Řežba v Tombstone

Christian Niculescu

Kostýmy:

Oana Draghici
  • Kosmik 1

Tak tenhle film jde úplně mimo mě. Totální chaos snad ve všem, od postav až po děj. Zápletka naprosto šílená a nepřehledná. Nebavilo mě to. 15%(17.12.2013)

• panMartin

Nejde ani o western ani o horror, nevím jak to zařadit. Nevyprazdnitelné zásobníky 6ti ranných revolverů, to už je stará záležitost. Totálně vymaštěnej scénář. Mickey Rourke?? To je neskutečná zrůda sama o sobě. Bože to byl shit.(2.11.2013)

• Jara.Cimrman.jr

Ó Satane, pif paf, to byla ale kravina. Nemám nic proti pistolnickým návratům z pekla, taky občas dostanu propustku z kotle, ale tady jsem se takřka pořád ztrácel v tom, kdo s kým a proti komu zrovna střílí. To ovšem nic nemění na tom, že potkat duo Trejo - Rourke v temné uličce, tak na zem položím peníze, platební kartu s PINem i cosi hnědého mazlavého a rychle prchám na druhý konec města, abych se utkal s daleko méně nebezpečnou Godzillou.(14.7.2014)

• Martin741

priserne nudny film s neprehladnymi scenami, Danny Trejo nevie hrat a zjavil sa tu aj priserny Anthony Michael Hall /Blazniva Dovolena 1983/. 5 %(1.11.2016)

Tohle je takový film do nepohody, kterému vlasně nemůžu nic vytknout a zároveň mu nemůžu prdnout více než 3rudé. Skoro bych řekl, že vyšší hodnocení by film samotný urazilo.Takovýhle hrubozrný, jednoduchý, levný, na nic si nehrající brak-s příběhem zaplivaným jak rodokaps věky ležící na veřejných hajzlech, který celý film táhne jeden tetovaný mexikánec s xichtem připomínajícím poblitou a rozbitou tahací harmoniku na dně popelnice-ani větší ambice nemá. Když se pak v téhle freak peep show-jako zlatý hřeb-před kamerou párkrát projde "zrůda kdysyfešák Rourke" o pár kilo nateklejší než posledně aby s Dannym prohodili pár břidkých dialogů-musí být každému hned jasné co je tohle za můvíčko.(21.10.2013)

• - Počas natáčania v rumunskej Bukurešti vošiel do scény túlavý pes. Mickey Rourke si ju adoptoval a dal jej meno Foxy. (whack)

• - Po tom, čo Mickey Rourke v Bukurešti pri natáčaní videl množstvo zúbožených túlavých psov, sa rozhodol založiť útulok veľkosti futbalového štadióna pre viac ako 100 000 psov, do ktorého plánoval investovať až 2 000 000 amerických dolárov. (whack)

• - Při scéně s dostavníkem ve městě, kdy skáče Calathea (Dina Meyer) z dostavníku, je videt, jak jsou nohy zavlečeny do oprátí, které je táhnou pryč. V mžiku je ale vše v pořadku a Calathea leží na zemi, kam dopadla. (Beo.wulf)