Daniel (Tom Long) je špičkový tanečník ve skupině vedené Isabelou (Greta Scacchi). Jednou jí jde za roh koupit cigarety a jeho život se obrátí naruby, protože ho unesou tři maskované ženy, které ho někde v temném sklepení připoutají k zemi a po dva týdny znásilňují, přičemž si pečlivě dávají pozor, aby jejich identita nebyla odhalena (jen výřezy pro oči, ústa a další části těla, žádné tetování, mateřská znaménka atd.). Pak Daniela vyhodí z auta a zmizí. Najednou vidíme jiného člověka, nejistého, hledajícího sebe sama a hledající ty tři, které ho ponížily a zneužily. Jeho místo v taneční grupě je obsazené a Daniel se nesnaží ho získat zpět, vydává se na hledání – od ženy k ženě, s nenávistí, bolestí a podezříváním. (Peabody)

psy.cho

Mladý tanečník Daniel sa jedného dňa nevráti z obchodu a začne sa po ňom pátranie. Nikto nerozumie, kde sa mohol stratiť a po pár dňoch sa vracia domov, ale už je iný ako bol. Uniesli ho tri zamaskované ženy, ktoré ho sexuálne týrali a Daniel sa snaží vypátriať kto tie ženy boli a indicíí veľa nemá. Páčila sa mi tá divná atmosféra, ktorá panovala počas celého filmu. Výborný mysteriózny film, ktorý si zaslúži viac pozornosti. ()