Jak ztratit kluka v 10 dnech

How to Lose a Guy in 10 Days

• Německo

Wie werde ich ihn los - in 10 Tagen?

Ako prísť o muža za 10 dní

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 116 min

Rozjizdelo se to celkem slibne, ale ja ty sladke konce n e n a v i d i m!!! Ale Kate je naaadhernaa...(1.12.2003)

• Oskar

Kate Hudsonová je opravdu - jakkoli nerada to slyší - druhá Goldie. To je docela příjemné zjištění a jen díky tomu se dá tento film přežít. Jinak je to hrůza. Scénář psaný na koleně, humor odpovídající mentalitě dvanáctileté posluchačky Britney Spearsové a trapný Matthew McC, těžící z dojmu, že je neodolatelný. Prozradím vám překvapivé tajemství - není. 30%(8.3.2004)

Shlédnout, pobavit se, zapomenout. Pěkné, ale nic světoborného, s Kate a Matthewem bych možná čekal o trošku více.(8.4.2009)

• Enšpígl

Já jsem spíš postelovej romantik, takže tady bych Kate zabalil a poslal bych jí na hraní fousatejm klukům z al kajdy hned po prvním dni. Prej kapradí lásky.... a pak že Charles Manson byl nejkrutější člověk.(3.4.2014)

Kate Hudson působí na první (i druhý:) pohled docela dobře. Je sympatická, usměvavá, chytrá a navíc dobře hraje. Matthew McConaughey se ovšem nenechává zahanbit a rozjíždí s ní hru, které budou na konci oba litovat. Ale jak už to tak u romantických komedií bývá, vše dobře dopadne. :) "'Our love fern! You let it die!' 'No, honey, it's just sleeping.'"(5.9.2006)