poster

Chlapec pojídající ptačí zob (festivalový název)

 • Řecko

  To agori troi to fagito tou pouliou

 • anglický

  Boy Eating the Bird's Food

Drama

Řecko, 2012, 85 min

Režie:

Ektoras Lygizos

Scénář:

Ektoras Lygizos

Kamera:

Raymond Heil
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bassator
  odpad!

  47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - OFFICIAL SELECTION - COMPETITION - Soutěžní sekce (To agori troi to fagito tou pouliou / BOY EATING THE BIRD´S FOOD / Chlapec pojídající ptačí zob) - Myslel jsem, že už snad na tomto filmu nemůže být nic horšího než-li jeho název. Ale opak je pravdou. Název je jen slabý odvar toho co se bude na plátně dít... Absolutně na první pohled odporný (v uvozovkách) hrdina, ubohý, nulový děj, příšerně nechutné scény, po kterých začali diváci houfně opouštět sál. Nedivím se jim. Kdyby měla být stopáž delší, asi bych se k nim připojil, protože v těch chvílích hnusu mě už závěr filmu přestával absolutně zajímat, neviděl jsem v něm nic člověku dávajícího... - 5. 7. 2012 - kino Thermal - Velký sál - Karlovy Vary - 5%(10.7.2012)

 • HenryS.
  *****

  tleskám. migrující 'Estética da Fome' se po menší odmlce vynořila opět v Evropě a nejen ve stylu žánru je něco jinak, než jsme zamýšleli. Zvlášť marxistické čtení chlapce mě baví hodně. Co se týče reakcí karlovarského publika, tak to není překvapující. Vymetám festivaly už chvíli, ale v Karlových Varech jsem se setkal s nejkonzervativnější sebrankou ignorantů. Jestli to nebude tím, že na KVIFF se chodí voháknutej po kolonádě, ale ne na filmy. jediný co člověk může je vyspávat (morální) kocovinu (že do varů jezdil) do jedenácti a pak jít na fajne půnoční sajrajty.(6.3.2014)

 • Folpa
  odpad!

  Jednoznačně nejhorší film co jsem letos na festivalu ve Varech viděl. Nechutný, blbě natočený, o ničem. A hlavní představitel by se i v reálu měl začít léčit. Cenu stejně dostal za vlastní hand job.(8.7.2012)

 • Marigold
  odpad!

  Celý štáb za tuhle bezkonkurenční chcípáckou sráčovinu natvrdo k lopatě. Humanismus pro retardy.(5.7.2012)

 • RasputincZ
  odpad!

  Nejhorší film letošních Varů, co jsem měl možnost vidět. Přišlo mi podezřelé, že bych letos nenarazil na bezúčelnou, kreténskou rádoby šokující sračku bez špetky smysluplného příběhu. Otřesná kamera, scénář o velikosti ubrousku v Mcdonaldu, proti debutu režiséra Lygizose byl podobně laděný film Laurentie skvostem. Naprostý paskvil, který si svoji chvilku slávy užil na projekci ve Velkém sále, po ničem víc nemohli tvůrci snad ani doufat... [MFF KV 2012](6.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace