poster

Řežba v Tombstone

 • USA

  Dead in Tombstone

 • Slovensko

  Masaker v Tombstone

Western

USA, 2013, 96 min

Režie:

Roel Reiné

Kamera:

Roel Reiné

Hudba:

Hybrid

Producenti:

Mike Elliott

Střih:

Radu Ion

Scénografie:

Christian Niculescu

Kostýmy:

Oana Draghici
(další profese)
 • Figusek
  ***

  Satan (Mickey Rourke) a zubatá, tlučou mi na vrata, tak pakuj se náš příteli (Danny Trejo), už je tvůj čas. Pojďte dál, povídám - ještě si jednu dám a že je to flám poslední, tak zvu i vás... Tak jo kucííí, jdem se podívat na tu závěrečnou pomstychtivou řežbu v městečku Tombstone. Akční westernek, spolu s Trejem a Rourkem se tváří drsně, avšak opak je pravdou... Drsnýho na něm nemůže být v podstatě nic, protože nikdo nic ani nestihne na tý akci vidět! Nesnáším tyhle novodobý manýrky pánů od střihu a už mě to posralo takovejch filmů, co by bez těchto výstřelků mohlo být daleko výš v hodnocení, že mě to přestává bavit! Liam si to nezasloužil s 96kou 2 a Statham s Parkerem taky ne. Danny s Mickeyem dopadli podobně. Film by byl nádherý (moje oblíbený) "béčko", díky střihu je to jenom "béčko"! Jinak Mickey, prosím zhubni! Je to vážný! 55%(31.10.2013)

 • fefee
  ***

  Akčná westernová B-čková nakládačka, Aj keď Trejo rozdával guľky na všetky strany čo mu sily stačili, nemalo to aj tak ten správny náboj. Musím vyzdvihnúť však obzvlášť hudbu, tá bola pecková.(12.1.2014)

 • alchac
  **

  Nejspíš komukoliv, kdo kdy viděl pana Mačetu, musí být jasné, že až ten jednou přijde do pekla, tak ho místní šéf štandopéde vykopne zpátky, jelikož nebude riskovat, že mu Mexičan násilně přebere řízení firmy. Čili nápad udělat z nejdrsnějšího xichta na východ i západ od Rio Pecos westernovou verzi Spawna nebyl vůbec špatný. A začátek opravdu dával tušit, že by se skutečně mohla rýsovat velmi povedená pekelně-westernová symbióza. Ovšem konečné resumé je takové, že ohryzávání tužky při psaní scénáře a zevlování za kamerou by nejprve muselo připadnout panu Rodriguezovi. Ten by totiž jinak výborný nápad jistě nezprasil tak debilní, cukrkandlovou story a nepřecpal by jej neskutečně nasíracím množstvím zpomalovaček.(12.10.2013)

 • ledzepfan
  ***

  Tohle je takový film do nepohody, kterému vlasně nemůžu nic vytknout a zároveň mu nemůžu prdnout více než 3rudé. Skoro bych řekl, že vyšší hodnocení by film samotný urazilo.Takovýhle hrubozrný, jednoduchý, levný, na nic si nehrající brak-s příběhem zaplivaným jak rodokaps věky ležící na veřejných hajzlech, který celý film táhne jeden tetovaný mexikánec s xichtem připomínajícím poblitou a rozbitou tahací harmoniku na dně popelnice-ani větší ambice nemá. Když se pak v téhle freak peep show-jako zlatý hřeb-před kamerou párkrát projde "zrůda kdysyfešák Rourke" o pár kilo nateklejší než posledně aby s Dannym prohodili pár břidkých dialogů-musí být každému hned jasné co je tohle za můvíčko.(21.10.2013)

 • D.Moore
  ****

  Danny Trejo má v tváři zase ten známý výraz neskutečně naštvané rozinky (a opět mu vydrží po celý film), jen tentokrát vyměnil mačety za kolty (napsal bych šestiraňáky, ale to bych lhal)... A je to vážně zábava. Nijak duchaplná, ničím výjimečná, ale stejně se mi na ní spousta věcí líbila. Od začátku do konce se něco dělo a dělo se to v příjemně zběsilém tempu, likvidace padouchů a akce vůbec byla často velice nápaditá a vtipná (důlní vozík, petrolejka+dynamit...), Mickey Rourke byl ďábelsky (Aby ne!) slizký. Sympatická béčková záležitost, nestydím se za to, že mě tak pobavila.(17.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace