Jak ztratit kluka v 10 dnech

How to Lose a Guy in 10 Days

• Německo

Wie werde ich ihn los - in 10 Tagen?

Ako prísť o muža za 10 dní

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 116 min

• TeeAge

V horúci deň, keď sa vonku nič robiť nedá, človek zájde do kina a chytí tento kus. Pobaví, nepobaví - jedno je isté - keby tam neboli malé behajúce deti po sále, ktorých rodičia si očividne splietli kategóriu filmu - bol by som si to užíval možno aj viac. A hlavne v klude :D |Videno v CineStar ŠárošPatak, 2003|(2.10.2010)

• Mertax

Dalo by stihnout mnohem mnohem dřív.. ;o)(17.9.2006)

Nemám ponětí, čím to může být, ale soudím, že je to ohromná legrace od začátku do konce! Vlastně hlavně ke konci, ty jednotlivé scénky na začátku "jak se ho zbavit" "jak s ní zůstat" možná ani nebyly to nejvtipnější. Kate Hudson i "sladký" Matthew McConaughey (není zrovna můj oblíbenec, ale oproti filmu Svatby podle Mary je tady perfektní) skrývají mnohem větší komediální možnosti než jsem myslela, k tomu skvělá hudba... Prostě po stopadesáté natočené staré téma, ale tentokrát jsem se smála!(5.1.2004)

Veľmi zábavný a svižný zástupca "novodobých amerických romantických komédií", kde je scenár nepodstatný a dôležité je, že to meddzi dvoma pekne iskrí...(17.4.2006)

Náhodou jedna z mála romantik, které jsem schopen snést i opakovaně, zvláště díky Kate Hudson. A některý ty věci opravdu platěj. Je to tak na 3,5*, ale vzledem k tomu, že spousta blbostí dostává víc, zaokrouhluju nahoru.(25.11.2005)