Mladý učitel Kang In-ho nastupuje na nové místo do školy pro sluchově postižené děti. Brzy zjišťuje, že tu není něco v pořádku a postupně odhaluje, že děti jsou sexuálně zneužívány učiteli a dokonce i ředitelem školy. Ve spolupráci s aktivistkou za lidská práva Seo Yoo-jin se snaží v následném soudním procesu dosáhnout spravedlivého potrestání viníků. Není to ale vůbec snadné, jelikož korupce je všudypřítomná a policie ani státní zastupitelství nemají zájem, aby pravda vyšla najevo. Film byl natočen podle skutečné události. (lola3121)

golfinka1

můj komentář k filmu zněl: že já jsem na to vůbec koukala!!! Nemohu uvěřit že někdo kdo se takto chová k dětem ,bije je a zneužívá ,že mu to jen tak snadno projde. Bylo mi těch dětí nesmírně líto. U filmu prožijete strašně moc emocí ()

Kamil111

Asijsky jemné až romantické, ale zároveň brutální. Dokonalý hudební doprovod. Tyto nuansy umí jen asijští tvůrci, u Američanů by z toho byl určitě hrozný kýč. ()

dauby

Je překvapivé zjistit, že existuje nějaká vyspělá země ještě více zkorumpovaná než Česko. Kde jinde by člověk, který nebyl osvobozen, nýbrž shledán vinným, dostal za znásilňování malých dětí podmínku? Bohužel se tento filmu o velmi závažném tématu moc nepovedl. Místy je rozvleklý, přijde mi režisérsky ne příliš zvládnutý a herec v hlavní roli jako kdyby chvílemi tápal před kamerou. Přesto stojí za vidění. ()

rengers

Ten kdo je trochu přecitlivělý ohledně bezbranných dětí, které se nemohou bránit, když se jim ubližuje, by se na to neměl dívat.Je to film o zneužívání a bití malých dětí, které se odehrává v internátní škole pro neslyšící, dlouho utajované, díky lidem kteří to páchali a byli uznávanými ve společnosti. Zvedal se mi s toho žaludek, jak někdo může něco takového páchat?! ()

dinzbir

Jak napsáno níže, nejnižší spodek lidského přístupu s kombinací práce sociopatů v praxi. Člověku to dává do kontextu to, co znamená bojovat s větrnými mlýny... a jak to, bez možnosti jakékoli spravedlnosti, řešit. Člověk po tomto chápe, co znamená povolat černé anděle. ()

Sopholojong

Sokujuce, odporne, zvratene, dychvyrazajuce... Najvacsie zlo zo vsetkych ziel - pedofilia. Svine s politickym vplyvom, ktore dokazu podplatit kazdeho, najvyssich sudcov a policajtov nevynimajuc. V mnohych scenach som mal chut vstupit do filmu a rezat im vajcia ziletkami. Pri scenach ako "vana u Mr. Parka" alebo vypocuvanie maleho dievcatka na sude som mal asi najsirsiu paletu emocii pri filme za velmi dlhu dobu - hnev, lutost, odhodlanie, slzy, bezmocnost. Zhruba desat percent tomu ubera strohejsia forma, ale inak ide o najemocionalnejsiu filmovu kanonadu za velmi dlhu dobu. ()

Tranda

Příběh 9/10, Akce 6/10, Násilí 8/10, Zábavnost 7/10; Hudba 9/10, Vizuál 9/10, Atmosféra 9/10, Napětí 9/10, Casting 10/10; Drama: 9/10; Emoce 9/10. 9/10 ()

Kylee

Pořád jsem si říkala, že se z té noční můry nějakým zázrakem proberu.... ale jak se blížil film ke svému konci, vzpomněla jsem si na jeho úplný začátek - "natočeno podle skutečné události"... a došlo mi, že se neproberu - že takové hrůzy se prostě dějí a pokud bych čekala happy end, asi bych měla na tento svět (Korea ve filmu zobrazená je nám blíž než by se zdálo) za spravedlivé místo.... Nůž v kapse se mi povážlivě otvíral, střídán pocity mé bezmoci a zoufalství z toho, čeho jsou někteří "vážení páni učitelé" schopni.... Přiznávám, že v jednu chvíli jsem měla i radost - to jak Min-Su ................... (ne, nedopovím - pro ty, kdo neviděli...)..... Lépe než Korejci by toto asi fakt nikdo nenatočil.... A výkony dětských herců - smekám před nimi.... Totálně mě to rozsekalo...... ()

scorpio777

Neviem celkom či 5 je úplne zaslúžených, herecky určite nie, ale rozhodne jeden z najúžasnejších filmov čo som v poslednej dobe videl. Bez zbytočných " omáčok" ide priamo na vec. Bezmocnosť zneužívaných, arogancia moci, korupcia mocí, pštrosia slepota okolia. ()

eoj

Vzhledem k tomu, co následovalo po uvedení filmu, odpouštím i ve filmech běžné odchýlení se od skutečnosti. A přidávám jednu hvězdu navíc. Rozhodně stojí za to vidět. ()

charlie.sambora

Silný film o věcech, které se dějí bohužel pořád. Uznávám, nemám ráda děti, ale film na mě zapůsobil tak, až moje oči nezůstaly suché. ()

Dagousek

Strhující, nechutné, realistické,... U některých scén se mi chtělo zvracet. To, že se takové věci dějí, je samo o sobě odporné. To, že i přes usvědčení za ně viníci nepykají je k vzteku. Říká se, že asiati nedokáží používat mimiku, ale to, co herci v tomto snímku říkají pouhým pohledem - hlavně ty děti, se jen tak nevidí. Skvělé výkony všech. Rozhodně to není film, u které si člověk odpočine... ()