Hammer of the Gods

Akční

Velká Británie, 2013, 98 min

Pro mě to neni zas takovej průser, jak by se dalo říct podle zdejšího hodnocení. Film má hodně pochmurnou atmosféru, doprovázenou zvláštní hudbou. Příběh má jednoduchej, za to doprovázenej naturalistickými scénami krvavých soubojů. Je pravda, že mohli být herci vybráni lépe, ale zas tak hrozný to taky nebylo. Rozuzlení filmu je povedené. Výprava je trošku levnější, ale ani to nebyje do očí. Efekty jsou hodně krvavé. Za mě 75% :)(13.10.2013)

• Morholt

Kluci s perfektnim sestřihem a zářivě bílym úsměvem si hrajou na vikingy. A taky tam je Makepeaceová, pochopitelně černoch a v poslední třetině se všichni zblázněj. 10%(10.6.2013)

• Grran

Poněkud syrové a bez pořádného děje, oblečky kombinují prvky španělských conquesadorů a vyznavačů bdsm se sem tam dobovými kostými. Chtěl jsem dát jednu hvezdičku, ale když si to člověk zrekapituluje a nechá projít hlavou, nebylo to až tak špatný, alespoň tam nelítal legínovej úchylák Marvelovskej Thor...(7.7.2013)

• EvilPhoEniX

Tak takhle to nepůjde !! Hammer of the Gods je sterilní vikingská nuda,kde nefunguje vůbec nic. Tuctová, banální akce s plno střihy, nefunguje napětí, emoce, herecké výkony zarážející, dialogy otravné.. Uff velice obskurní záležitost!(2.6.2013)

• MartinezZ

Příliš televizně vypadající a s nevhodně zvolenou moderní hudbou a nevhodně moderní mluvou, bojovníkem bez škrábnutí, domorodou jezinkou z kláštera se šmínkami od Maybelline... Plusem jsou některé skutečně hezké záběry a obrázky, televizní ochotnickou přiblblou lacinost to ale nevyváží.(16.8.2013)