86%(16.2.2016)

Příjemný, dle mě rodinný film, co se žánru týče. Jako válečný bych to neviděl vůbec, to bylo jen na pozadí, jako kulisa. Jinak reálie, výprava a záběry (kamera) amerického venkova první poloviny minulého století se mi líbily hodně. U spousty záběru jsem si říkal, že je to fakt super jak to vypadá. Víra v boha v tom sice je, ale klučina za celou dobu nic takového pořádně neřekl, ten věřil ve vlastní moc, ve víru v sebe sama, že svojí mocí dokáže tátu vrátit zpět. Závěr asi není moc překvapením, u takovýchto filmů je hodně očekávaným, protože celé je to stavěne velmi dětsky, naivně, takže negativní dramatické finále by se tam vůbec nehodilo. Klučík byl fajn, nebyl otravný, byl to takový malý sympaťák, kterému scénáristé přihráli pár fantaskních věcí do příběhu. Jeho starší brácha mi přišel jako neherec a to dost totální. Krom závěru snad nedokázal hnout jediným svalem v obličeji, natož to co předváděl v rámci postavy. Stejně tak je pro mě propadák Michael Rapaport v ač hodně vedlejší roli, ale se zásadním dopadem na dění ve filmu to nezahrál skoro vůbec. Strašně neuvěřitelný ve všem co zkusil zahrát. Tagawa byl fajn a Emily Watson mě nezklamala ač její role byla taky spíše jen jako kulisa. Film byl pro mě nakonec docela milým překvapením.(15.4.2016)

Takovým stylem by filmy měli točit křesťané...Jednu stranu neurazí a druhá nemá pocit, že je to jako pěst na oko...Každý si najde to své...Nepřeberné množství obrazů k zamýšlení...Příběh, který poučí a povzdbudí...(15.9.2015)

Jasně, občas to dost tlačí na city, ale podařeně. :)(4.10.2015)

Tak se nám tu urojilo pěkné ,řekl bych i rodinné drama,sice z hrozného období války,ale přesto krásně dojímavého.Příběh o chlapci co věřil a jeho víra mu pomohla překonat i takto težké období bez otce.Toto se povedlo.Za mě celkově 80% a čtyři hvězdy.(26.12.2015)

• - Natáčanie prebiehalo v Mexickom štáte Baja California. (Eoin)

• - Zemětřesení zobrazené ve filmu se skutečně stalo v Los Angeles 3 měsíce před výbuchem bomby v Hirošimě. (michy9073)

• - Kevin James (dr. Fox) si oblíbil scénář natolik, že ve filmu hrál zadarmo. (kellne)