poster

Na forbíně TM (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2012, 40 min

 • Big Bear
  ***

  Tenhle pořad bude mít dva nesmiřitelné tábory a je to patrné i z reakcí komentujících. Nejsem příznivcem importu amerických one či více man show, na druhou stranu věřím že jakási sloučenina tohoto formátu a odvaha českých herců improvizovat má smysl a může bavit. Řekl bych, že Tomáš Matonoha si lecos vyzkoušel pod křídly HBO v pořadu Na stojáka. Tam zjistil, že by to šlo a tak rozjel vlastní pořad, který už není sestaven z volných výstupů jednotlivých aktérů, ale který si sám jako principál diriguje. Asi ne náhodou se většina hostů etablovala z již zmíněného pořadu. Samozřejmě improvizace je těžká. Záleží na publiku, na stupni naladění konkrétního herce či schopnosti reagovat na výstup kolegy. Viděl jsem pár dílů a řekl bych, že se to zatím daří i když to občas nutně skřípne. Jako krátkodobý formát proč ne. Nerad bych ale aby z toho byl další neverending Kraus či Partička. Zatím držím palce. * * *(11.10.2012)

 • nopud
  *

  Matonoha je fajn v pořadu Na Stojáka. Tady je to příšerná nuda, je to nezábavný a nezajímavý pořad.(11.10.2012)

 • LiVentura
  *

  Někdy se směju až moc.. :-)(5.10.2012)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Tomáš Matonoha je mizerný herec, ktorý nedokáže presvedčivo stvárniť absoutne nič. Ešte som ho nevidel v žiadnej úlohe, ktorú by aspoň prijateľne zvládol. Je to totálne herecké drevo. Lenže tento podivný človek sa nedokáže ani normálne rozprávať s ľuďmi. Tak nechápem ako ho napadlo, že si zriadi vlastnú talkshow. To čo tam predvádza je vrcholom trapnosti. Jeho pochybný druh humoru mi je úplne cudzí. Nemôžem sa na neho pozerať, ani ho počúvať... robí sa mi z neho zle. Ale veď čo sa dá čakať od ambiciózneho blba, čo nemá ani poriadne priezvisko? Matonoha je odpad!(5.10.2012)

 • arcticsky
  **

  Matnou nohu mám jinak rád, ale zde jede jaksi naprázdno a moc to nefunguje....(19.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace