Kórejská Američanka Hyun- Jae má osemnásť rokov, keď ju unesú, a pod vplyvom drog spolu s ostatnými dievčatami mladšími od nej ju prinútia k prostitúcii. Šéfom celej organizácie je policajný prednosta, takže ich aktivity sa im darí skrývať. Po roku väznenia sa stáva samotnou členkou tejto zločineckej bandy priekupníkov s ''bielym mäsom''. Je to jej spôsob, ako prežiť, alebo sa stala obeťou ''štokholmského syndrómu''? (sochoking)

Googooplexer

Žiadny štokholmský, helsinský, kodaňský a dokonca ani talinský syndróm. Len sa baba snaží získať čo najlepšie podmienky, keď tam už musí byť, tak ako "normálni" ľudia v "normálnej" spoločnosti či v "normálnom" zamestnaní. Vždy sa všetci snažia dostať preč od zlého za lepším (nadávať budú na systém stále, ale takisto budú stále platiť dane na jeho udržanie). Celkom dobrý film, ale napätie sa nestupňuje, je to pomalé a také obyčajné. Trpí to syndrómom skutočného príbehu. ()

ciapok

priatelia zvrhlíci, nestrácajte ani čas, ked, tak odporucam ulozto, zadajte heslo teen a tam sa vyblbnete dosytosti. Tí, ktorí hladaju thriller o "zakázanych veciach" by mali pomerne rychlo odhalit fatálne nedostaky filmu, ako aj velmi neobratnú uveriteľnosť postáv. V konecnom dosledku mi dievcata pripadali akoby to boli len znudene ucastnicky 2 tzydnovej zemiakovej brigady; no a uz len jeden maly detail k zasadam trvale udrzatelneho "chovu" viacerych jednincov na relativne malom priestore - oni vam zacnu chorlaviet a bez kvalitnej zdravotnej starostlivosti to neudrzite viac ako par tyzdnov (a tí imbecili hlavnu hrdinku ako trest nalozili do ľadového obkladu); no a aj nejaka jedaleň by sa patrila. Je tu náznak, skutočne náznak gyneko starostlivosti, ktorý však spočíval v povinnom očuravani baby testu, ktory riadil prestarnutý indián, zamaskovany za prestarnutú eskymáčku....A k téme Stockholmskeho syndromu, ono, ked vas niekto unesie aby cakal na vykupne od vasich bohatych fotrovcov a zavrie vas do svojej detskej izby, nosi vam burgery,pusti telku, no musite mat pritom zviazane ruky, zamilujete sa jedna radost, no ak vas pripravi o ludsku dostojnost, trvale znici zivot, neviem ci je logickym nasledkom, ze mu budete robit sekretarku a chápavo na neho mrkať očkom ()

danny79

Natoceno trochu jinak, nez byva (zvlaste na zapade) zvykem. Zde po unesene divce nepatra superotec, ci nejaky ex policajt, zoldak..., ale film je pouze o ni a jeji snaze prezit. Neni prilis drsny, ale zde to nevadilo. Libilo se mi, ze tady byla nastinena struktura organizace, i kdyz to, ze ji ridi mlady zavislak na heroinu, neni asi uplne realne. Jeho role, ani role sefa Bena nebyla prilis presvedciva, ale hlavni hrdinka Jamie Chung se mi libila a zaverecny song teze. ()