poster

Derek (TV seriál)

Komedie / Drama

Velká Británie, 2012, 12x25 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ramirez85
  *****

  Fuck Off, Ricky! :-) Jeden by od tohohle člověka čekal další sice kvalitní, ale hlavně nekorektní a sprosťáckej seriál typu Life's Too Short a dostane se mu takové emocionální nálože. Ne, nespadl jsem na hlavu, Ricky Gervais tu rozehrál tak neuvěřitelnou hru na city, avšak prostou o jakékoliv klišé a podobné radosti, seriál o obyčejných lidech s opravdovými starostmi, o lidech, kteří si hledají to své místo na slunci. No nebudu to víc okecávat- Derek mě neskutečně překvapil, nevím, jestli to tomu Žervému můžu věřit, protože známe své firmy, ale tolik lidskosti v jedné TV sérii? Brada poklesla a Derek se tímto stává jedním z mých nejoblíbenějších seriálu, co jsem kdy viděl. A Kerry Godliman je v roli Hannah vážně zlatá. Díky, Ricky...(8.9.2013)

 • Javert
  ****

  Roztomiloučký Ricky/Derek provází diváka prostředím mistrovsky vyváženým - vtipným i dojemným, odpočinkovým i mrazivým, ve výsledku nezapomenutelným.(5.4.2013)

 • nirvanafan
  ***

  Ricky totálně vyměknul. Zachraňuje to Karl Pilkington, který buď opět hraje sám sebe nebo je vážně geniální herec. Ani ostatní postavy se neztratí, a když už se úplně nekašle na humor, většinu času se na Dereka příjemně kouká. Na výsledném dojmu se ale výrazně podepisuje závěr, který byl patetičtější než Noe, jenom tomu ještě chyběla ta posraná duha.(27.5.2014)

 • Coleator
  ***

  Po pilotu zatím za tři...(28.6.2013)

 • niethustra
  odpad!

  Že si tu za tklivého klavírního doprovodu ruku v ruce vykračují stereotyp a klišé, je v pořádku, protože Gervais. A protože Gervais, představuje DEREK odmítání kultu mládí, nastoluje jakýsi etický ateismus, rozkrývá bezútěšnou prázdnotu materialismu a rehabilituje staré dobré omšelé hodnoty ve světě bez boha. Nakonec to má ovšem celé výpovědní hodnotu reklamy na inkontinenční vložky a zobání proti práchnivění kostí. Nástup ateismu v čele s jeho apoštoly Gervaisem, Maherem, Dawkinsem (jako populární osobností) a podobnými signalizuje věk namachrované stupidity a morálního přizdisráčství. To jen tak na okraj.(17.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace