poster

Derek (TV seriál)

Komedie / Drama

Velká Británie, 2013 - 2014, 5 h 23 min (Minutáž: 12x25 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • boshke
  *****

  Skvělé. U seriálu, který vás rozbrečí, snad ani nelze jít níže, ne? Perfektní seriál, naprosto lišící se od veškeré Rickyho předchozí produkce. Nesmírně lidské. Druhá série vše jen potvrzuje... 100% (1.-2. série - 100%)(10.5.2013)

 • robbiee
  ****

  [imdb: 7.4/10] | me: Citlivé, správne vtipné a smutné zároveň. Pilot sa podaril, Gervais je skvelý a dokazuje svoj široký tvorivý a herecký záber ... Pevne verím, že to pôjde tým správnym smerom. Kindness is magic...(12.8.2012)

 • Ramirez85
  *****

  Fuck Off, Ricky! :-) Jeden by od tohohle člověka čekal další sice kvalitní, ale hlavně nekorektní a sprosťáckej seriál typu Life's Too Short a dostane se mu takové emocionální nálože. Ne, nespadl jsem na hlavu, Ricky Gervais tu rozehrál tak neuvěřitelnou hru na city, avšak prostou o jakékoliv klišé a podobné radosti, seriál o obyčejných lidech s opravdovými starostmi, o lidech, kteří si hledají to své místo na slunci. No nebudu to víc okecávat- Derek mě neskutečně překvapil, nevím, jestli to tomu Žervému můžu věřit, protože známe své firmy, ale tolik lidskosti v jedné TV sérii? Brada poklesla a Derek se tímto stává jedním z mých nejoblíbenějších seriálu, co jsem kdy viděl. A Kerry Godliman je v roli Hannah vážně zlatá. Díky, Ricky...(8.9.2013)

 • Coleator
  ***

  Po pilotu zatím za tři...(28.6.2013)

 • sonnak
  *****

  Simple is beautiful.(14.7.2014)

 • - Karl Pilkington natočil všechny své scény za 12 dnů. (MeanWhile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace