Na forbíně TM (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2012, 40 min

• arcticsky

Matnou nohu mám jinak rád, ale zde jede jaksi naprázdno a moc to nefunguje....(19.9.2012)

Občas to funguje, občas ne. Bohužel je Matonoha příliš závislý na zábavnosti hostů. Ale aspoň neskouzává do trapné nudy, jak je v českém rádobyhumoru obvyklé.(1.10.2012)

• MM_Ramone

Tomáš Matonoha je mizerný herec, ktorý nedokáže presvedčivo stvárniť absoutne nič. Ešte som ho nevidel v žiadnej úlohe, ktorú by aspoň prijateľne zvládol. Je to totálne herecké drevo. Lenže tento podivný človek sa nedokáže ani normálne rozprávať s ľuďmi. Tak nechápem ako ho napadlo, že si zriadi vlastnú talkshow. To čo tam predvádza je vrcholom trapnosti. Jeho pochybný druh humoru mi je úplne cudzí. Nemôžem sa na neho pozerať, ani ho počúvať... robí sa mi z neho zle. Ale veď čo sa dá čakať od ambiciózneho blba, čo nemá ani poriadne priezvisko? Matonoha je odpad!(5.10.2012)

• loki5

Možná to nemusí být úplně špatný ale Matonoha je tak strašně nesnesitelný, že se na to koukat opravdu nedá.(31.7.2014)

• nopud

Matonoha je fajn v pořadu Na Stojáka. Tady je to příšerná nuda, je to nezábavný a nezajímavý pořad.(11.10.2012)