Jak ztratit kluka v 10 dnech

How to Lose a Guy in 10 Days

• Německo

Wie werde ich ihn los - in 10 Tagen?

Ako prísť o muža za 10 dní

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 116 min

• Oskar

Kate Hudsonová je opravdu - jakkoli nerada to slyší - druhá Goldie. To je docela příjemné zjištění a jen díky tomu se dá tento film přežít. Jinak je to hrůza. Scénář psaný na koleně, humor odpovídající mentalitě dvanáctileté posluchačky Britney Spearsové a trapný Matthew McC, těžící z dojmu, že je neodolatelný. Prozradím vám překvapivé tajemství - není. 30%(8.3.2004)

• Madsbender

Ako prísť o rozum za 2 hodiny.(21.4.2014)

Neviem prečo ale mne sa to páčilo. Vždy.95%(28.10.2006)

Vlastně to vůbec nebylo špatné, mělo to i poměrně originální zápletku, jen ten romantický happy end na konci mi poměrně vadil. Už jsem na ně vážně nějáká alergická. Ústřední dvojci to spolu poměrně slušelo, jen Kate Hudson se mi zdála občas až moc uječená a lezla mi na nervy. Ale jinak nevidím důvod proč se na to za čas nepodívat znova. 3*(30.3.2011)

• Lynn

Vtipný a zajímavý počáteční nápad je trestuhodně nevyužit...(22.4.2005)

• - Pro film byly zapůjčeny šperky v celkové hodnotě 14 200 000 $. (HappySmile)

• - Jeden z filmů, o kterých je zde zmínka, je Mystic Pizza - taktéž od režiséra Donalda Petrie. (HappySmile)

• - Spousta scén vznikla díky improvizaci - např. ta s rodinným albem. (HappySmile)