poster

Mazel

 • Dánsko

  10 timer til Paradis

 • slovenský

  Medvedík

 • anglický

  Teddy Bear

Drama

Dánsko, 2012, 92 min

Režie:

Mads Matthiesen

Scénář:

Martin Zandvliet

Hudba:

Sune Martin

Producenti:

Morten Kjems Juhl

Střih:

Adam Nielsen
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  ***

  Vtipné video ze života blba(3.11.2012)

 • Asia_Power
  ***

  Jelikož mám doma bílou horu svalů a jsem rákoska tak jsem tento film musela vidět už z principu. Dennis pro mě byl záhadnej tvor, v posilovně by klukům ukázal i obřízku bo hemeroidy ale před babou ani bicák nezatne. Na druhou stranu nezapomene nikomu říct že je kulturista kdyby to náhodou nebylo vidět. To že si objedná krevetovej koktejl a pak ho nežere protože je na krevety alergickej a nečekal že v KREVETOVÉM kotejlu budou, to bych ještě pobrala (každej občas nemá den) ale to že si vezme kurvu na pokoj a o deset minut později jí platí za to aby s ním nešukala a šla pryč, to už mi hlava nebrala. Ono vůbec jak se mu chtěla nějaká nabourat do trenek tak chytal paniku díky čemu jsem ho začla podezřívat, že jeden sval asi moc namakanej mít nebude. Celkově vzato působil jako velkej, blbej panic a člověk mu chce fandit asi tolik jako maďarům v hokeji. Jeho máma ale byla ještě lepší level. S takovou čubkou bydlet pod jednou střechou vysvětlovalo proč je Dennis tak neskonale blbej. Jako bonus z matky sral maggi v kostkách a lhal jí pokaždé když měl mít něco s ženskou, jelikož se klepal strachy že by mu asi ušmikla šuldu. A tak jsem koukala jak Dennis dopadne když se mu povede sbalit rákosku a ta se za ním posere až do Dánska a prej nafurt. Dennise tak čeká těžká volba - zůstat dokonce života podpantoflákem seroucím strachy z matky, která se jde vysrat když se Dennis sprchuje (není nad soukromí) a nebo se odstěhovat a mrdat ostošest s rákoskou...ano...opravdu moooc těžká volba...(20.6.2016)

 • anais
  ****

  Tělo člověka je jako schránka na poklady. Každá má jiný tvar, a každá skrývá něco jiného. A pro každého má ten který poklad zcela jiný význam. Teddy Bear je film o nutnosti nahlížet na člověka z více úhlů. O složitosti hledání vlastního místa a štěstí. A přitom je to naprosto jednoduchý film, žádné umění. Jen se na to hezky dívá...(8.7.2012)

 • maseer2
  ****

  příjemně plynoucí podívaná a tom, jak se maximálně introvertní kulturista Dennis (připomínající svou postavou Neuvěřitelného Hulka) vydá hledat štěstí do Thajska.. nebýt kraťasu Dennis, zřejmě bych se k tomuto filmu nikdy nedostal, což by byla celkem škoda..(13.12.2012)

 • Vančura
  ****

  Pěkný film, který se mi líbil, byť jsem se trochu zdráhal věřit, že by takové lamželezo ve svých 38 letech stále bydlelo u matky. Možné je ale nakonec všechno - když film dospěje ke svému očekávanému závěru, skoro jsem si navíc říkal, že mi tam ta dějová linka s matkou přišla skoro zbytečná, byť je zase fakt, že to film ozvláštňuje a hlavní postavě to dodává na psychologické zajímavosti. Zajímavé mi mimochodem přišlo, jak se Denis zdráhal jakýchkoli erotických kontaktů s thajskými štětulemi - mělo tím být řečeno, že je stále panic? (Druhým - psychoanalytickým - výkladem je možnost, že pro něj posilovna představovala sublimaci sexuality). Jinak si lze těžko vysvětlit, že by normální dospělý chlápek bez partnerky odolal možnosti si vrznout, nabízí-li se tak snadná příležitost. Vlastně jsem si v jednu chvíli i říkal, že jsem už viděl nějak podezřele moc filmů, v nichž si chlapík pozve k sobě na pokoj šlapku, aby jí následně emotivně navrhl, že by si radši jen povídal - jaké zvláštní filmové klišé, jen považte! Skoro jako by filmaři zanášeli ohrané příběhy ze současnosti pohádkovým motivem postavy, která se zachová jinak než její předchůdci - a tím zvítězí. (I když je podle mě otázka, zda lze za "vítězství" v tomto případě považovat to, když si někdo domů do západní Evropy přiveze o dvě hlavy menší nevzdělanou ženušku z třetího světa, která neumí slovo dánsky - ano ano, láska hory přenáší, já vím, ale stejně moc nevěřím, že by to takovému manželství mohlo klapat). Mimochodem přišlo mi škoda, že ten film v závěru neukáže, jak na novou Denisovu partnerku reagovala ta blonďatá fešanda z posilovny, o kterou se Denis v úvodu filmu neúspěšně pokoušel - mohlo být zajímavé ukázat, zda by nově o Denise projevila zájem, kdyby viděla, že si místo ní našel někoho jiného. Známe přece ženy...(23.1.2016)

 • - Mnoho postav je ztvárněno neherci. (Terva)

 • - Kim Kold (Dennis) měří 193 cm a jeho váha se pohybuje kolem 140 kg. (žvanimírek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace