Extrémní rodiny

Reality-TV
Slovensko, 2012, 60 min

Účinkují:

Michal Hudák

Buďte iní ako iní. Žijú medzi nami, sú však iní než všetci ostatní navôkol. A iní v tom pravom slova zmysle... Nemajú ani farmu, ani mama im nehľadá ženu, no ich život je naozaj extrémny. V 1. epizóde sa predstaví 27-ročný Tonko s mamou Ivetou a nevlastným otcom Antonom. Ich spôsob života, názory na svet a v neposlednom rade ich výzor sú extrémne už zďaleka. Nedajú sa nevšimnúť a nedokážete sa na nich prestať pozerať. Stretnúť ich na ulici je zaujímavé, ale spoznať ich každodenný život bude extrémne aj pre Vás. Predstaví sa Vám aj štvorčlenná rodina zložená zo štyroch mužov – homosexuálov. Svoje úlohy v domácnosti majú rozdelené dokonale. Jeden je unudený a tichý, druhý drží peniaze a je mamou, tretí varí a upratuje a ten štvrtí nerobí nič... Show extrémne rodiny prinášajú tvorcovia najúspešnejších show minulej sezóny – Farmár hľadá ženu a Mama, ožeň ma. (oficiální text distributora)

haffen odpad!

Tá kvalita, alebo lepšie povedané "kvalita" Slovenskej tv produkcie ide každým rokom od svojeho vzniku nižšie a nižšie. Posledné roky je tá krivka stále výraznejšia. Desím sa toho, kam až budú schopní zájsť len preto, aby dokázali zabaviť znudenú slovač. Zvlášť tú podpriemernú ktorej sa to páči (vkus). Toto je žumpa. Televízny smrad. Doslova esencia podpriemernosti. Viac sa na to nedá povedať. 0% P.S. Hudák je trápny vysmievačský šašo ()

Havala

Takové pořady jsou tady od toho aby se lidi pokochali a zasmáli že na tom nejsou až zas tak špatně :-) Bavil jsem se dobře, to nemůžu říct, ale co mě vadilo, bylo neusatále opakování co bylo a co bude, takže celkově jsem to viděl třikrát. ()

RigorMortis odpad!

Hyenizmus v nádherne čistej forme, ktorý však naším slovenským televíziám nerobí absolútne žiaden problém, veď svedomie a kritické myslenie je prepych. Zobrať chlapca (či už vlastne muža) z chudobných podmienok a pomastiť si na ňom svoje televízne ego za doprovodu podpichovačného a výsmešného komentáru pána "komentátora" Hudáka? No problem. Predstavenstvo JOJky a tvorcovia programovej štruktúry zjavne nemajú chrbtovú kosť,ak dokážu profitovať ešte aj na tomto. Keď tak sledujem ten boj o sledovanosť medzi JOJkou a Narkózou, mám dojem, že sme ešte zďaleka nevideli dno. ()

Ivi.Stewie odpad!

Neviem kde sa stala chyba, ale vždy som si myslela, že robiť si srandu z postihnutých nie je správne. Táto "reality-šou" je 60 minút vrcholného nevkusu, ktorý nepatrí do žiadnej televízie... ()

MutantMarana

Existuju mimosemstania? Hory maji oci a Addams family v jednom zdegenerovanych mutanu jsem si uzil do sytosti. Slzy smichu, co uz jsem dlouho nemel...110% ()

unclejack odpad!

Reakcia na morena.jea - no predsa obaja. Ten kto to vymyslel má vraždu na svedomí , ten kto to pozerá je spolupáchateľ zločinu. Vymanil som sa spod nadvlády lorda Hrôzy už po prvom , totálne trápnom diele. ()

Angelo987 odpad!

A toto je zasa co!!! To uz vazne su ludia taky sprosty, naivny, alebo ja uz vazne neviem, co sa to deje s nasou spolocnostou, ako moze niekto dovolit, aby sa takyto humus dostal do TV?! Ked som to videl, tak ma az bolelo pri srdci, ze ako sa moze niekto tak strasne strapnit a nechat vyuzit nejakou hnusnou JOJ-kou! Ty ludia su zaostaly, socialne slabsi a menej inteligentny, ako nejaky normalny priemerny clovek, preto si ani neuvedomuju ako ich zneuzili. Podla mna tu boli porusene ludske prava a malo by to ist na sud do Haagu!!! ()

Sarosima odpad!

