Na forbíně TM (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2012, 40 min

• MM_Ramone

Tomáš Matonoha je mizerný herec, ktorý nedokáže presvedčivo stvárniť absoutne nič. Ešte som ho nevidel v žiadnej úlohe, ktorú by aspoň prijateľne zvládol. Je to totálne herecké drevo. Lenže tento podivný človek sa nedokáže ani normálne rozprávať s ľuďmi. Tak nechápem ako ho napadlo, že si zriadi vlastnú talkshow. To čo tam predvádza je vrcholom trapnosti. Jeho pochybný druh humoru mi je úplne cudzí. Nemôžem sa na neho pozerať, ani ho počúvať... robí sa mi z neho zle. Ale veď čo sa dá čakať od ambiciózneho blba, čo nemá ani poriadne priezvisko? Matonoha je odpad!(5.10.2012)

• LiVentura

Někdy se směju až moc.. :-)(5.10.2012)

Občas to funguje, občas ne. Bohužel je Matonoha příliš závislý na zábavnosti hostů. Ale aspoň neskouzává do trapné nudy, jak je v českém rádobyhumoru obvyklé.(1.10.2012)

Tenhle pořad bude mít dva nesmiřitelné tábory a je to patrné i z reakcí komentujících. Nejsem příznivcem importu amerických one či více man show, na druhou stranu věřím že jakási sloučenina tohoto formátu a odvaha českých herců improvizovat má smysl a může bavit. Řekl bych, že Tomáš Matonoha si lecos vyzkoušel pod křídly HBO v pořadu Na stojáka. Tam zjistil, že by to šlo a tak rozjel vlastní pořad, který už není sestaven z volných výstupů jednotlivých aktérů, ale který si sám jako principál diriguje. Asi ne náhodou se většina hostů etablovala z již zmíněného pořadu. Samozřejmě improvizace je těžká. Záleží na publiku, na stupni naladění konkrétního herce či schopnosti reagovat na výstup kolegy. Viděl jsem pár dílů a řekl bych, že se to zatím daří i když to občas nutně skřípne. Jako krátkodobý formát proč ne. Nerad bych ale aby z toho byl další neverending Kraus či Partička. Zatím držím palce. * * *(11.10.2012)

• tančísvlky

Ako si môže dať verejnoprávna televízia takýto projekt do programu nerozumiem. Matonoha je trapný a ani jednému jeho slovu nie je možné veriť. Pripájam sa k názoru ktorý tu už odznel. Matonoha je odpad a korunovaný ...(12.10.2012)