Mazel

Mads Matthiesen

Martin Zandvliet

Sune Martin

Morten Kjems Juhl

Miluji tyhle malé a komorní příběhy. Kim Kold je sympaťák a do tempa filmu krásně zapadá.(23.10.2012)

Vtipné video ze života blba(3.11.2012)

Trochu som sa obávala, čo sa z tohto filmu vykľuje keďže ten hrozný plagát k nemu vyzerá ako z dokumentu o kulturistike, ale nakoniec to bola milá, komorná dráma. Príbeh matkinho maznáčika bol podaný až príliš reálne a Kim Kold v roli prihlúpleho bodybuildera veľmi sympatický. Jediné čo mi trochu prekážalo bola roztrasená kamera. Pripadalo mi, ako by to natáčali po alkoholickom absťáku. Váhala som s hodnotením medzi 3 a 4 hviezdami, pretože pocity vo mne rozhodne zanechal, na druhej strane rýchlo odozneli. Takže nakoniec len slušné 3*.(15.5.2013)

Pěkný příběh o kulturistovi, který žije s matkou, která je hroznej pedant i přesto, že je Dennisovi 38 let. Dennis hledá vztah a když se na svatbě strýce s thajkou dozví, že v thajsku se snáz hledají ženy, rozhodne se tam vydat, ale tak aby o tom matka nevěděla. Matce řekne, že jede na kulturistickou soutěž do německa. Po příjezdu do Thajska zjišťuje, žeopravdový vztah se zde sežene hůř než čekal.... Filmek má poklidné tempo, které trvá celý film. Určitě je to zajímavý filmek a nabízí pohle na kulturistu, který je machr v cvičení, ale v osobním životě je zakřiknutý a neumí to s ženami. Mě se filmek líbil a dávám mu 90% :)(25.10.2012)

92minutový pohádkový kraťas. Ale tak proč ne, no. Zív.(29.11.2016)