Příběh jedné americké rodiny, která se záhy po přestěhování do jihovýchodní Asie ocitne uprostřed státního převratu. V krajině, kde každý cizinec je okamžitě zatčen a popraven, se zoufale snaží dostat na bezpečné místo. (A-Company CZ)

Chicharron

Tento film mi nějak unikl, ale asi by neměl uniknout nikomu, kdo si myslí, že Owen Wilson patří jen do přiblblých komedií. Pravda je, že jsem jej viděl jen asi ve dvou akčních filmech, kde ze sebe nedělal idiota, a v tomto filmu mu role ochránce rodiny opravdu sedne. Akční film s morálním podtextem okořenil Pierce Brosnan, který zde kupodivu hrál spíše druhé housle, ale Owen Wilson, i přes totálně nesympatickou filmovou manželku, dokázal táhnout děj vytrvale kupředu. Nečekaně zábavná záležitost. ()

skipik12

No nevim, jako uz zacatek me pekne nas.l! Jako kdo odleti do zeme,kde se hned z cista jasna druhy den objevi prevrat,genocida a buchvi co jeste? Povstalci maj hned tank?? Debil s vrtulnikem se ocasem zamota do kabelu???Strasny, fakt strasny! A k tomu ty dve urvany a ufnukany diftky!!! Na konci, jestlize vystrelite,vyhlasujete tim valku Vietnamu??? No tak scenar vymyslel fakt blb. Nechapu co na tom bylo pro ostatni napinave, za me propadak. Jedna hvezda za objeveni se hvezd z doby minule na nepratelske strane povstalcu:) Skoda ,ze je vsechny nesejmuli:) ()

Sllada

Rakosníci ztratí nervy s imigranty z USA a rozhodnou se problém vyřešit za pomoci AKcek, tankem a ostatních fajne hraček. Z toho vyplyne , že má USA family vážný problém a bude třeba přemístit ty jejich male otravné smrady co pořád něco remcají o kus dál.Faktem je, aby si zde u místních myslitelů film zasloužil lepší hodnocení je, že by to muselo být celé víc komplikované a nějakou tu hlubší myšlenku,nad kterou by mohli onanovat ty jejich hlavy.Tento film má pouze přímočarou a jednoduchou dějovou linku s focusem na adrenalin, akci a napětí. ()

horal3310

Wilson mě tu překvapil i když si v jeho roli dokážu představit mnoho jiných herců. Každopádně film zaujme, scény s dětmi sem tam vytočí ale jako celek fakt dobrý. Žádný pauzy ani přetáčení takže pět hvězd. ()

kecal

Je to dobrý. Prakticky po celou dobu mě to zajímalo. Celé rodince sem držel i přes občasně protivné děti palce. Brosnana mám rád , takže proč nedat čtyři. Škoda jen, že se film neubránil klasické americké sračce a to hlavně v závěru. ()

maxs

Za mě velmi dobré! Čekal jsem oběd ve fastfoodu ale dostal jsem šestichodové menu v grand restaurantu! Velmi poutavě zpracovaný příběh výletu jedné rodinky aneb TOHLE nechceš nikdy zažít! Akce, šmrnc, napětí a odraz dnešní zahraníční expanzivní politiky (nebojte, dojem z filmu to vůbec nepokazí..) .. 5/5* ()

DavidAAAA

Perfektní akční podívaná na americkou rodinku v kurevskejch nesnázích. Owen Wilson překvapivě v takové roli a... překvapivě skvělý. Tvůrci si několikrát pomohli ohromnými náhodami, ale i přesto se jedná o opravdu dobrý film. Taková lehká obžaloba chování nás vyspělých vůči třetím zemím, a jak to dopadne, když těm nevyvinutejm dojde, že je vlastně někdo okrádá. ()

Cretinho

Výborný a po dlouhé době napínavý thriller. Velmi nepředvídatelný (neviděl jsem trailer ani jsem nic nečetl) a skvěle zahraný i natočený. Pouze za scénu v zahradě starého pána -5 % - jinak opravdu super 95%. ()

