poster

Derek (TV seriál)

Komedie / Drama

Velká Británie, 2012, 12x25 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pluhy
  ****

  Nejenže umí fotit selfies ve vaně a s úsměvem poslat do prdele všechny přítomné na předávání zlatých Glóbů i nepřepřítomných Homobiebrů, Kim Kardashien nebo antisemity Mela Gibsona. Ricky Gervais kromě báječných komických one man show, dokáže sepsat skvělé charaktery a zplodit neotřelý scénář k britcomu. Tentokrát opět forma mockumentary, jako například v jeho předchozím Kanclu. Ricky ubírá na humoru, rozehrává jemné piánko, dojímá díváky slzopudným příběhem z britského domova důchodců a na scénu přivádí naprosto božího zvířátkomila Dereka. Lidský příběh plný radosti a slziček se skvělými charaktery a ještě lepšími hereckými výkony. Málokomu by taková citová vydíračka prošla ale tady jde vidět, že do toho dal Ricky Gervais obrovský kus sebe a ve výsledku Derek působí úžasným dojmem a těžko dnes najdete podobný seriál. Jen škoda že Karl Pilkington není i ve druhé sérii, doufám že se v dalších sériích objeví. Jo a scéna s pejskem je opravdu hodně smutná. ;-((13.8.2014)

 • Thomick
  *****

  Are you The Secret Millionaire?(28.1.2016)

 • Ramirez85
  *****

  Fuck Off, Ricky! :-) Jeden by od tohohle člověka čekal další sice kvalitní, ale hlavně nekorektní a sprosťáckej seriál typu Life's Too Short a dostane se mu takové emocionální nálože. Ne, nespadl jsem na hlavu, Ricky Gervais tu rozehrál tak neuvěřitelnou hru na city, avšak prostou o jakékoliv klišé a podobné radosti, seriál o obyčejných lidech s opravdovými starostmi, o lidech, kteří si hledají to své místo na slunci. No nebudu to víc okecávat- Derek mě neskutečně překvapil, nevím, jestli to tomu Žervému můžu věřit, protože známe své firmy, ale tolik lidskosti v jedné TV sérii? Brada poklesla a Derek se tímto stává jedním z mých nejoblíbenějších seriálu, co jsem kdy viděl. A Kerry Godliman je v roli Hannah vážně zlatá. Díky, Ricky...(8.9.2013)

 • erased
  ****

  Ricky Gervais znovu šokuje. Je neskutečně sympatické, že když se vzdá své notoricky známé masky nekorektního provokatéra, objeví se pod ní človíček schopný vytvořit jednu z nejsentimentálnějších sérií vůbec. Svět v ní je sice dokonale černobílý a vyhrocený do absurdity, jenže takto zjednodušená vize funguje a těch sedm dílů první řady prostě musí chytit za srdce. A přestože je škoda odchodu Karla Pilkingtona, i toho že druhá série ani samotný závěr už nepřichází s ničím "navíc", Derek svojí zkratkou stále jednoznačně dokazuje, že #KindnessIsMagic.(25.5.2013)

 • Stanislav_H
  **

  RG už asi dospěl do stádia moc vysoké sebejistoty. Pár momentů se zde povedlo a ta Kerry Godliman je docela sympatická. No ale to je celé.(4.6.2015)

 • - Karl Pilkington natočil všechny své scény za 12 dnů. (MeanWhile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace