poster

Vstupenka do francouzského podsvětí (TV film)

 • Francie

  Revealed: France Criminal Underworld

Dokumentární / Krimi

Francie, 2010, 58 min

 • igi B.
  ***

  Já jen nechápu, komu tahle >publibulvární< medializace slouží... Merde! °-| - - - - - (Poprvé viděno 13.3.2012 na >me/r/diálním prostoru, hodnocení 2., komentář zde jako první - 13.3.2012)(13.3.2012)

 • ghatos
  ****

  Insider vám ukáže, jak se to dělá. Pravda o nelegální práci za 74%.(20.4.2016)

 • Aluska88
  ****

  Nářezový dokument:) Zajímalo by mě, jak se může nějaký novinář dostat až do samotného centra francouzského podsvětí. A ještě s těmi nejpovolanějšími průvodci, jací mohou být. Samotná zločinecká elita. Možná jim něco zaplatili nebo tak:) Rozhodně vysoce zajímavý a podnětný dokument, kde se my, diváci, dostáváme přímo až do samotných "akcí" jednotlivých týpků. Když hovořil maník, který je expertem na přepadání obrněných transportů a probíhaly ukázky z jedné jeho akce, říkala jsem si, že je až nápadně podobná, technikou i postupy, užitými ve filmu Nelítostný souboj. A hle. Chlapík poté bez okolků přiznal, že právě tento film se stal jeho inspirací, že do detailů vysledoval veškeré techniky a vše poté začal užívat i v praxi:) Jinak jsem přemýšlela, že toho novináře klidně mohli oddělat, i s celým štábem:) Ale to by nejspíš neudělali. Je vidět, že to jsou naprostí profíci a že je pro ně výzvou zprostředkovat své metody obecenstvu:)(15.3.2012)

 • kaposlav
  ***

  Musím pochybovať či su takýto kriminálnici natolko hlúpi, že by sa nechali filmovať pri svojich protizákonných aktivitách.(25.4.2012)

 • Skip
  ***

  Vcelku zajímavý pohled mezi zločince, ale že by to byl nějak zvlášť kvalitní dokument, to se říct nedá.(13.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace