Arthur Newman

Athur and Mike

Drama / Komedie

USA, 2012, 101 min

Moc pěkné...(8.10.2013)

"Jsi osoba, která se nedokáže ubránit před svými nejhoršími pocity Máš pocity, od kterých většina z nás utíká. Pocity, které většina z nás dusí". Touha utéct, zmizet, spálit za sebou všechny mosty, hledat jinou identitu jakýmkoliv možným způsobem, ale na konci toho všeho zjistíš, že sám sobě stejně nikdy neutečeš. Melancholicky smutné a skoro depresivně působící dvojice, kde jsem Colinovi a Emily měla zprvu za zlé, že tam ta chemie mezi nimi vůbec žádná nefunguje, ale o tom to právě bylo. S Arthurem Newmanem a Mike mně bylo tak trochu úzko a smutno na duši a kde vzali tu komedii, to opravdu nevím.(15.7.2015)

Přesně jak uvedla Emma53 ve svém komentáři. Colin Firth a Emily Blunt se k sobě vůbec nehodí, ale možná právě proto je to účel celého filmu. Nárazem dvou různorodých životů a zoufalství v nich totiž vzniklo pouto, které si může pomoct. Jen je to v rámci dost smutných a depresivních zpovědí, které na radosti tomuto filmu moc nepřidají. Lidský, ale nesmírně smutný film.(18.1.2015)

Pre uctievačov a stalkerov Emily Blunt oddychovka, pre starčekov šanca a nádej, že lapia druhý dych.(29.1.2014)

• Beagle

Je to smutný film o smutných věcech a vy budete smutní, že jste si ho vůbec pustili. Emily a Coline, opovažte se znovu něco podobného natočit!(27.7.2014)