Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kusper
  ****

  41. Lfš(9.8.2015)

 • Lanark
  *****

  To, že máte ADHD neznamená, že vás život občas nemůže pěkně srát. Zatímco zde v Čechách máme výbroný, ale přeci jen docela poetický Taptap, ve Finsku jdou na to přeci jen trochu víc zhurta. Jeden z nejzábavnějších hudebních dokumentů a rozhodně nejlepší punkový dokument, který jsem kdy viděl!(10.10.2014)

 • 666teen
  ****

  Vracím se ze zkoušky a s podivným pocitem zadostiučinění zjišťuji, že jsme též parta retardovaných individuí. Ta podobnost je až strašidelná. Kytarista A má chvilkovou averzi vůči kytaristovi B (protože to kilo hraje úplně blbě). Basák C neřeší vzniklý problém, neboť sám má svých až nad hlavu (pět strun, woe). Bubeník D, jakožto jiný živočišný druh, vzniklý křížením chobotnice a naspeedované veverky je zcela mimo diskuzi. Jak každý obratlovec tuší, činel dřívkem neurazíš. No, někdy jo. A já chudák, chrochtal E to schytám ze všech hlavní, protože jsem nebyl na zkoušce od Kuvajtu napadení. Takže jediná věc, kterou se lišíme od pekelně retardovaných synů Suomi je to, že se nikdo z nás před koncertem neposral. Co není může být.(19.4.2016)

 • Radko
  ****

  Komunikácia s mentálne postihnutými a riešenie ich sociálno/spoločenských problémov sú vo Fínsku rádovo o úroveň vyššie než v našom regióne. Aspoň mi to tak vyplynulo z tohto primárne rockumentárneho filmu o pankovej skupine. Už len skutočnosť, že mentálne postihnutí majú skupinu s vlastnými textami, riešacimi ich úprimnú nasranosť na systém, parlament aj pomery, či i na (z nášho pohľadu) výhody, je samo osebe výnimočné. Navodzuje úvahy o miere možného samostatného života takto postihnutých ľudí. Niektorí totiž sami požadujú aby neboli ťahaní za ručičku. Zjavne im však celkovo rovnocennejší prístup nahráva a zvyšuje sebavedomie. Prekvapivo rozumné, zábavne formulované i obstojne zahrané myšlienky ľudí, u nás často spájaných s menami ako idiot, mentál, mongoloid a podobne. Na koncert týchto pankáčov bez póz by som sa rád šiel pozrieť. P. S. Úprimne vychŕlená nasraná zrýmovaná agitka proti pedikuristom, ktorí sa len starajú o nohy a nútia ísť na kadejaké objednané termíny nemala chybu.(19.11.2012)

 • Dragoni
  ***

  "Co nesmím dělat ?" - "Schovej ruce a nevytahuj prdel, ptáka nebo nos a bude to ok." Dokument o punkové kapele, jejíž členové jsou mírně mentálně zaostalí, ale i přes to všechno a trošku rozporuplné pocity, mě Kovasikajuttu pobavil a je minimálně zajímavou sondou do jiné punkové dimenze.(30.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace