poster

Hammer of the Gods

Akční / Dobrodružný / Historický

Velká Británie, 2013, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  **

  Tak takhle to nepůjde !! Hammer of the Gods je sterilní vikingská nuda,kde nefunguje vůbec nic. Tuctová, banální akce s plno střihy, nefunguje napětí, emoce, herecké výkony zarážející, dialogy otravné.. Uff velice obskurní záležitost!(2.6.2013)

 • Hem.m
  **

  Tento komentář je jednoduše urážlivý, tak ho nečtěte.. Jednoduše průměrné, banda hlupáků se vydá s vůdcem hlupáku na procházku po horách a nechá se vyzabíjet až do jednoho. A tak se najde král. Teda pardon najde se podle toho, že je hloupej, nic nepochopí a zabije své dva bratry ze tří a toho, kterého by měl zabít nechá žít, i když mu všichni z jeho teplé bandy řeknou, že ho bratr nějak podvádí, ale on raději zabije pár nejlepších kamarádů z teplé bandy, aby pak zjistil, že jeho "bratr" je opravdu gaynius a hrál to na jinou stranu, a však stejně umřel, protože ho zabil bratr, bratra, toho nevlastního bratra, čili král.. (Jste zmatení? O to mi šlo!) Né, není to spoiler, tohel bylo předvídatelné.. (PS: Je normální, aby GAY Viking vláčel svého milence v obojku?) A o tom bratrovy, co je psychpat raději nic říkat nebudu..(23.9.2013)

 • Helo
  **

  Parádní visuál (hlavně exteriéry) a slušné bitky zabíjí podivná hudba a napůl nesmyslný scénář, který působí dojmem, že z filmu byla vystřižena polovina důležitých scén. Nevadí mi domýšlet si u filmu různé skutečnosti, jenomže tady je toho prostě moc nevysvětleno a nezdůvodněno a spousta postav se chová nanejvýš podivně.(16.10.2013)

 • MartinezZ
  *

  Příliš televizně vypadající a s nevhodně zvolenou moderní hudbou a nevhodně moderní mluvou, bojovníkem bez škrábnutí, domorodou jezinkou z kláštera se šmínkami od Maybelline... Plusem jsou některé skutečně hezké záběry a obrázky, televizní ochotnickou přiblblou lacinost to ale nevyváží.(16.8.2013)

 • verbal
  *

  Lothbrokův brácha si odskočil na melouchařský výlet. Kromě hnusně vypadajícího kladiva si na cestu přibalil krpatého Beckhama (To je jakože ten kýžený Hamrd of dz kokots), nějakého ušatého downa a jednoho krvelačného pacienta, který evidentně zanedbával analytická sezení u kmenového šamana. Na první pohled kulantní sestavička, která slibovala nejedno dobrodružství. Škoda, že pak už jen šli, šli, šli a šli, plácali pičoviny a na své pouti potkali akorát tak porážkovou svini, pomatenou kudlanku a na jejím konci bandu psychotických idiotů, kterou unyle povraždili za mohutného cákání digitálního kečupu, aby se taky něco dělo. Holt není všechno Vikings, co má pár bezskrupulózních, špinavých hovad v castingu.(7.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace