Mazel

Martin Zandvliet

Sune Martin

Morten Kjems Juhl

Adam Nielsen

Láska sebecká podľa mňa nie je láska. Ani tá materská. A tak chovanie "Mackovej" mamy nedokážem pochopiť. Nechce predsa pre svoje dieťa len to najlepšie? Nie, ona ho chce iba pre seba. Ale ona je tu vlastne iba na to, aby sme dokázali hlavnej postave ešte viac držať palce pri ceste za svojim šťastím a chápať jeho mamu ako jednu z prekážok v naratíve. Inak film je veľmi milý, Dennisa som nepovažoval za prostoduchú bytosť, ale za citlivého človeka, ktorý nie je schopný urobiť nič proti svojmu naturelu. Film tak trochu chápem ako zrkadlo kvázi drsného prejavu všetkých kvázi drsňákov, pretože každý má v sebe trochu toho Dennisa. Ja sa k tomu verejne priznávam.(15.4.2016)

Zdlouhavý - nezdlouhavý - hlavně, že to má co říct a řeklo - tak jak to Dáni umí. Skvěle, úsporně zahrané, prima kamera, pěkná muzika. Matinku aby pohledal, ale stačilo si jednou šoupnout a už byla na druhé koleji, v jeho věku bylo na čase.(24.9.2013)

Denis, plachý ale hodný vazbič s čistým srdcem, který mi tak trošku připomíná mě (teda až na to že je vazbič) a jeho matka, která by si zasloužila občas pár facek za to jak se k němu chová. Holt chce mít svého "kloučka" jenom pro sebe. Milé obsazení, příjemný děj, který se ale nestačí ani rozjet a v podstatě končí.(11.8.2013)

47. MFF KV(3.7.2012)

Vtipné video ze života blba(3.11.2012)

• - Mnoho postav je ztvárněno neherci. (Terva)

• - Kim Kold (Dennis) měří 193 cm a jeho váha se pohybuje kolem 140 kg. (žvanimírek)