poster

Hammer of the Gods

Akční / Dobrodružný / Historický

Velká Británie, 2013, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WinnJets
  *

  Tak tohle byl fakt průser. Na samém začátku to ještě tak úplně řidké nebylo, ale postupem času to řídlo a řídlo až se z toho nakonec stala absolutní sračka. Jediné na co se zde dalo dívat byly chvilkové záběry severské přírody a to je proklatě málo. Samotný příběh zpočátku ještě skýtal jistou naději, která však díky stupidním dialogům, katastrofální techno hudbě a slabým hereckým výkonům, velmi záhy vzala za své. Navíc nechyběl ani obligátní černoch a když se za tím zpětně ohlédnu, tak se vážně divím, že jsem to vydržel dokoukat až do konce a už se moc těším na třetí sérii Vikingů, abych si pořádně spravil chuť.(13.9.2014)

 • Hem.m
  **

  Tento komentář je jednoduše urážlivý, tak ho nečtěte.. Jednoduše průměrné, banda hlupáků se vydá s vůdcem hlupáku na procházku po horách a nechá se vyzabíjet až do jednoho. A tak se najde král. Teda pardon najde se podle toho, že je hloupej, nic nepochopí a zabije své dva bratry ze tří a toho, kterého by měl zabít nechá žít, i když mu všichni z jeho teplé bandy řeknou, že ho bratr nějak podvádí, ale on raději zabije pár nejlepších kamarádů z teplé bandy, aby pak zjistil, že jeho "bratr" je opravdu gaynius a hrál to na jinou stranu, a však stejně umřel, protože ho zabil bratr, bratra, toho nevlastního bratra, čili král.. (Jste zmatení? O to mi šlo!) Né, není to spoiler, tohel bylo předvídatelné.. (PS: Je normální, aby GAY Viking vláčel svého milence v obojku?) A o tom bratrovy, co je psychpat raději nic říkat nebudu..(23.9.2013)

 • Helo
  **

  Parádní visuál (hlavně exteriéry) a slušné bitky zabíjí podivná hudba a napůl nesmyslný scénář, který působí dojmem, že z filmu byla vystřižena polovina důležitých scén. Nevadí mi domýšlet si u filmu různé skutečnosti, jenomže tady je toho prostě moc nevysvětleno a nezdůvodněno a spousta postav se chová nanejvýš podivně.(16.10.2013)

 • kaylin
  *

  Musím říct, že po několika minutách, jak se u jednotlivých postav objevovala jejich digitálně ocelová jména, začínal jsem mít pocit, že tohle nebude historický film, ale koncert nějaké metalové kapely. Hraná sekvence byla jen úvodem a oni pak začnou řezat do kytar a mlátit do bubnů. Trochu mě zamrzelo, že mě přece jen čeká film. Následuje jen rádoby drsná akce, spousta drsných vět od borců, kteří by se jinak vyjímají v romancích, a nechybí příběh... No, vlastně více méně chybí. Jak se z malého princátka stává král.(25.10.2013)

 • ConanVJ
  ****

  Pro mě to neni zas takovej průser, jak by se dalo říct podle zdejšího hodnocení. Film má hodně pochmurnou atmosféru, doprovázenou zvláštní hudbou. Příběh má jednoduchej, za to doprovázenej naturalistickými scénami krvavých soubojů. Je pravda, že mohli být herci vybráni lépe, ale zas tak hrozný to taky nebylo. Rozuzlení filmu je povedené. Výprava je trošku levnější, ale ani to nebyje do očí. Efekty jsou hodně krvavé. Za mě 75% :)(13.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace