poster

Jak ztratit kluka v 10 dnech

 • USA

  How to Lose a Guy in 10 Days

 • Německo

  Wie werde ich ihn los - in 10 Tagen?

 • Slovensko

  Ako prísť o muža za 10 dní

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  **

  Dvě herecké pseudoosobnosti ani zdaleka nevyhovující mému vkusu, se sešly u romantické komedie. To není dobrý vklad ani pro hodnotitele, který se snaží být objektivní;) Řeči o originalitě zápletky nejsou ničím než snůškou lží, neboť - a u po všech stránkách průměrného žánrového vzorku nemůže být řeč o spoileru - vše dopadne tak, jak by divák čekal. Anebo jinak - pro moji (tehdejší) přítelkyni velmi vtipný a zábavný film s tím správným koncem, pro mě takřka ztracené takřka dvě hodiny. Divná a bezvkusá Kate Hudson ale dokáže (coby prodloužení ruky scénáristovy samozřejmě) vytvořit několik skutečně lahůdkových "ja toho Bacigalu zabijem" scének - u mě osobně vede Celine Dion - které mi brání toto směšné dílko zdupat do placata. I o jakési jiskře mezi těmi dvěma hentými onými by se dalo mluvit, takže i přes silné osobní antipatie dám 40%.(7.3.2008)

 • mysicka
  ***

  Rozjizdelo se to celkem slibne, ale ja ty sladke konce n e n a v i d i m!!! Ale Kate je naaadhernaa...(1.12.2003)

 • Davies182
  ***

  Shlédnout, pobavit se, zapomenout. Pěkné, ale nic světoborného, s Kate a Matthewem bych možná čekal o trošku více.(8.4.2009)

 • Falko
  ***

  Jedna z dalsich priemernych romantickych komedii, pri ktorej budete poznat zaver filmu hned na jeho zaciatku, ale to ani tak nevadi. Pri niektorych scenach som sa zasmial, niektore boli len mierne usmevne, alebo zbytocne. Koniec dopadol presne tak, ako som ocakaval. McConaughey a Hudson su celkom sympaticki, takze je to taka lahka pohodovka na zlepsenie nalady... 07.11.2008 _____Kate Hudson - (Andie) +++ Matthew McConaughey - (Ben) +++ Kathryn Hahn - (Michelle) +++ Adam Goldberg - (Tony) +++ Hudba: David Newman +++(7.11.2008)

 • Madsbender
  **

  Ako prísť o rozum za 2 hodiny.(21.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace