poster

Chlapec pojídající ptačí zob (festivalový název)

 • Řecko

  To agori troi to fagito tou pouliou

 • anglický

  Boy Eating the Bird's Food

Drama

Řecko, 2012, 85 min

Režie:

Ektoras Lygizos

Scénář:

Ektoras Lygizos

Kamera:

Raymond Heil
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bassator
  odpad!

  47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - OFFICIAL SELECTION - COMPETITION - Soutěžní sekce (To agori troi to fagito tou pouliou / BOY EATING THE BIRD´S FOOD / Chlapec pojídající ptačí zob) - Myslel jsem, že už snad na tomto filmu nemůže být nic horšího než-li jeho název. Ale opak je pravdou. Název je jen slabý odvar toho co se bude na plátně dít... Absolutně na první pohled odporný (v uvozovkách) hrdina, ubohý, nulový děj, příšerně nechutné scény, po kterých začali diváci houfně opouštět sál. Nedivím se jim. Kdyby měla být stopáž delší, asi bych se k nim připojil, protože v těch chvílích hnusu mě už závěr filmu přestával absolutně zajímat, neviděl jsem v něm nic člověku dávajícího... - 5. 7. 2012 - kino Thermal - Velký sál - Karlovy Vary - 5%(10.7.2012)

 • RasputincZ
  odpad!

  Nejhorší film letošních Varů, co jsem měl možnost vidět. Přišlo mi podezřelé, že bych letos nenarazil na bezúčelnou, kreténskou rádoby šokující sračku bez špetky smysluplného příběhu. Otřesná kamera, scénář o velikosti ubrousku v Mcdonaldu, proti debutu režiséra Lygizose byl podobně laděný film Laurentie skvostem. Naprostý paskvil, který si svoji chvilku slávy užil na projekci ve Velkém sále, po ničem víc nemohli tvůrci snad ani doufat... [MFF KV 2012](6.7.2012)

 • boblig
  *

  Snímek se jen minul názvem - mělo se to jmenovat "Chlapec masturbující a poté své sémě pijící" ...(5.7.2012)

 • Marigold
  odpad!

  Celý štáb za tuhle bezkonkurenční chcípáckou sráčovinu natvrdo k lopatě. Humanismus pro retardy.(5.7.2012)

 • Tsunami_X
  ***

  Řekové sežerou sami sebe. Teda obrazně, na plátně jenom někoho nechají udělat se do ruky a pak to vymlasknout. Tyhle fyzický záležitosti na mě moc nefungují. Jednak mi vadí, když kamera půl filmu snímá něčí zátylek, druhak si z toho absolutního důrazu na mapování všech činností hlavního charakteru nikdy nic neodnesu. U němčiny v kostele jsem se za tvůrce trochu styděl a jediné, co jsem po projekci cítil, byl pocit hladu.(5.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace