poster

Arthur Newman

 • USA

  Arthur Newman

 • Velká Británie

  Athur and Mike

Drama / Komedie

USA, 2012, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Přesně jak uvedla Emma53 ve svém komentáři. Colin Firth a Emily Blunt se k sobě vůbec nehodí, ale možná právě proto je to účel celého filmu. Nárazem dvou různorodých životů a zoufalství v nich totiž vzniklo pouto, které si může pomoct. Jen je to v rámci dost smutných a depresivních zpovědí, které na radosti tomuto filmu moc nepřidají. Lidský, ale nesmírně smutný film.(18.1.2015)

 • Dont
  ***

  Colin Firth se na hodinu a půl zaseknul v jedné herecké poloze, to Emily Blunt předvedla mnohem barvitější výkon. Faktem ale je, že role i poněkud vrtkavý scénář jí k tomu daly víc příležitostí. Wallace alias Arthur Newman byl zkrátka přesně takový mizerně naladěný suchar, jak ho Colin Firth ztvárnil. Film je to opravdu nevšední, lehčí existenciální drama pojaté jako road movie s komickými prvky, kterých je ale pomálu a zdaleka ne všechny fungují, jak by měly. Chemie mezi hlavním duem není žádná, ale to je v tomto případě v pořádku, protože tam ani být neměla. Jediné co je doopravdy sbližuje je touha začít znovu a jinak. Vedlejší linie s expřítelkyní byla zbytečná a i docela nudná. Když to shrnu, námět je dobrý, ale chtělo to víc zapracovat na scénáři, určitě kvalitnější režii a dalo se jít mnohem více do hloubky.(19.10.2013)

 • Boogeyman
  **

  Nudnej příběh, nudný dialogy, nudnej Firth a celkově hodně nudnej film. Kdyby Emily nebyla tak pěkná, nedalo by se to vydržet.(19.10.2014)

 • vykur!
  ****

  It's a lot easier to love a dead man.(8.9.2013)

 • lopata555
  ***

  Utiecť ďaleko od problémov a začať nový život nie je tak jednoduché ako by sa na prvý pohľad zdalo, ale ak vám pri tom pomáha Emily Blunt tak nie je o čom. Na takú cestu by som išiel hneď a bez váhania. Škoda ale viacerých vecí vo filme, to že tempo filmu bolo pomalé by som odpustil pretože na Emilku sa dá pozerať nonstop ale to že nedokázali isť viac do hĺbky charakterov postáv, aby sme s nimi cítili smútok, bolesť i občasnú radosť mi vadilo najviac :/, pomalá hudba tomu dodáva navyše melancholický charakter takže zaradiť to do žánru komédia môže len masochista alebo dilino ...(30.8.2013)

 • - Natáčelo se v roce 2011 v Severní Karolíně včetně Raleighu, Durhamu, Wilmingtonu a Farmontu. (..Lucas..)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace