Vstupenka do francouzského podsvětí (TV film)

• Francie

Revealed: France Criminal Underworld

Dokumentární / Krimi

Francie, 2010, 58 min

Vcelku zajímavý pohled mezi zločince, ale že by to byl nějak zvlášť kvalitní dokument, to se říct nedá.(13.3.2012)

Musím pochybovať či su takýto kriminálnici natolko hlúpi, že by sa nechali filmovať pri svojich protizákonných aktivitách.(25.4.2012)

Dokument sa snaží ohúriť "reálnou mafiou". Ťažko síce zhodnotiť to ich how-know,ich cestičky by si dal natočiť iba idiot, a konečné hlášky na konci dokumentu, že ten, a ten zlodijíček, čo spolupracoval s kamerou je zatknutý ... no jj.Zo sádry spravili kokaín, v malej uličke počas kradnutia káry si zapustili kamery medzi lampami a predvedú rychlú jazdu.Ako fikcia to možno aj pobaví, ale nedajte sa nahovoriť na na postupe prepadávania obrneného transportu peňazí z filmu -neľútostný súboj....to nie, ... ....síce to kedysi mohlo byť aktuálne, ale v dnešnej dobe my profesionáli vieme byť sofistikovanejší...proste prídeme na hasičskom aute, celý tým má plne vybavenú hasičskú kombinézu s kyslíkovým prístrojom + sme vybavený kevlarovými vestami, a až potom odstavíme hasičské auto do zátarasy, za obrneným autom s nákladom 20 milonov €úr si proste zaparkujeme obyčajnú aviu, a vtedy vyletí náš biely kôň hodiť plastickú trhavinu na oknu peňažného vozu...samozrejme strážcovia platený štátom z neho posratí vyletia, a vzdajú sa, a popri tom budú čakať, že môj tým odradí pancierová prepážka medzi kabínou a trezorom... hahaha, je nám jasné, že musíme konať rýchlo, pretože GPS systém vydal signál, že zastavili na nesprávnom mieste nie je čas sa spytovať každého na heslo a bláboly... avšak moji chlapci prepážku odpália za 10 sekúnd, a vtedy sa vženú ochranné opatrenia, teda plamene + slzný plyn (čo naším kombinézam vôbec nevadí). Rýchlo to uhasíme, zoberieme prachy a uháňame na autách, čo majú 600 koní... a medzi tým prachy vyhodíme pri moste v zátačke a další tým ich naloží do favorita, čo mi ich zanesie k mojím nohám...potom sa moji chlapci aút zbavia tak, že ich hodia na rozostavanom moste do hlbokého jazera , a odtiaľ idú na kúpalisko, kde už im núkajú vopred objednané obedy..(29.8.2013)

Insider vám ukáže, jak se to dělá. Pravda o nelegální práci za 74%.(20.4.2016)

Já jen nechápu, komu tahle >publibulvární< medializace slouží... Merde! °-| - - - - - (Poprvé viděno 13.3.2012 na >me/r/diálním prostoru, hodnocení 2., komentář zde jako první - 13.3.2012)(13.3.2012)