Řežba v Tombstone

Christian Niculescu

Kostýmy:

Oana Draghici
  • LiVentura

Nápad a vizuální zpracování především pekla a jeho pána, za ně dávám dvě hvězdy, jinak hrůza moderního westernu..(24.11.2013)

Překvapující co může z Westernu vzejít když si stím někdo pohraje a tady si s tím tvůtci pohráli báječně . Nebyl to sice úplně Western , ale to je jenom dobře . A kromě příběhu který scénáristi sepsali přímo nádherně Danny Trejo si zahrál svoji roli tak jak měl a byla mu jak na míru šitá . ( 1.10.13/MAC )(1.10.2013)

Celkem zajímavej western, kterej jení jako ty klasický. Tady je hlavní hrdina vržen spátky z podsvětí, aby satanovi přinesl všechny své vrahy a tím se vykoupil. Celkem zajímavej nápad, ale spracování není takový, jaký slibuje název. Kydlení nepřátel je zde hodně, ale prostě mi tu něco chybí. Danny má opět svůj drsnej ksicht, ale moc zde nehláškuje jako třeba v machette. Rourke mě taky potěšil, i když je zde spíš okrajově jako Satan. Celkově dobrej filmek trerej na odreagování vystačí. Za mě 60% :)(23.11.2013)

• Martin741

priserne nudny film s neprehladnymi scenami, Danny Trejo nevie hrat a zjavil sa tu aj priserny Anthony Michael Hall /Blazniva Dovolena 1983/. 5 %(1.11.2016)

Tenhle film šel s kůží na trh s ňákým úmyslem. Ten byl, jak pevně věřím, potěšit fanoušky akce. Jenže všechno zůstalo tak nějak na půl cesty. Akce je to jednak blbě čitelná. Za což může debilní střih a kamera. A druhak až na část v dole, totálně bez nápadu. Obě hlavní postavy, tedy satan a Guerrero se tváří hrozně drsně a okej místama i jsou. Satan tedy pro mě především v mluvený fázi, protože všechny ty muka prostě věřit nešly. Mě ne. Danny se taky posnažil. Ale tím, že akce fakt nebyla nijak zapamatovatelná, to nemohl sám utáhnout. Záporáček... ale no tak.... fakt se mám bát chlapa, co na všechno posílá lidi okolo a jediný co dokázal je sejmout troubu šerifa?A zbytek bandy? Sice nám jsou jakože představeni, ale vlastně je to jeden no name vedle druhýho. A ňáká fakt drsoňská hláška? Možná tam byla, ale já si ji už nepamatuju. I s ohledem na tohle všechno se dá na film dodívat. Ten úmysl o kterým mluvím na začátku je dobrej a i za něj film nepobliju. Dneska už člověk za tyhle béčka musí být rád. Já dám 58 procent za dobrej úmysl.(29.10.2013)

• - Po tom, čo Mickey Rourke v Bukurešti pri natáčaní videl množstvo zúbožených túlavých psov, sa rozhodol založiť útulok veľkosti futbalového štadióna pre viac ako 100 000 psov, do ktorého plánoval investovať až 2 000 000 amerických dolárov. (whack)

• - Poté, co společně Guerrero (Danny Trejo) a Calathea (Dina Meyer) odjíždějí z dolu na dostavníku zpět do města a jsou pronasledování bandity, je v několika záběrech vidět Calathea s puškou v ruce. V dalším záběru však puška mizí, poté se opět objevuje a nakonec ji znovu bere do ruky. (Beo.wulf)

• - Počas natáčania v rumunskej Bukurešti vošiel do scény túlavý pes. Mickey Rourke si ju adoptoval a dal jej meno Foxy. (whack)