Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 666teen
  ****

  Vracím se ze zkoušky a s podivným pocitem zadostiučinění zjišťuji, že jsme též parta retardovaných individuí. Ta podobnost je až strašidelná. Kytarista A má chvilkovou averzi vůči kytaristovi B (protože to kilo hraje úplně blbě). Basák C neřeší vzniklý problém, neboť sám má svých až nad hlavu (pět strun, woe). Bubeník D, jakožto jiný živočišný druh, vzniklý křížením chobotnice a naspeedované veverky je zcela mimo diskuzi. Jak každý obratlovec tuší, činel dřívkem neurazíš. No, někdy jo. A já chudák, chrochtal E to schytám ze všech hlavní, protože jsem nebyl na zkoušce od Kuvajtu napadení. Takže jediná věc, kterou se lišíme od pekelně retardovaných synů Suomi je to, že se nikdo z nás před koncertem neposral. Co není může být.(19.4.2016)

 • Necron
  ***

  Nenávidím Samiho Helleho! 3:)(2.12.2014)

 • cubajz
  *****

  Obdivuji člověka, kterého napadlo, aby skupinka retardů založila jako terapii punkovou kapelu:) Vzniká spousta humorných i emočně vypjatých situací, v podání těchto lidí podaných bez přetvářky a patosu, obnažených až na kost. Naprosto nejvíc mě dostal cover prvního vinylu a fakt, že postižení finští punkáči vypadají a zní úplně stejně jako ožralí čeští - nepřečíst si anotaci dokumentu, tak bych nepoznal rozdíl:)))(16.1.2014)

 • Lanark
  *****

  To, že máte ADHD neznamená, že vás život občas nemůže pěkně srát. Zatímco zde v Čechách máme výbroný, ale přeci jen docela poetický Taptap, ve Finsku jdou na to přeci jen trochu víc zhurta. Jeden z nejzábavnějších hudebních dokumentů a rozhodně nejlepší punkový dokument, který jsem kdy viděl!(10.10.2014)

 • Dragoni
  ***

  "Co nesmím dělat ?" - "Schovej ruce a nevytahuj prdel, ptáka nebo nos a bude to ok." Dokument o punkové kapele, jejíž členové jsou mírně mentálně zaostalí, ale i přes to všechno a trošku rozporuplné pocity, mě Kovasikajuttu pobavil a je minimálně zajímavou sondou do jiné punkové dimenze.(30.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace