Jak ztratit kluka v 10 dnech

• USA How to Lose a Guy in 10 Days (více)

Andie Andersonová je mladá novinářka, která by moc ráda psala články o politice, historii, umění a podobně, ale pracuje v ženském časopise Composure, kde píše do rubriky Jak na to, a to ji netěší. Když její kolegyně a kamarádka Michelle opět přijde o přítele ve velmi krátké době, rozhodne se, že napíše článek o tom, co takové dívky dělají špatně, když si neudrží přítele. Se šéfredaktorkou se dohodne, že sbalí muže a během deseti dnů se bude chovat tak, jak se mnoho žen na začátku vztahu chová a on se s ní raději rozejde. Pak napíše článek o tom Jak ztratit kluka v 10 dnech a pak si může psát, co chce. Večer s přítelkyněmi vyrazí do baru, kde narazí na Bena Barryho. Ben pracuje v reklamě a jejich firma právě dostala zakázku na reklamní kampaň na prodej diamantů. Ben tu práci moc chce a je si jistý, že ji také dostane, ale jeho šéf ji hodlá dát kolegyním Judy Spearsové a Judy Greenové. To Ben nemůže připustit a snaží se šéfa přesvědčit, že on je ten pravý pro tuto kampaň. Šéf je pobavený, a protože Ben je známý tím, že s žádnou dívkou nevydrží chodit více jak jeden den, vsadí se s ním, že pokud s někým vydrží 10 dní a přiměje ji, aby se do něj zamilovala, kampaň bude jeho. Na důkaz ji za 13 dní přivede na večírek, který se bude pořádat na počest firmy, která tuto zakázku zadala. Obě Judy jsou u toho, a protože shodou náhod byly v Composure v době, kdy Andie dostala za úkol napsat článek, navrhnou mu, aby sbalil právě ji a tím by neměl šanci vyhrát. Ben si je jistý, že Andie bude jeho, ale netuší, že Andie přišla do baru se záměrem někoho sbalit a během deseti dnů ho dokonale otrávit. Andie se do svého úkolu pustí s vervou a Ben má co dělat, aby její šílené nápady vůbec ustál. Přesto, že se ani jeden z nich nechová přirozeně, pomalu ale jistě si začínají trochu rozumět... (TV Prima)

Tommassi3

"Kdo je princezna Sofie ??" ;) Správná otázka zní poněkud jinak.. Kdo je tady vlastně větší princezna Sofie ?? Donald Petrie, protože vzal tuhle hrůzu ?? Nebo ten dobytek z distribuce, co vylhal obsah téhle žumpy, byť s několika opravdu vtipnými momenty, kterou nezachrání ani můj oblíbenec Mattie McConaughey v době, kdy by ještě nepoznal dobrý scénář, ani kdyby ho s ním hodinu a půl tloukli do hlavy ?? Zato já "poznal" za ta léta už velkou spoustu šílených žen, takže budu shovívavý, Donalde.. Ale nejdřív už konečně slez z toho lustru..;) ()

GeusX

Docela fajnová romantická komedie. Není to přílišně přeslazená romantika, ale zase ani komedie k popukání. Lepší průměr. 70% (viděl jsem: 2x) ()

bouncer

...a dál??? Vzpomínám si na Českou sodu: Starý! To umí každej! Jedu! Opravdu v ničem originální, nepřekvapí a vůbec nevidím důvod proč se k tomu vracet... ()

Kryton

Typická romantická komedie, která nebýt krásné Kate Hudson a několika vtipnými momenty zapadne. Moc mě romantické komedie nebaví, ale tady těch 116 minut se dá. ()

zdepapepa

Váhám....váhám nad tím, zda tomuhle filmu dát 2 nebo 3 hvězdy. Tuctová romantická komedie si 2 zaslouží, ale ta 3. hvězda je za to, jak se dá vymyslet "nejhorší scénář vztahu". U toho jsem se i bavil. ()

Praxis

Sympatická blbina, která sází především na velmi sympatickou dvojici Hudson - McConaughey, kteří si tu opravdu padli do oka a vzájemná chemie je mezi nimi velmi cítit. Hudson sice chvíli hraje krávu, pak zase zamilovanou puťku, všichni tak nějak tušíme, že dojde k "šokující" katarzi, aby se nakonec dali zase dohromady. Je jasný, že mezi romantickými komediemi jsme neobjevili znovu kolo, ale na to si to tahle jednohubka nehraje. Na jeden hezky strávený večer to stačí. Nic víc, nic míň. 60% ()

buldock

Nemůžu si pomoci , ale na mě tenhle filmek zapůsobil velice pozitivně , ústřední dvojice je vybrána perfektně , krásně jim to spolu sekne , jiskří to mezi nimi , filmu by sice slušela kratší stopáž , ovšem až na pár momentů se jedná o velice zdařilou romantickou komedii s neuvěřitelně sympatickou Kate Hudson , které zdárně sekunduje Matthew McConaughey. Mám pro tenhle snímeček prostě a jednoduše velkou slabost. ;-) Film: 85% ()

Alementina

Takhle si predstavuji romantickou komedii, na kterou jsme se podivala nekolikrat a porad se smala, takze urcite se jeste nekdy znovu podivam. Princezna Sofie ala Krul valečník je nezapomenutelne :) V zanru romanticke komedie to ma u me 95%. ... 13/1/21 znovu jsem zkoukla vetsi cast filmu a zase jsem se od srdce usmala ....zvedam ze 4 na 5, proste ma oblibena romanticka komendie :) ()

J3dla

Jsou momenty, které opravdu pobaví a nedají zapomenout. Celkový dojem je ale takový nevýrazný, nemastný neslaný.50% ()

blackrain

Já bych tenhle film tolik nepodceňovala. Samozřejmě je to romantická komedie jako každá jiná, která se také nevyhýbá klišovitým situacím, ale takové situace jsou téměř ve všech takových komediích. Tahle byla navíc i vtipná. Všechen vtip vycházel z pohnůtek hlavních postav, které chtěli jít za svým hlavním cílem. Hlavní postavy byly opravdu dobře vybrané a krásně si sedly. To je taky velké plus. ()

kaylin

O téhle romantické komedii jsem slyšel, že je dobrá. Dost často jsem si při sledování říkal a v čem je vlastně tak dobrá? Není to špatný film, který by se měl hned odsoudit, ale jsou tu momenty, které jsou jednoduše laciné a poplatné žánru a cílovému publiku. V hlavní roli namakaný herec, který má místo břicha pekáč buchet, který samozřejmě také často předvede, vedle něj poměrně hezká herečka, která zase neumí až tak moc hrát, ale na plátně vypadá dobře, navíc má hodně slavnou maminku. Kate se tu sice nahá neukáže, ale ona to nepotřebuje, stačí, aby se jenom tvářila. V tomhle případě jí ale tu postavu přece jen věříte víc, než kdy jinde. Zápletka snímku není nijak geniální. On chce splnit sázku a udržet si po 10 dní ženskou kvůli práci a plesu, ona má napsat článek o tom, jak ztratit kluka v deseti dnech. Stručně řečeno, ona ho chce pořádně vytočit, on se jí drží zuby nehty, po osmi dnech zjistí, že se milují, desátý den objeví pravdu o začátku jejich vztahu, hodně se na sebe nakrknou, aby si na závěr mohly padnout kolem ramenou. Když jde příběh shrnout v jedné větě - pravda, je to souvětí - a nic zásadního nevynechat, je to trochu zvláštní, ale nedá se nic dělat. Je to poměrně jednoduchá komedie na příjemný večer. nic víc jsem nečekal, nic víc jsem nedostal. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/06/nebezpecne-znamosti-jak-ztratit-kluka.html ()

togaf

Kate Hudson má jediné pozitivum, a tím jsou krásné žluté šaty z plakátu. Nezdá se vám to trochu málo? Mě ano. Trapný, neuvěřitelný a nudný příběh. Z takovéhle romantiky je mi nanic, a že to má být komedie? Ale no tak... ()

dom156

Takovýchto komedií je na světě tuna a bohužel jedna od druhé se skoro od sebe nedají rozeznat. Byly chvíle když jsem se zasmál a byla tam i dost velká a hluchá místa. Ani McConaughey to nevytrhne, spíše se zavrtá do té průměrné brindy. ()

Aleee89

Na film jsem se koukla až dneska, nic jsem od něj nečekala, ale když už ho dávali, nahrála jsem si ho. No, nic extra to není. Neurazí a už vůbec nenadchne. Námět se jeví jako fajn, někdy film není stoprocentní, ale jinak docela v klídku. Prostě americká romantická něco jako komedie, na kterou se stačí podívat jednou a pak film klidně zapomenout... ()

Anglie

Přiznávám, že Kate Hudson svým herectvím a zjevem vytáhla ze mě o hvězdičku víc než bych dal normálně. Některé scény jsou opravdu výborné(karetní hra). A jen tak mimochodem, scénář psal asi newyorský patriot, protože Knicks opravdu momentálně nemají na to, aby vyhráli v play-off konferenci (a hráli finále celé NBA). ()

Fanucci

Průměrná romantická komedie se vším co k ní patří. Třetí hvězdička patří dvojici Kate Hudson a Matthew McConaughey, která hraje velice dobře a přirozeně. ()

Lennnnna

Jaké holce by se nelíbilo, když kluk dostává pořádnou sodu:o) Ale teď vážně....Když se Andie snaží vyprovokovat Bena k rozchodu, skutečně jsem se bavila, co na tom, že některé scény jsou přemrštěné, nicméně splňují účel. A navíc je to po Klíči už druhý film, ve kterém mi v hlavě utkvěla a zaujala tvář Kate Hudson, takže budu tenhle nový talent určitě dál sledovat a čekat, copak se z ní asi vyklube, vypadá to totiž nadějně. Konečné scény filmu jsou ovšem katastrofální, uječené a nudné. Ale co, nesmíme zapomínat, že jde o romantickou komedii, takže už tím, že jsme dobrovolně zmáčkli tlačítko PLAY, jsme si o to koledovali sami. ()

Další hledači pokladů

Další hledači pokladů

09.08.2006

Matthew McConaughey a Kate Hudson budou hlavními hvězdami dobrodružné komedie FOOLS GOLD z dílny režiséra Andyho Tennanta (Hitch: Lék pro moderního muže). Nebude se však jednat o první spolupráci… (více)