Jak ztratit kluka v 10 dnech

• USA How to Lose a Guy in 10 Days (více)

Andie Andersonová je mladá novinářka, která by moc ráda psala články o politice, historii, umění a podobně, ale pracuje v ženském časopise Composure, kde píše do rubriky Jak na to, a to ji netěší. Když její kolegyně a kamarádka Michelle opět přijde o přítele ve velmi krátké době, rozhodne se, že napíše článek o tom, co takové dívky dělají špatně, když si neudrží přítele. Se šéfredaktorkou se dohodne, že sbalí muže a během deseti dnů se bude chovat tak, jak se mnoho žen na začátku vztahu chová a on se s ní raději rozejde. Pak napíše článek o tom Jak ztratit kluka v 10 dnech a pak si může psát, co chce. Večer s přítelkyněmi vyrazí do baru, kde narazí na Bena Barryho. Ben pracuje v reklamě a jejich firma právě dostala zakázku na reklamní kampaň na prodej diamantů. Ben tu práci moc chce a je si jistý, že ji také dostane, ale jeho šéf ji hodlá dát kolegyním Judy Spearsové a Judy Greenové. To Ben nemůže připustit a snaží se šéfa přesvědčit, že on je ten pravý pro tuto kampaň. Šéf je pobavený, a protože Ben je známý tím, že s žádnou dívkou nevydrží chodit více jak jeden den, vsadí se s ním, že pokud s někým vydrží 10 dní a přiměje ji, aby se do něj zamilovala, kampaň bude jeho. Na důkaz ji za 13 dní přivede na večírek, který se bude pořádat na počest firmy, která tuto zakázku zadala. Obě Judy jsou u toho, a protože shodou náhod byly v Composure v době, kdy Andie dostala za úkol napsat článek, navrhnou mu, aby sbalil právě ji a tím by neměl šanci vyhrát. Ben si je jistý, že Andie bude jeho, ale netuší, že Andie přišla do baru se záměrem někoho sbalit a během deseti dnů ho dokonale otrávit. Andie se do svého úkolu pustí s vervou a Ben má co dělat, aby její šílené nápady vůbec ustál. Přesto, že se ani jeden z nich nechová přirozeně, pomalu ale jistě si začínají trochu rozumět... (TV Prima)

Eskarina

Ackoliv netrpim zadnymi predsudky vuci blondynam, musim uznat, ze hlavni predstavitelce bych nikdy neuverila, ze vi, jak se jmenuje hlavni mesto Pakistanu, natozpak ze vi, jak prinest Pakistanu mir, pomoci hladovejicim detem v Africe ci cokoliv podobneho. Mam takovy pocit, ze prvotnim ucelem tohoto filmy je vytvorit prehlidkove molo pro oba hlavni predstavitele a odporne ucuraneho maleho psa, druhotnym potom zabavit aspon na chvili urvane teenagery (proto trva 116 a ne pouhych prijatelnych 20 minut). ()

dracekt

Na jedno skouknutí pro holky na odpoledne či večer při žehlení doporučuji, docela zábavné. Oba hrdinové jsou slušiví a musím uznat, že Kate přinešením kytky, vyšívané dečky, stálého pláče do bytu svého miláčka skutečně předvádí neomylně to, čím si odeženete normálního chlapa během okamžiku. Přesto se některé mé kamarádky stále diví :-). ()

ELDoctorow

Nasleduje geniálny a neskutočne vtipný komentár, ktorý, ako sa obávam, pochopíte len ak ste film videli v slovenskej dabovanej verzii. Pre ostatných ostane, žiaľ, sofistikovanosť môjho, Pulitzerovej ceny hodného, výtvoru navždy utajená... Plačte a ľutujte vy bezcenné červy! Takže tu to je: Ona po skončení filmu: "Toto je fakt výborná romantická komédia!" Ja: "Hovno!" ()

Neezy

Trošku přihlouplá romantická komedie se sentimentálním koncem, která ale, ačkoliv jsem to nečekala, dokázala pobavit. Nejkouzelnější byla samozřejmě Kate Hudson jako pitomoučká slečinka sestavující fotoalbum plné dětí, které se ještě ani neměly možnost narodit. V některých scénách jsem opravdu viděla některé své známé. Konec byl možná trošku přehnaný, asi by stačilo říct: ,, Oba jsme stejní, pojďme do ZOO." Ale chápu, že někteří takové konce potřebují. A ačkoliv tam byly scény, které mě nudily, Kate to vždycky dokázala nějak napravit (,,Můj kluk si myslí, že jsem tlustá") . A také díky Kate přidávám jednu hvězdičku navíc :) ()

ReTeZa

Tento film si dělá srandu z "typických chyb ve vztahu", které jsou sice mnohdy až moc přehnané, ale na druhou stranu taky občas pravdivé a hoooodně vtipné.... ()

RadushM

Ač jsem žena, rozum mi zůstává stát nad tím, co je ženská schopná udělat. Při tomto filmu jsem se několikrát přistihla, jak je mi trapně za chování holek. A zas na druhou stranu- i přesto, že je to jen film- překvapilo mě, co ti chlapi všechno vydrží a jak dlouho si nechají s*át na hlavu. Já bych jí už během první půl hodiny natáhla. ()

Pythonator

Slečna Hudson je rozkošná. Asi ta nejrajcovnější plochá herečka. Metjů je frajer a o zábavu je tam postaráno. Romantika na jednu stranu kýčovitá provařená, ale na druhou velmi originální. Tak si vyberte a jednoduše si to užívejte, protože tohle není běžný průměr. ()

Wineology_

Bylo to ujeté, bylo to trapné, cítil jsem se u toho hrozně, ale vlastně jsem si to fakt užil. A to je asi tak všechno co k tomu napsat. Takže tak. ()

Joachim36

Hmm.... fakt si říkám, jak je možný, že tato romantická komedie má tak nízký hodnocení? Sorry, ale viděl jsem film, kde příběh fakt dává smysl a je velmi dobře a vtipně postavený. Postavy působí uvěřitelně a ta chemie mezi nimi z toho přímo stříká. A hlavně celá ta dynamika toho co se mezi nimi stane prostě dává smysl. Boží film a fakt dobře zahraný. Pěkně ukazuje co se může stát mezi dvěma podobně laděnými lidmi... a ta scéna na Staten Islandu, ta je prostě celá boží! ()

Strogov

Ano, víme jak to dopadne po deseti minutách, víme že to bude probíhat podle scénáře tisíce jiných romantických komedií, ale přesto se na to všichni díváme a ( ač si to někteří nechtějí přiznat ) celkem slušně se bavíme. Já se tedy bavil hodně a to především díky hlavní představitelce. I když má hrudník asi jako já, je to pro mě superkočka. ()

CrazyWolf

Ne, není to nejlepší romantická komedie všech dob. Ne, herecké výkony, scénář, a ani nic jiného oskara nezískalo. Tak proč se mi to tak líbilo? Tahle komedie žádnou díru do světa neudělala, ale líbila se mi, a s mou přítelkyní jsme u ní strávili hezké odpoledne. Pokud hledáte nenáročnou romantickou komedii, jen do toho. ()

marocco

Obaja hlavní herci k sebe pasujú a spolu im to na plátne ide. Žiaľ inak tento film nad ostatnými romantickými komédiami nevyčnieva. Priemer, pri ktorom si ale dobre oddýchnete. ()

Michalee

za takovýhle věci bych tu ženskou asi fakt nechal... mělo to něco do sebe, konec slabší a zbytečně moc nataženej. 65% ()

Další hledači pokladů

Další hledači pokladů

09.08.2006

Matthew McConaughey a Kate Hudson budou hlavními hvězdami dobrodružné komedie FOOLS GOLD z dílny režiséra Andyho Tennanta (Hitch: Lék pro moderního muže). Nebude se však jednat o první spolupráci… (více)