Extrémní rodiny

Reality-TV
Slovensko, 2012, 60 min

Účinkují:

Michal Hudák

Buďte iní ako iní. Žijú medzi nami, sú však iní než všetci ostatní navôkol. A iní v tom pravom slova zmysle... Nemajú ani farmu, ani mama im nehľadá ženu, no ich život je naozaj extrémny. V 1. epizóde sa predstaví 27-ročný Tonko s mamou Ivetou a nevlastným otcom Antonom. Ich spôsob života, názory na svet a v neposlednom rade ich výzor sú extrémne už zďaleka. Nedajú sa nevšimnúť a nedokážete sa na nich prestať pozerať. Stretnúť ich na ulici je zaujímavé, ale spoznať ich každodenný život bude extrémne aj pre Vás. Predstaví sa Vám aj štvorčlenná rodina zložená zo štyroch mužov – homosexuálov. Svoje úlohy v domácnosti majú rozdelené dokonale. Jeden je unudený a tichý, druhý drží peniaze a je mamou, tretí varí a upratuje a ten štvrtí nerobí nič... Show extrémne rodiny prinášajú tvorcovia najúspešnejších show minulej sezóny – Farmár hľadá ženu a Mama, ožeň ma. (oficiální text distributora)

Arkanoid odpad!

Na Slovensku máme extrémne rodiny - z nich pochádzajú tvorcovia relácie a pravidelní diváci. Extrémny nezmysel pre extrémnych televíznych masochistov. ()

AdamesWWE

[6/10] Najprv som dal tejto relácií hodnotenie "odpad!", ale nakoniec som svoj názor zmenil na tri hviezdičky, pretože na tejto relácií sa dá dosť dobre zabaviť, aj ked´ je to stupídne, nehorázne a neslušné čo sa tam ukazujú akí ľudia a ako ich TV JOJ zosmiešňuje, ale dá sa na tom slušne baviť. Ale túto zábavu z mojej strany neberiem ako výsmech napr. gayom alebo skvelému Tonkovi, nikoho zo zúčastnených neodsudzujem. Extrémne rodiny je svojím obsahom dosť nevhodná relácia v rámci TV JOJ, ale už sme si zvykli že sa natáčajú podobné trápne hlúposti ktoré sú viac trápnejšie, ale táto relácia je viacej zábavnejšie, takže priemerné hodnotenie. ()

TERRORDROME

Nuž, budem za hovado ale nemôžem inak. Po prvom dieli som chcel dať 5 hviezd, potom vo mne však tak nejak začalo hlodať svedomie a tak som rozmýšľal a rozjímal o tom čo si vlastne mám myslieť aby to bolo korektné. Po druhom dieli je to však jasné, kašľať na súcit a korektnosť keď sa počas sledovania rehocem rehocem a rehocem. Nemtavý Tonko a jeho nesúvislé myšlienky, ktoré musia byť pre väčšiu zrozumiteľnosť podložené titulkami, sa zaoberajú všetkým od teórie prania špinavého prádla po úvahu nad výzorom mimozemšťanov a medziplanetárnym krížením druhov a počúvať jeho bľabotanie nevyhnutne končí výbuchom smiechu. Jeho otecko s neodmysliteľnou čapičkou zas filozofuje nad záhadou menom "kombón" (kondóm) ktrorý v živote nevidel ani na obrázku a môže len splietať teórie ako a načo ho použiť a podobne je na tom aj tajomstvo "rúčkovej hry". Podarená je aj gaydomácnosť štyroch excelentných pupušov, ktorej najkrajší ( podľa vlastných slov ) člen by sa nikdy neznížil k niečomu tak odpornému ako je práca a svoj čas trávi väčšinou len fajčením ( myslím cigariet, o tom druhom sa radšej mlčí ) a neustálym pyskovaním. No a ešte je tu ten exot ktorého najdôležitejším okamihom života bolo keď na automate po vhodení 5 sk vyhral 4000, ktoré však o 15 min. neskôr prehral v ďalšom automate a jeho cesta k doktorovi za účelom previazania ruky je lemovaná častými zastávkami v krčmách kde do seba leje poháriky na povzbudenie. Je to skrátka sranda ako remeň a extra ostré ironické komentáre Michal Hudáka tomu nasadzujú korunu. Ostatne tí kreténi sa tam prihlásili sami a určite nerobia zo seba bláznov pred celým národom úplne zadarmo. Takže sorry, ale ja ich príliš nepoľutujem pretože nie každý degen musí byť nevyhnutne šľachetný a odhodlaný bojovník s osudom, tak ako nám to ukazuje Modré z Neba. Dodatok: v ďalších dieloch prestáva uťahovanie si z Tonka, z ktorého sa stáva čoraz väčší sympaťák a miesto toho nastupuje na scénu metalová skupina Zub Času, čiže Kleopatra z Turca aj s celou perepúťou z obludária. Fakt neskutočné kreatúry a Hudákove komentáre im teda poriadne nakladajú. Najviac ma dostalo keď nám ukázali ich rodinnú priateľku Danku a k tomu dodali že toto je názorná demonštrácia toho čo s človekom urobí alkohol. Paráda, čierny humor ťažkého kalibru, to sa mi páči! ()

jedenzdvoch

Na intrák výborné , človek sa smeje, rehoce a tak , za iných okolností by som dal odpad ale takto dám tri hviezdičky a vravte si čo chcete :D ()

ApsidalTill odpad!

Myslel som si že hlboká studňa televíznej žumpy na Slovensku, má svoje dno a tu hľa nepozorovane zapínam TV u rodičov a do mojej hlavy, je premietaná poviedka z pera samotného Satana. Defilé smutných existencií, na ktorých sú živené stanice s licenciou, to už je skutková podstata kde jednému by bolo treba zavolať pomoc a druhému jednu pekne prijebať lopatou po chrbte. ()

dobso odpad!

Robiť si srandu z postihnutia druhého sa mi zdá vážne choré. Čím nájdeme divnejšiu rodinu tým lepšie. Gratulujem televízii Joj. Dokázala s týmto programom predbehnúť aj televíziu Markízu a dokázala tak ukázať nové dno televíznej zábavy. Veľmi ľutujem ľudí, čo sa na to pozerajú, pohoršujú a podobne. Robiť si srandu s takýchto vecí je choré a zvrátené. A ak sa na tom niekto pohoršuje, tak načo to potom pozerá. Ľudia otvorte si oči. Naozaj nemusíte pozerať to, čo vám televízie ponúkajú. Lebo Slovenské televízie išli za posledné roky tak dole, že a tomu ani veriť nechce. Ja dúfam, že STV ich konečne všetky tromfne v sledovanosti a oni budú nútené zmeniť marketing minimálnych nákladov a maximálneho zisku, lebo reklamy, ktoré tvoria gro ich príjmov sa stanú menej cenné. ()

artas odpad!

Hneď v prvej časti sa Joj znova prejavila, tá rodina za to nemôže, chalan je jednoduchší, ale to neznamená, že mu treba ešte naložiť ironickými poznámkami a úplne ho znemožniť. ()

Marcin odpad!

Myslím že Tv JOJ ide oba o ponížovanie ľudí, lebo inak si to neviem vysvetliť. Smutné je, že sa natomto niekto môže baviť. Fakt odpad ako vyšitý! ()

Mahoney.

Veľmi ma to mrzí, ale ja sa jednoducho pri pozeraní tohoto neubránim smiechu. :D Je to odo mňa úbohé, no nemôžem si pomôcť.. a TERRORDROME brutálny komentár, si to uplne vystihol. ()

lxbch odpad!

Krutá rána osudu mě seznámila s první epizodou tohoto dna televizní zábavy (znáte to, někdy jsou chvíle, kdy se tomu nevyhnete). No, zábavy, je tohle zábava? Není. Tonko není žádný strouhátko. Sice má vadu řeči, ale myslí mu to. O to je pro mě větší záhadou, proč se vůbec se svými názory a životními postoji hlásil do reality show. Co ho k tomu vedlo, zoufalství? Nebo třeba natáčení vedli v jiném duchu, nalhali mu, že to bude vypadat tak a tak a ve finále z toho vznikla prostříhaná verze plná ironických a zesměšňujících komentářů na jeho adresu. Tonko, jednou to zvládneš, ale měl bys zapřemýšlet, že se odstěhuješ od rodičů, jinak budeš celý život jenom hledat. Co se týče té druhé extrémní rodiny, bez komentáře. Aby ten nejmladší nechodil do práce, doma nehnul ani prstem a místo toho jenom chatoval se svalnatýma homosexuálama a přitom si myslel, že je bůhvíco, to je na přesdržku (nejedná se o rasistický ani homofobní komentář - to, že se jedná o romské a homosexuální spolubydlící, je mi srdečně jedno). Možná by stálo za to tyhle dvě extrémne rodiny sestěhovat k sobě. Tonkova mamka by jim dělala mamku/hospodyni a oni by na oplátku Tonka seznámili s nějakou holkou. Beru zpět, asi mi už vážně přeskočilo. Závěrem: nikdy více. ()

