Na forbíně TM (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2012, 40 min

• LiVentura

Někdy se směju až moc.. :-)(5.10.2012)

• nopud

Matonoha je fajn v pořadu Na Stojáka. Tady je to příšerná nuda, je to nezábavný a nezajímavý pořad.(11.10.2012)

• MM_Ramone

Tomáš Matonoha je mizerný herec, ktorý nedokáže presvedčivo stvárniť absoutne nič. Ešte som ho nevidel v žiadnej úlohe, ktorú by aspoň prijateľne zvládol. Je to totálne herecké drevo. Lenže tento podivný človek sa nedokáže ani normálne rozprávať s ľuďmi. Tak nechápem ako ho napadlo, že si zriadi vlastnú talkshow. To čo tam predvádza je vrcholom trapnosti. Jeho pochybný druh humoru mi je úplne cudzí. Nemôžem sa na neho pozerať, ani ho počúvať... robí sa mi z neho zle. Ale veď čo sa dá čakať od ambiciózneho blba, čo nemá ani poriadne priezvisko? Matonoha je odpad!(5.10.2012)

• loki5

Možná to nemusí být úplně špatný ale Matonoha je tak strašně nesnesitelný, že se na to koukat opravdu nedá.(31.7.2014)

• Zeldur

S trapností hraničící pořad s nesympatickým a namyšleným Matonohou...(11.10.2012)