Hammer of the Gods

Akční / Dobrodružný / Historický

Velká Británie, 2013, 98 min

• MartinezZ

Příliš televizně vypadající a s nevhodně zvolenou moderní hudbou a nevhodně moderní mluvou, bojovníkem bez škrábnutí, domorodou jezinkou z kláštera se šmínkami od Maybelline... Plusem jsou některé skutečně hezké záběry a obrázky, televizní ochotnickou přiblblou lacinost to ale nevyváží.(16.8.2013)

Pro mě to neni zas takovej průser, jak by se dalo říct podle zdejšího hodnocení. Film má hodně pochmurnou atmosféru, doprovázenou zvláštní hudbou. Příběh má jednoduchej, za to doprovázenej naturalistickými scénami krvavých soubojů. Je pravda, že mohli být herci vybráni lépe, ale zas tak hrozný to taky nebylo. Rozuzlení filmu je povedené. Výprava je trošku levnější, ale ani to nebyje do očí. Efekty jsou hodně krvavé. Za mě 75% :)(13.10.2013)

• Grran

Poněkud syrové a bez pořádného děje, oblečky kombinují prvky španělských conquesadorů a vyznavačů bdsm se sem tam dobovými kostými. Chtěl jsem dát jednu hvezdičku, ale když si to člověk zrekapituluje a nechá projít hlavou, nebylo to až tak špatný, alespoň tam nelítal legínovej úchylák Marvelovskej Thor...(7.7.2013)

• Helo

Parádní visuál (hlavně exteriéry) a slušné bitky zabíjí podivná hudba a napůl nesmyslný scénář, který působí dojmem, že z filmu byla vystřižena polovina důležitých scén. Nevadí mi domýšlet si u filmu různé skutečnosti, jenomže tady je toho prostě moc nevysvětleno a nezdůvodněno a spousta postav se chová nanejvýš podivně.(16.10.2013)

• WinnJets

Tak tohle byl fakt průser. Na samém začátku to ještě tak úplně řidké nebylo, ale postupem času to řídlo a řídlo až se z toho nakonec stala absolutní sračka. Jediné na co se zde dalo dívat byly chvilkové záběry severské přírody a to je proklatě málo. Samotný příběh zpočátku ještě skýtal jistou naději, která však díky stupidním dialogům, katastrofální techno hudbě a slabým hereckým výkonům, velmi záhy vzala za své. Navíc nechyběl ani obligátní černoch a když se za tím zpětně ohlédnu, tak se vážně divím, že jsem to vydržel dokoukat až do konce a už se moc těším na třetí sérii Vikingů, abych si pořádně spravil chuť.(13.9.2014)