Hraný debut mladé francouzské režisérky Sophie Lellouche narušuje strukturu současné hollywoodské romantické komedie a přináší inteligentní, půvabnou, a zároveň vtipnou obdobu tohoto oblíbeného filmového žánru. Přináší příběh svobodné svérázné lékárnice Alice, která nachází únik ze samoty ve filozofických filmech Woodyho Allena. V nich totiž dokáže najít odpověď na všechno. Když potká Vincenta, dokonalého partnera, zdá se, že konečně našla lásku svého života. Avšak seznámí se i s Victorem, který doposud neviděl ani jeden Allenův film, ale převrátí její život naruby. Který z nich je tedy ten pravý? (oficiální text distributora)

cunicekb

Čekala jsem romantickou hovadinu, na film jsem se chtěla podívat jen pro to, že v něm hraje Patrick Bruel a nakonec ...? Romantické to bylo, ale hovadina rozhodně ne. Nejsem zrovna fanoušek romantických filmů, jsem hlavně pro dramatičtější počiny, ale tohle se mi moc líbilo. Žádná laciná romantika, hlubší ráz (nečekejte zase moc hluboký, pořád je to romantika), dokonce i dobré hlášky. Není to trapná romantická komedie alá amerikáni, tohle má smysl, city, jemný humor. Navíc je do filmu úplně fenomenálně zapleten Woody Allen. Happy end mi žíly výjimečně netrhal, musím uznat, že mi srdce poskočilo radostí. Jestli je ve mně stále kus ženský, tak tenhle film jí probudil... ()

robbez

Je to francouzsky snobské a praštěné a sám nevím, jestli to vnímám jako plus nebo mínus. Žánrově od všeho něco. Humoru je tam poněkud méně než bych čekal. Občas se tam snaží i řešit nějaké problémy (alkoholismus, osamocení, starost o dospívající dceru). ()

vito_s

Woodyho rodiče původně chtěli, aby byl lékárník. Tím se všechno vysvětluje. Tajně jsem doufal, že obživne koncept z filmu Zahraj to znovu Same, to by mělo ještě větší komediální potenciál, představte si Woodyho jak v konkrétní situaci našeptává hrdince jak se chovat... ale i tak jde o milý "woodyallenovský" film, pravda možná spíš průměrný, ale ten nádech Francie zaslouží hvězdu navíc. ()

Kolousek007

Francouzská romantická komedie, od níž jsem příliš nečekala, ale byla jsem mile překvapena. Žádný zázrak se nekoná, ale zpříjemnit večer určitě dokáže. ()

Chuckiecz

Lehký film pro květnový večer v příjemné společnosti. Příjemný humor. Trocha námětů k přemýšlení, Trocha té romantiky. Příjemná vsuvka s Woody Allenem... Takovýchto filmů více, prosím. ()

truecarnage

Od začiatku filmu som sa usmieval. A priznám sa vôbec som netušil, že Woody Allen sa tam objaví, ale keď som ho zazrel usmieval som sa ešte viac. Toto je tak strašne milý film, ktorý jednoducho príde pohladí svojim francúzskym šarmom zanechá úsmev a odíde. ()

Montmorency

Snaha o romantiku a šarm ala W.Allen, ale jedinou spojitostí byl Woodyho plakát na stěně ztřeštěné Alice......herečka A.Taglioni je opravdu velmi krásná (spíše typ modelky než herečky), 53-letý P.Bruel působil v roli romantického nápadníka dosti divně :-) ()

mirko123

Woody Allen, ktorý nie je Woody Allen, ale je takmer rovnako dobrý. Ak by ste nevedeli, stavili by ste malíček ľavej ruky, že je to Woody. Zvlášť, keď si tam na konci aj zahral. Asi aj on cítil, že je ho to hodné. ()

Přehlídka Crème de la Crème II

Přehlídka Crème de la Crème II