poster

Paříž-Manhattan

 • Francie

  Paris-Manhattan

 • Slovensko

  Paríž-Manhattan

Romantický / Komedie

Francie, 2012, 77 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  ****

  Celkom originálna pocta Woodymu, ktorý sa vo filme dokonca objavi v cameu:) Ja, ako človek pre ktorého je W.A. filmový guru, neviem mať veľký odstup od podobných filmov, pretože sa na ne pozerám optikou fanúšika, niekedy nekritického. Preto tá * navyše:) Inak je to veľmi príjemná, nič neriešiaca sympatická pozitívna jednohubka, s typicky francúzskym šarmom...(14.5.2013)

 • claudel
  ***

  Sladký francouzský průměr, scénář nic moc, ale jako oddychovka výborné, pro fanoušky Woodyho Allena, Paříže a Alice Taglioni téměř povinná záležitost. Ach ta sladká Francie a Paříž, i když není film kdovíjak úžasný a skvělý, ta pravá atmosféra dokáže divákovi spoustu vynahradit.(24.5.2016)

 • ajuska
  ****

  Pro milovníky Woodyho Allena skoro povinnost. Hlavní postava z něj totiž do svého příběhu přenáší to nejlepší. Komentuje situaci se stejným nadhledem a vtipem, navíc je její láska k Woodymu zdrojem dalších úsměvných momentů, třeba zloději, který přijde vykrást obchod, pohotově nabídne Výstřely na Broadwayi a Seber prachy a zmiz. Film se sice nevyhnul snad nejtypičtějšímu žánrovému klišé a předvídatelný přeslazený závěr trochu sráží předcházející svěží cynismus, ale vzhledem k řadě dobrých nápadů a velice krátké stopáži to zas až tolik nevadí. A možná přijde i Woody Allen..(27.11.2012)

 • emma53
  ****

  Já nevím, jak to v té Franci jen dělají, že tu romantiku nám vždycky naservírují na tak krásném podnosu s přílohou ve formě krásné hudby a já jen sedím a celou dobu se dívám s mírným, ale stabilním úsměvem na rtech. Včera to byla příjemná puska na dobrou noc, která mě do ničeho nenutila, jen mě nechala nahlédnout do jedné rodinky s jejich strastmi a slastmi a já s nimi pomalu plula životem. K tomu pozadí s Woodym Allenem a hlavně s Alicí, která se jím do určité doby nechá vést, než se rozhodne, že ten dlouhodobý dialog ukončí. Mírně komediální a rozhodně příjemný relax mezi ostatními, těžkotonážními filmovými kalibry.(10.5.2015)

 • Pepinec
  ****

  Půvabné francouzské pohlazení, které v třeskuté zimě zahřeje víc, než topení v kině Sokol.(12.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace