Mazel

• Dánsko 10 timer til Paradis (více)
všechny plakáty

Téměř čtyřicetiletý Denis se živí se jako profesionální kulturista a ve svém věku je stále starý mládenec. K seznámení mu chybí dominantnější povaha i správná příležitost. V posilovně se mu nedaří a celou situaci rozhodně nevylepšuje fakt, že bydlí pod jednou střechou se svou vetchou, ale panovačnou matkou. V momentě, kdy se Denisův strýc ožení s dívkou z Thajska, rozhodne se rovněž skoncovat se samotou. Odjíždí do Thajska, aby našel „pravou lásku“. Ale nevěsta se v sexuálním turistickém ráji s názvem Pattaya nehledá tak snadno... Denise čeká dlouhá a strastiplná cesta erotickými podniky, aby na konci našel ženu, která pod jeho vypracovaným svalnatým tělem objeví i jeho křehké srdce. Originálně pojatá romance autenticky i s humornou nadsázkou zachycuje různé podoby lásky, ale především citlivě zobrazuje niternou potřebu po blízkém člověku, touhu po opravdové lásce. (oficiální text distributora)

zuzanicee

strašně příjemnej příběh o hledání lásky. Hlavního hrdiny vám bude líto, budete s ním soucítit. Postava Denise jen hledá to, co hledá každý z nás. Spřízněnou duši. Život s matkou, která vás citově vydírá, není ve čtyřiceti to pravé. Jen se divím, že to vydržel tak dlouho. Idea najít si tu pravou v Thajsku, když nehledáte jen sex, ale skutečné porozumění, je naivní, ale tak co už. Divák nedokáže pochopit, jak takový chlap může být ve vleku své matky. Film není postaven až tolik na dialozích, jako náladě, která na vás ale zaručeně dýchne. Denis toho moc nenamluví, ale to nevadí. Je na něj úchvatný pohled a je to sympatický hrdina. Je to novodobá pohádka a mně se líbila. ()

quido.morava

Zvláštně - nezvykle civilně - civilně pojatý téměř romantický příběh, nic přislazeného, nic předramatizovaného, opět severský naturalismus v tom nejlepším slova smyslu. Žádná pecka, ale dokoukat se to v pohodě dalo. Něco mezi 3-4. ()

sun.eagle

Až jsem se divil jak rychle mi ta stopáž utekla přesto že poslední půlhodina ještě víc ztratila na už tak pomalém tempu. Poučné nejen pro ty co chtějí cestovat do Thajska. ()

Von Kempelen

Jasně, proč by se mezi horou svalů nemohla skrejvat citlivá a bojácná duše, ale tohle mi přišlo vážně přehnaný. Denis mi se svým výrazem "úsměvzažádnoucenu" připomínal podobně tragickou a depresivní sestru Inu, která mi v dětství stresovala po několik nedělních dopolední. Ale moc jsem mu tu thajskou frajerku přál, to zase jo. ()

JIRKKA

Neobyčejný film o kulturistovi, kterého hraje opravdový kulturista Kim Kold, jsem musel vidět. Už proto, že sám činky tahám. Trochu drama, trochu romantika i ůsměvné momenty, od každého něco. Příjemně namíchané, plus pěkná hudba. Kim Kold si touhle rolí podmanil hodně lidí, to bych se vsadil. Líbí se mi, jak v Thajsku přijde do posilovny a jak hned ožije a je tam jak ryba ve vodě. To znám :) Škoda, že není dvd. Taková pohodovka na pozdní večer. ()