poster

Pátrání po Sugar Manovi

 • Švédsko

  Searching for Sugar Man

 • Slovensko

  Pátranie po Sugar Manovi

Dokumentární / Hudební / Životopisný

Švédsko / Velká Británie, 2012, 86 min

Scénář:

Malik Bendjelloul

Hrají:

Rodriguez
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  Kdo je Sugar Man? Nástupce Boba Dylana? Měl prý překonat Elvise Presleyho?(16.4.2013)

 • HellFire
  ****

  Sixto Rodriguez je pro mě, ostatně jako pro většinu světové populace, zcela neznámý hudebník. Nevěděl jsem tudíž, co od dokumentu očekávat. A to mi bylo ku prospěchu :). Dočkal jsem se totiž krásného příběhu o tajemném zpěvákovi, jehož písničky inspirovaly miliony lidí za mořem. Škoda jen, že dokument ztrácí ve chvílích, kdy je odhalen Rodriguez. Ono to hledání je vždy naplňující více, jak cíl cesty. Alespoň že v tomhle případě to dopadlo na výbornou :). Koncert v Jižní Africe je totiž dojemný a Rodriguezovy písničky chytlavé.(14.9.2014)

 • JohnnyD
  *****

  Neskutočný príbeh, o ktorom divák čím menej vie, tým viac si ho vychutná. Ja som o ňom nevedel nič, i preto som tak unesený. Klobúk dole aj pred skvelou réžiou, ktorá s veľkým citom dávkuje fakty z príbehu tak, že každých dvadsať minút som si hovoril, že čo sa len ešte môže stať a potom mi len padala sánka...(18.4.2014)

 • rawen
  ****

  Takové příběhy snad umí psát jen život sám. Nejkrásnější na tomto dokumentu je to, že s tou povedenou hudbou seznámí další zástupy posluchačů. Cause si teď pouštím pořád dokola... 8/10(15.1.2014)

 • PinokKio
  *****

  Chtěl bych se každé ráno probudit s pocitem, že jsem známý kosmonaut / sportovec / milionář / agent 006 / atd. .. prostě neškodné snění, ze kterého mám tak maximálně mokré pyžamo. Kdežto Sixto Rodriguez se jednoho dne probudil a zjistil, že je větší hvězda než kdokoliv z Beatles. Mohl se možná nechat uštípat, jestli neblouzní, ale stalo a je to realita. V tomhle vidím sílu dokumentu .. jen se otřít o zajímavé téma a nakonec je z toho něco neskutečného ..(9.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace