Hammer of the Gods

Akční / Dobrodružný / Historický

Velká Británie, 2013, 98 min

• EvilPhoEniX

Tak takhle to nepůjde !! Hammer of the Gods je sterilní vikingská nuda,kde nefunguje vůbec nic. Tuctová, banální akce s plno střihy, nefunguje napětí, emoce, herecké výkony zarážející, dialogy otravné.. Uff velice obskurní záležitost!(2.6.2013)

• WinnJets

Tak tohle byl fakt průser. Na samém začátku to ještě tak úplně řidké nebylo, ale postupem času to řídlo a řídlo až se z toho nakonec stala absolutní sračka. Jediné na co se zde dalo dívat byly chvilkové záběry severské přírody a to je proklatě málo. Samotný příběh zpočátku ještě skýtal jistou naději, která však díky stupidním dialogům, katastrofální techno hudbě a slabým hereckým výkonům, velmi záhy vzala za své. Navíc nechyběl ani obligátní černoch a když se za tím zpětně ohlédnu, tak se vážně divím, že jsem to vydržel dokoukat až do konce a už se moc těším na třetí sérii Vikingů, abych si pořádně spravil chuť.(13.9.2014)

• MartinezZ

Příliš televizně vypadající a s nevhodně zvolenou moderní hudbou a nevhodně moderní mluvou, bojovníkem bez škrábnutí, domorodou jezinkou z kláštera se šmínkami od Maybelline... Plusem jsou některé skutečně hezké záběry a obrázky, televizní ochotnickou přiblblou lacinost to ale nevyváží.(16.8.2013)

Pro mě to neni zas takovej průser, jak by se dalo říct podle zdejšího hodnocení. Film má hodně pochmurnou atmosféru, doprovázenou zvláštní hudbou. Příběh má jednoduchej, za to doprovázenej naturalistickými scénami krvavých soubojů. Je pravda, že mohli být herci vybráni lépe, ale zas tak hrozný to taky nebylo. Rozuzlení filmu je povedené. Výprava je trošku levnější, ale ani to nebyje do očí. Efekty jsou hodně krvavé. Za mě 75% :)(13.10.2013)

• verbal

Lothbrokův brácha si odskočil na melouchařský výlet. Kromě hnusně vypadajícího kladiva si na cestu přibalil krpatého Beckhama (To je jakože ten kýžený Hamrd of dz kokots), nějakého ušatého downa a jednoho krvelačného pacienta, který evidentně zanedbával analytická sezení u kmenového šamana. Na první pohled kulantní sestavička, která slibovala nejedno dobrodružství. Škoda, že pak už jen šli, šli, šli a šli, plácali pičoviny a na své pouti potkali akorát tak porážkovou svini, pomatenou kudlanku a na jejím konci bandu psychotických idiotů, kterou unyle povraždili za mohutného cákání digitálního kečupu, aby se taky něco dělo. Holt není všechno Vikings, co má pár bezskrupulózních, špinavých hovad v castingu.(7.6.2013)