Řežba v Tombstone

Scénografie:

Christian Niculescu

Kostýmy:

Oana Draghici

Satan (Mickey Rourke) a zubatá, tlučou mi na vrata, tak pakuj se náš příteli (Danny Trejo), už je tvůj čas. Pojďte dál, povídám - ještě si jednu dám a že je to flám poslední, tak zvu i vás... Tak jo kucííí, jdem se podívat na tu závěrečnou pomstychtivou řežbu v městečku Tombstone. Akční westernek, spolu s Trejem a Rourkem se tváří drsně, avšak opak je pravdou... Drsnýho na něm nemůže být v podstatě nic, protože nikdo nic ani nestihne na tý akci vidět! Nesnáším tyhle novodobý manýrky pánů od střihu a už mě to posralo takovejch filmů, co by bez těchto výstřelků mohlo být daleko výš v hodnocení, že mě to přestává bavit! Liam si to nezasloužil s 96kou 2 a Statham s Parkerem taky ne. Danny s Mickeyem dopadli podobně. Film by byl nádherý (moje oblíbený) "béčko", díky střihu je to jenom "béčko"! Jinak Mickey, prosím zhubni! Je to vážný! 55%(31.10.2013)

• Jara.Cimrman.jr

Ó Satane, pif paf, to byla ale kravina. Nemám nic proti pistolnickým návratům z pekla, taky občas dostanu propustku z kotle, ale tady jsem se takřka pořád ztrácel v tom, kdo s kým a proti komu zrovna střílí. To ovšem nic nemění na tom, že potkat duo Trejo - Rourke v temné uličce, tak na zem položím peníze, platební kartu s PINem i cosi hnědého mazlavého a rychle prchám na druhý konec města, abych se utkal s daleko méně nebezpečnou Godzillou.(14.7.2014)

• Fr

,,JESTLI SE PLAMENY PEKELNÉ ŽIVÍ OPRAVDU CHÁPAMA JAKO JSEM JÁ, DODÁM TI VÍC PALIVA, NEŽ BY TI DALA JEN MÁ DUŠE.…“ /// Zradila ho vlastní krev. Ale má kliku, páč Ďábel je tvor hravý a pro smlouvu nechodí nikdy daleko… Laciná béčková záležitost, který na zajímavosti přidává její posazení do westernovýho prostředí. Po půl hoďce začíná venku zuřit bouřka a vysvlečenej Danny mstitel začíná hledat bejvalý parťáky. Z repráků se linou celkem frajerský ďábelský zvuky, a jelikož nejsu úplně blbej, chápu, že není třeba pitvat okolnosti. Na rozdíl třeba vod starýho Hexe si nehraje na nic víc, než může nabídnout. Tedy splnění smlouvy, naplnění touhy a udělání radosti majiteli pohřebního ústavu. Akce je spíš o olovu a nevytrhne to ani ta trocha dynamitu. Taky chyběj emoce. Nechyběj tvrďácký kecy, ale to ti, kteří vědí asi i chtějí. Videofilm, kterej přinese uspokojení jistý cílový skupině. Myslel jsem, že bych i já mohl třeba … /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Už vod malička mě vzrušuje věta: ,,Lomikare, Lomikare …“. 2.) Ďábel mně říká parťáku (a chlastáme spolu svěcenou vodu). /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne(8.10.2013)

Je to béčko, je to direct-dvd, je to plné chyb, ale já se královsky bavil. Myšlenka udělat revenge akční western se mě zamlouvala. Navíc je tu skvělý Danny Trejo, který jako posel smrti z pekla je výborný. Jako lahůdka je tu do půl těla svlečený Mickey Rourke, který si Lucifera náramně užívá. Vynikající béčková jednohubka, která má tempo, dobrou kameru a plno akce. Možná jen škoda, že tu Trejo místo koltů netasí mačety. Hodnocení OST: Čekal jsem trochu westernových motivů než typicky průměrný akční soundtrack jako od Briana Tylera viz. Exp3. 5/10(8.10.2014)

Rozpočet $5,2milióna║ tak toto béčko z Danny Trejom vôbec nevyšlo, nezábavné, neprehľadné, režijne bez nápadu, sklamanie /20%/(14.10.2013)