ak im ide o pobavenie diváka, u mňa to funguje na 100% :D:D:D ()

AdamDM odpad!

Velebnosti, jdu blejt.... videl som 15 minút z tejto absolútnej stoky komerčnej televízie. Aj keď nerád, odsudzujem všetkých divákov, ktorí sa na túto sračku pozerajú a dokonca sa zabávajú a odsudzujem celý produkčný štáb tejto stoky. Čo sa týka ,,extrémnych rodín,, - museli vedieť do čoho idú, nakoľko tiež sú určite pravidelnými divákmi predchádzajúcich žúmp. Ako mohla takto hlboko klesnúť spoločnosť? ()

MgrBizzaro

Ja bych se na to podival z jineho pohledu. Kolik lidi na druhou stranu dokaze takto pobavit a uvolnit pracujici lid? :D Tonko forever a fandime ti :) ()

DavidAAAA

Jak někteří píšou, tohle je fakt dno televizní produkce. Ale krásně bahnitý a reju v něm docela spokojeně rypákem. Rodina z Hlohovce je docela sympatická, Tonko je borec, taťka s čepičkou neskutečně roztomilej a mamka - nezdá se to, ale je dost dost chytrá, i když je to schovaný za tou špínou a chudobou. Buzerantskou rodinu radši vynechám, protože toho krasavce kdybych někde potkal, tak bych mu asi fláknul. A Košičan co akorát vycucává mámu je totální zmrd. Jeho cesta k doktorovi lemovaná pár panákama a investicí do automatu je úžasná. Ručková hra bez kombónu forever. ()

iscariot_st odpad!

OK. Klamala by som, ak by som povedala, že som sa pri tom nezasmiala. Ale zároveň som sa za ten smiech cítila previnilo. Nieje to totiž zábava, je to len výsmech. Výsmech ľuďom na toľko retardovaným, že si myslia, že TV JOJ im chce nielenže finančne pomôcť, ale z nich aj spraviť celebrity. (Narážam predovšetkým na Tonka a jeho rodinu) Osobne sa veľmi divím, že niečo také mohlo byť vôbec odvysielané.. Principiálne mi to príde ako obchod s bielym mäsom. Až na to že sa to celé odohráva na televíznej obrazovke, s požehnaním celého štábu a s pseudo- vtipnými komentármi Hudáka, ktoré nás majú presvedčiť o tom, že je v poriadku sa na tom zabávať. Za mňa odpad! na druhú.. ()