Řežba v Tombstone

Radu Ion

Scénografie:

Christian Niculescu
  • Jara.Cimrman.jr

Ó Satane, pif paf, to byla ale kravina. Nemám nic proti pistolnickým návratům z pekla, taky občas dostanu propustku z kotle, ale tady jsem se takřka pořád ztrácel v tom, kdo s kým a proti komu zrovna střílí. To ovšem nic nemění na tom, že potkat duo Trejo - Rourke v temné uličce, tak na zem položím peníze, platební kartu s PINem i cosi hnědého mazlavého a rychle prchám na druhý konec města, abych se utkal s daleko méně nebezpečnou Godzillou.(14.7.2014)

• Fiftis

Dannyho Treja rozstrieľajú bývalí kamaráti úplne na cucky, skoro ako v Robocopovi. A keďže je toto rádoby western v štýle Vrany, Danny si odskočí do pekla, kde si sadomasochisticky pokecá so starým Mickey Rourkeom, alias Satanom a po čase sa vráti späť, ako démon pomsty s vypáleným krížom na prsiach, pretože Satanovi sľúbi, že mu do pekla privedie tých hajzlov, ktorí ho rozstrieľali. Čo bude nasledovať, si nie je vôbec ťažké domyslieť. A že to nie je nič svetoborné. Už z tohto opisu je každému jasné, že sa jedná o sakramentské béčko a mňa len mrzí, že som naň natrafil v televízií. Danny Trejo dokázal počas hodiny a pol zabiť a pomučiť oveľa viac ľudí, než Toper Harley v Hot Shots 2. Strata času.(20.2.2015)

Celkem zajímavej western, kterej jení jako ty klasický. Tady je hlavní hrdina vržen spátky z podsvětí, aby satanovi přinesl všechny své vrahy a tím se vykoupil. Celkem zajímavej nápad, ale spracování není takový, jaký slibuje název. Kydlení nepřátel je zde hodně, ale prostě mi tu něco chybí. Danny má opět svůj drsnej ksicht, ale moc zde nehláškuje jako třeba v machette. Rourke mě taky potěšil, i když je zde spíš okrajově jako Satan. Celkově dobrej filmek trerej na odreagování vystačí. Za mě 60% :)(23.11.2013)

Je to béčko, je to direct-dvd, je to plné chyb, ale já se královsky bavil. Myšlenka udělat revenge akční western se mě zamlouvala. Navíc je tu skvělý Danny Trejo, který jako posel smrti z pekla je výborný. Jako lahůdka je tu do půl těla svlečený Mickey Rourke, který si Lucifera náramně užívá. Vynikající béčková jednohubka, která má tempo, dobrou kameru a plno akce. Možná jen škoda, že tu Trejo místo koltů netasí mačety. Hodnocení OST: Čekal jsem trochu westernových motivů než typicky průměrný akční soundtrack jako od Briana Tylera viz. Exp3. 5/10(8.10.2014)

Tenhle film šel s kůží na trh s ňákým úmyslem. Ten byl, jak pevně věřím, potěšit fanoušky akce. Jenže všechno zůstalo tak nějak na půl cesty. Akce je to jednak blbě čitelná. Za což může debilní střih a kamera. A druhak až na část v dole, totálně bez nápadu. Obě hlavní postavy, tedy satan a Guerrero se tváří hrozně drsně a okej místama i jsou. Satan tedy pro mě především v mluvený fázi, protože všechny ty muka prostě věřit nešly. Mě ne. Danny se taky posnažil. Ale tím, že akce fakt nebyla nijak zapamatovatelná, to nemohl sám utáhnout. Záporáček... ale no tak.... fakt se mám bát chlapa, co na všechno posílá lidi okolo a jediný co dokázal je sejmout troubu šerifa?A zbytek bandy? Sice nám jsou jakože představeni, ale vlastně je to jeden no name vedle druhýho. A ňáká fakt drsoňská hláška? Možná tam byla, ale já si ji už nepamatuju. I s ohledem na tohle všechno se dá na film dodívat. Ten úmysl o kterým mluvím na začátku je dobrej a i za něj film nepobliju. Dneska už člověk za tyhle béčka musí být rád. Já dám 58 procent za dobrej úmysl.(29.10.2013)