Vstupenka do francouzského podsvětí (TV film)

• Francie

Revealed: France Criminal Underworld

Dokumentární / Krimi

Francie, 2010, 58 min

Já jen nechápu, komu tahle >publibulvární< medializace slouží... Merde! °-| - - - - - (Poprvé viděno 13.3.2012 na >me/r/diálním prostoru, hodnocení 2., komentář zde jako první - 13.3.2012)(13.3.2012)

Insider vám ukáže, jak se to dělá. Pravda o nelegální práci za 74%.(20.4.2016)

Nářezový dokument:) Zajímalo by mě, jak se může nějaký novinář dostat až do samotného centra francouzského podsvětí. A ještě s těmi nejpovolanějšími průvodci, jací mohou být. Samotná zločinecká elita. Možná jim něco zaplatili nebo tak:) Rozhodně vysoce zajímavý a podnětný dokument, kde se my, diváci, dostáváme přímo až do samotných "akcí" jednotlivých týpků. Když hovořil maník, který je expertem na přepadání obrněných transportů a probíhaly ukázky z jedné jeho akce, říkala jsem si, že je až nápadně podobná, technikou i postupy, užitými ve filmu Nelítostný souboj. A hle. Chlapík poté bez okolků přiznal, že právě tento film se stal jeho inspirací, že do detailů vysledoval veškeré techniky a vše poté začal užívat i v praxi:) Jinak jsem přemýšlela, že toho novináře klidně mohli oddělat, i s celým štábem:) Ale to by nejspíš neudělali. Je vidět, že to jsou naprostí profíci a že je pro ně výzvou zprostředkovat své metody obecenstvu:)(15.3.2012)

Musím pochybovať či su takýto kriminálnici natolko hlúpi, že by sa nechali filmovať pri svojich protizákonných aktivitách.(25.4.2012)

Vcelku zajímavý pohled mezi zločince, ale že by to byl nějak zvlášť kvalitní dokument, to se říct nedá.(13.3.2012)