Řežba v Tombstone

Christian Niculescu

Kostýmy:

Oana Draghici
  • Fiftis

Dannyho Treja rozstrieľajú bývalí kamaráti úplne na cucky, skoro ako v Robocopovi. A keďže je toto rádoby western v štýle Vrany, Danny si odskočí do pekla, kde si sadomasochisticky pokecá so starým Mickey Rourkeom, alias Satanom a po čase sa vráti späť, ako démon pomsty s vypáleným krížom na prsiach, pretože Satanovi sľúbi, že mu do pekla privedie tých hajzlov, ktorí ho rozstrieľali. Čo bude nasledovať, si nie je vôbec ťažké domyslieť. A že to nie je nič svetoborné. Už z tohto opisu je každému jasné, že sa jedná o sakramentské béčko a mňa len mrzí, že som naň natrafil v televízií. Danny Trejo dokázal počas hodiny a pol zabiť a pomučiť oveľa viac ľudí, než Toper Harley v Hot Shots 2. Strata času.(20.2.2015)

• JohnSmith

Slabej hororovej western u kterého zaujme maximálně kamera. Rourke jako satan byl fakt špatnej.(14.10.2013)

• LiVentura

Nápad a vizuální zpracování především pekla a jeho pána, za ně dávám dvě hvězdy, jinak hrůza moderního westernu..(24.11.2013)

Fanúšici Dannyho Treja ktorý sa neštítia béčkových filmov (nie že by hral v nejakých trhákoch to iba s princípu) Budú krochtať blahom . Béčkový western nadupaný od začiatku do konca prestrelkami, neustálim výbuchmi, spomalenými zábermi, drsnými pózami ale hlavne neustále pribúdajúcimi mŕtvolami. Pripomenulo mi to štýlovky ako Diabli na motorkách alebo Nude Nuns with Big Guns. Svojim spôsobom je to prepracovaný film.... naozaj... v každom momente niečo explodovalo strih bol epilepticky rýchli jazda s koňmi nebola sfušovaná Koltov sa len tak dymilo a dinamit nuestále vybuchoval. Trejo je na svoj vek v dobrej kondícií jazda na koni mu nerobila problém no v istých scénkach určite použil kaskadéra. Absurdnosť v tejto snímke ma normálne núti pridať vyššie hodnotenie. Do Dannyho Treja šesť chlapov vyprázdni zásobník potom ho došlape kôň a popri to dostane ešte najmenej 10 guliek a prakticky mu nič nie je. Svojim spôsobom je to nenormálne dobré. Mickey Rourke ako satan tiež prekvapil (scéna kde trhá s Treja kožu je zaujímavá). Celí dej je o tom ako sa gang pod vedením Treja dostane k bani plnej zlata. Ostatný členovia zacítia zisk a Treja zabijú.. Rok na to sa však Danny vracia s pekla aby sa pomstil.(27.9.2013)

• panMartin

Nejde ani o western ani o horror, nevím jak to zařadit. Nevyprazdnitelné zásobníky 6ti ranných revolverů, to už je stará záležitost. Totálně vymaštěnej scénář. Mickey Rourke?? To je neskutečná zrůda sama o sobě. Bože to byl shit.(2.11.2013)

• - Při scéně s dostavníkem ve městě, kdy skáče Calathea (Dina Meyer) z dostavníku, je videt, jak jsou nohy zavlečeny do oprátí, které je táhnou pryč. V mžiku je ale vše v pořadku a Calathea leží na zemi, kam dopadla. (Beo.wulf)

• - Po tom, čo Mickey Rourke v Bukurešti pri natáčaní videl množstvo zúbožených túlavých psov, sa rozhodol založiť útulok veľkosti futbalového štadióna pre viac ako 100 000 psov, do ktorého plánoval investovať až 2 000 000 amerických dolárov. (whack)

• - Počas natáčania v rumunskej Bukurešti vošiel do scény túlavý pes. Mickey Rourke si ju adoptoval a dal jej meno Foxy. (whack)