Jak ztratit kluka v 10 dnech

How to Lose a Guy in 10 Days

• Německo

Wie werde ich ihn los - in 10 Tagen?

Ako prísť o muža za 10 dní

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 116 min

Když Kate Hudson dělá blbku, nebo když Matthew McConaghuey najde v koupelně milión ženskejch serepetiček a hraje k tomu hororová hudba, tak je to fakt sranda.(27.3.2011)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $105,813,373Tržby Celosvetovo $177,371,441║ Ďalšia z tých zbytočných sladkých komédii. Fakt moc otravné na to aby to malo nejaký význam, vôbec sledovať. /40%/(20.4.2006)

• Mertax

Dalo by stihnout mnohem mnohem dřív.. ;o)(17.9.2006)

Klasická atmosféra romantických komedii, ale ne úplně zabitá zápletka. Komické je už to, jak mají ti dva protichůdné motivace, které se v jednotlivých situacích vyhrocují tak, že už si říkáte, kterému dřív cáknou nervy a položí to. Kate a Matthew jsou k sobě dobře vybraní a uhrát právě některé z těch na nervy hrajících scén není až taková brnkačka, ale jde jim to fakt dobře. Ale proč musí být v každé druhé RK vyřizování osobních traumátek na podiu s mikrofonem před fórem a nebo ujíždění jednoho z páru taxíkem a dohánění druhým..........? Toť otázka.(29.11.2004)

Jsem už za ty leta docela alergický na podobné komedie s klišovitým příběhem a hollywoodskými hvězdičkami. To samé se sice dá říct i o tomto filmu. Na druhou stranu nevím proč ale mě to prostě neuvěřitelně bavilo. Skvělá komedie na odreagování s ještě krásnější Kate Hudson. McConaghey také hraje skvěle a opravdu mile mě ve filmu překvapil. Já jsem byl spokojen a zcela se ztotožňuji s názorem Golfisty. 85%(28.4.2008)

• - Spousta scén vznikla díky improvizaci - např. ta s rodinným albem. (HappySmile)

• - Na plese si Andie (Kate Hudson) půjčí náhrdelník a najednou má i naušnice, které při příchodu neměla. Při odchodu pak musí vrátit jen náhrdelník. (Tera257)

• - Ve scéně, kdy Andie (Kate Hudson) vchází do betonové kanceláře s čínským naháčem, pije kávu z černého šálku. V dalším střihu, kdy se otáčí, pije už kávu z krémového šálku. (Fevas)