Opeth

Owena Wilsona skoro všichni znají z komediálních rolí. Dá se mu uvěřit, že v tomto filmu bojuje o svůj život a život své rodiny a myslí to sakra vážně? Za mě musím napsat, že rozhodně dá. Dlouhou dobu jsem neviděl film, který by mě napínal ta moc, jako No Escape. Jak já tý rodině fandil!!!! ()

soldier.kopi

70% si to tady nezaslouží, já se hodně bavil. Normálně bych dal 4 hvězdičky,ale dávam 5 ! Stopáž byla akorát,možná se to dalo ještě trochu zkrátit a odstranit nějaký ty trochu nudnější rodinný rozhovory,ale ty k tomu patří. ()

hoffo

...primitívny obsah kategórie survival zombie sračiek typu: "utekaj, lebo, keď ťa chytia tak ťa zabijú aj s celou rodinou", popretkávaný tými najordinárnejšími klišé, klasického amerického rodinno-patriotického sentimentu. To by ale ešte nebolo to najhoršie, keby to nebolo tak predvídateľné jak počasie na sahare... samozrejme od začiatku je všetkým jasné, že všetko sa dobre skončí jak v rozprávke a tak aj vo vypätých beznádejných scénách ani na chvíľu nezapochybujete o tom, že v poslednej chvíľi sa musí objaviť 007 aby naša rodinka mohla úspešne dôjsť do cieľa... skrátka mňa takéto filmy neskutočne nudia a som ochotný ich po večernom, piatkovom odpojení nervovej sústavy s pivom v jednej a chipsami v druhej ruke akceptovať len v tom prípade, že mi ich primitívny obsah ospravedlnia aspoň svojou nadupanou formou.... čo sa ale v tomto prípade, ako inak zrejme z dôvodu obmedzeného rozpočtu nedeje... 2*. ()

EBBE

Co si přát víc? hromada napětí a bezúzdného násilí, kdy to zkrátka nemůže dopadnout dobře. Dostanete rodinu do průseru, vaše dcera je tak trochu v pubertě a hází na vás bobek, navíc boss záporáků má váš ksicht na šále. V téhle konstalaci zdrhat s rodinou je dost vo hubu. Jasně je tam pár situací, které svou demencí vyrazí dech, ale celkově jsem se bavil i podruhé. ()

52637

Vybornej docela brutalni akcni thriller o jednom prevratu kvuli ... :) Brosnan prekvapil, klidne by mohl dat jeste Bonda 😂 Ale vazne, herci super az na ty decka ()

Coraxion

Slaboduchá slátanina zasazená do fiktivní země-nezemě v jihovýchodní Asii. To mám jako věřit, že budhisté vraždí ve stylu hrdlořezů z Chalífátu? Sorry ale doba Rudých Khmérů je dávno pryč. Scénář si nezaslouží ani kategorii odpad. Kameraman očividně vyrůstal na Metrixu. U těch sssstrašně zpomalených záběrů bylo možné si postavit vodu na kafe. Pozor spoiler! Až uvidíte scénu přehazování dětí ze střechy na střechu budete pukat smíchy, pokud ne nemáte smysl pro humor :-) Wilson a Brosnan by si měli nasadit rákosové klobouky a půl roku se vyhýbat filmařině. ()

Matrix44

Tradične dobrý Pierce Brosnan, ktorý však veľa priestoru nedostal, naopak slabý a stále komicky vyznievajúci Owen Wilson. Dej filmu za zmienku nestojí, tradičné bež lebo ťa zastrelia... ()

Owen Wilson – konkurence pro Ramba?

Owen Wilson – konkurence pro Ramba?

15.05.2012

Tak to asi těžko, ale i on bude čelit brutální vojenské síle v jihovýchodní Asii. Konkrétně v akčním thrilleru The Coup, který podle scénáře svého bratra Drewa natočí John Dowdle (oba jsou podepsaní… (více)