chaotic

Neřeším, jestli to má, nebo nemá být sliz zábavního průmyslu, příjde mi to jako velmi zajímavý exkurz do rodin s trochu odlišnými parametry. Tonkova rodina je nádherný příklad hodnot a čestnosti jejich protagonistů přestože nejsou bohatí géniové. Televize skrze Tonkovu rodinu ukazuje, že životní hodnoty bývají (jsou/měly by být) někde jinde, než ukazuje trend moderní konzumní společnosti. Snaha udat syna může vypadat úsměvná vzhledem ke zkušenostem a určitému oddálení k okolnímu světu, ale požadavku zabezpečení rodiny a jejího trvání lze porozumět. Fandím jim a přeji hodně štěstí v prokousávání životem. 4 gayové a jejich soužití mi připadá spíš jako kolejní život s přáteli, než "rodina". Bylo by zajímavé vědět jak dlouho spolu mohou vycházet... Poslední (hodně častý) příběh rozvrácené rodiny a potomka s problémy v uplatnění na trhu práce je poněkud smutný ale v této verzi Doda a jeho mamy ještě poměrně schůdný, Dodo matku asi nebije a neobírá o důchod tak, jak často vidíme a slýcháme ze zpravodajství, nedejbože vidíme podobné v okolí. Je to smutné, strašně těžko se z toho leze, opět nezbývá nic jiného než popřát štěstí a vytrvalost. Ad štáb... Nechápu proč se Tonkův rozhovor podkládá titulkama? Rozumím bez problémů a tohle jej dle mne degraduje, stejně jako komentář, který není místy zrovna vybraný... Za interpretaci morálního podtextu a určitého odrazu aktuálního stavu společnosti 4* ()

bubblebobble

Ďalšia z reality show našej TV JOJ. Je vidno, že po úspechu relácie Mama ožeň ma (na ktorú nedám dopustiť) sa tvorcovia rozhodli úplne odhodiť morálne zábrany a klesli až na úplné aleže úplné dno. Zámerne nasadzovať takmer nesvojprávnych (ak nie úplne) ľudí a zámerne ich dostávať do vyhrotených situácií, to už bolo aj na mňa priveľa. Asi najhoršia relácia v tomto žánri v histórii SR vôbec. Za toto nás raz budú budúce generácie nenávidieť a ja sa iba modlím nech to na nás raz v nepeknej chvíli niekto nevytiahne z archívu. ()

Patrik200s

Poviem to tak jednoducho ako jednoduchá je celá relácia. Je to zábava a úprimne sa zabávam na riešeniach či starostiach protagonistov. ()

psychoza

Skvelá relácia, presné opozitum k nenávidenej Smotánke! Radšej sa posmejem na takomto niečom, ako pogrciam na super nablišťanej slovenskej "celevriti" šou. I keď nebyť veselých a nadľahčujúcich komentov od Michala Hudáka, prišlo by mi aj tu niekedy ťažko... ()

Demonic189

Tu "odpad" určite nedam, hoci sa takisto jedna o dno komerčnej zabavy na TV. Prva * za fantasticke komentare HUDAKA, ktoré nemajú konkurenciu a niekedy vedia rozosmiat do stavu, aky radsej nechcem opisovat. Druha * za rodiny, pri ktorých mi len a len stupa sebavedomie. Vdaka... ()

Zombiepod odpad!

To len naša debilná slovenská TV produkcia môže natočiť niečo takéto a očakávať, že sa budeme baviť na luďoch, ktorí za svoj osud naozaj nemôžu. Hanbite sa. ()

spagat5

Tohle je nejčistší dno televizní zábavy. To, co normálně člověk hledá v Poště pro tebe, Farmářovi nebo jiných reality show najde tady v každé vteřině. ()