Toto dať do vysielania bolo zúfalejšie ako Boška, keď si zapatroší Gucci kabelku. Neviem o čo išlo Jojke keď toto vymysleli, to je úbohosť sveta natočiť takú nemožnú reality o nejakých chudáckych cigánskych rodinách. Akože to nás má pobaviť, lenže čo je vtipné na tom, že sme vymletý štát -_- ()

Tonnie

Bavit se na účet podivných a postižených lidí? Doba je zlá... Sledovat osudy polonegramotného Tonka a jeho hodné matky a nevlastního ( též hodného ) otce Antóna ??? Sledovat osudy chronického pubertálního zlodějíčka ,jež okrádá vlastní matku a zastavárna je jeho druhým domovem ??? Sledovat osudy komunity podivných Gejů co ale vlastně mají radi holky ??? Poslouchat vtipné komentáře jež zesměšňují hrdiny tohoto seriálu ??? Královsky jsem se bavil !!! Víc takovýchto stupidních pořadů ,jež vymívají mozky a běží v hlavním vysílacím čase !!! (jedná se o sarkasmus) ŽUMPA ABSOLUTE ()

SuzieS odpad!

nektere hlasky nemaji chybu, ale to neustale jeceni ucastniku se neda vydrzet. Nahlidnuti na to, jak se da vyzit i s malem je jedna vec, ale delat z lidi panoptikum je druha. ()

raskovnik odpad!

Nechápem, kto je cieľovou skupinou tohto programu, ktorý sa odporných a primitívnym spôsobom posmieva ľuďom, ktorí si zaslúžia skôr súcit. Nechutné, zvrhlé, príšerné, čo viac chcieť od TV Hnoj. ()

Bieseger

Kvalitní televizní zábava! Ano a myslím to vážně, rád si přečtu jak primitivní a hloupý člověk jsem že se směji postiženým lidem v televizi, ale necítím vinu. Cítil bych vinu pokud bych viděl na ulici člověka a smál se jeho neštěstí z postižení, kdybych viděl video kde někoho točili bez jeho vědomí, kdybych viděl Tonka a jeho maminku kdekoliv na světě na ulici, nesmál bych se, byl bych naprosto uctiví a choval bych se k nim jako k jakémukoliv jinému člověku. To že oni se rozhodli že své soukromí a "přednosti" zpeněží a vystaví se na odiv celému světu, byla jenom jejich volba a v tom případě se budu bavit nad skvělým humorem štábu, vhodně zvoleným soundtrackem a pro mě zcela nepředstavitelnými situacemi a lidmi. ()

Pokri

V podstate niečo ako Rozborilovo Modré z neba. Akurát že tu naša braková komerčná televízia vnucuje ľuďom, že na postihnutých a chudobných sa treba smiať, kým pri Rozborilových citových vydieračkách sa vraj máme rozplakať a súcitiť. Čo je väčší cynizmus? Ono to je asi jedno. ()

Hrmak odpad!

Tv JOJ pokračuje vo svojej spanilej jazde svetom reality show, alebo ako tieto sračky nazvať. Tento krát si zobrali na mušku veľmi jednoduchú rodinu, ktorá ani len netuší, že prečo sa u nich pohybuje štáb, čo od nich chcú a prečo sú pre nich zaujímaví. Veľmi jednoduchý chlapčisko a jeho rodičia sa tak stávajú terčom hnusných komentárov, ktoré majú pobaviť nenáročného a rovnako pribrzdeného slovenského diváka. Aby toho nebolo dosť pozrieme sa aj na štvoricu extrovertných exotov. Po ,,Farmar hľada ženu,, a Mama ožen ma,, další skvost, ktorým si JOJka udržala laťku a utvrdila ma v tom, že je tou najhnusnejšou TV na slovenskom trhu. ()

CarlaBrunn

Mozno to teraz vyznie akoby komentar pisala zena plna egoizmu a cynizmu, ale noaco. Nebudem sa predsa hanbit za nieco, co pisem pri plnom vedomi. Takisto za to, ze sa smejem uz od uvodnych tituliek, dokonca aj za to, ze lapem po dychu cez reklamy :D Nemozem predsa, ze taky fesak a inteligent, akym je Tonko a jeho rodina su prosto numero uno. Odkial ich len vyhrabali? :D Ako mozu byt tak zadubeni a nevidiet aspon cast pravdy na vypovedi tucnej cukrarky, ze ich dom je jedna diera, vraj plna bordelu a smradu? Okey, su insolventni, to beriem, ale chudoba este neznamena, ze musia zit v hnoji. Na Tonkovi obdivujem aj napriek mentalnemu postihnutiu jeho zdravy gazdovsky um a vyvodenie sem tam aj spravnych zaverov zalozenych na indukcii. Teraz vsak uz ale k druhemu pridapu; podarenej skupinke gayov. Skoda, pri nich sa mi srdce az tak smiechom netrha, je mi skor luto, ze ten najlenivejsi gay je tak sladkyyyy....Hmmm... A tie jeho erotyczne tance v poslednom diely, no mala som co robit....aby..... Mozno to bolo sposobene jeho premodernym ucesom a la ciro, ktovie. Extrem c. 3 Matka vrz. syn alkoholik, to ma dost rusi pri prestrihoch na vyssie uvedene abnormality. Vcelku aj tak podarena reality show. Niet co dodat. PS: TERRORDROME bohovsky komentar. ()