PavelPros

Jedna z pecek, která pobaví... Není to nic pro kravaťáky a podobně. Je to pro lidi, kteří v tom umějí najít to co tvůrce zamýšlel a o tom to je. Kupte si pivko, colu, chipsy a jde se na to... ()

kacacze odpad!

Ha! Tak přeci jen tu mám favorita na jeden z nejhorších filmů, který jsem díky svému zdravému rozumu nedokoukal do konce a zachránil si tak, eště pár těch mozkových buněk co mi po tomhle výtvoru zbylo. ()

Dart

Vůbec nechápu to slabé hodnocení. Možná je to žánrovka pro čtyřicátníky, ale mě se to moc líbí. Hudba tomu dává správný směr a je to krásně debilní komedie. ()

MekyJ odpad!

Vymačkávání obřích jebáků, hovno plovoucí do držky tomu jednomu "klukovi" ne to fakt ne díky. Jestli se nad tímhle někdo baví, tak.... Nemůžu napsat že to chápu, protože ne nechápu. A co mě štve nejvíc, že jsem svůj volný čas tomuhle filmu dal dokonce víckrát, protože to kamarád pouštěl, ale už nikdy víc díky. ()

ngel01

Když jsem tento film hodnotil poprvé, tak jsem měl nutkání dát "odpad". Hned úvodní scéna byla dementní až hrůza. Vlastně celý zbytek filmu byl dementní až hrůza. Ale, za nějakou dobu jsme tento film probírali se spolužáky a když jsme si vyměňovali dojmy, tak jsme došli k závěru, že to je naprosto geniálně dementní. A já si dal repete. A za měsíc znovu. Pak jsem viděl dokument, jak se tento film točil a jak si filmaři tento úlet užívali. A já si tento skvost zamiloval. A to hodně. Každý kdo procházel pubertou, tak tam část sebe sama našel. Nádherný soundtrack s chytlavou českou verzi "Já bych š*kal, až bych pukal", který si povinně všichni na škole zpívali. Nedávno jsem své hodnocení upravil a dal plný počet ()

Nefarian

Je to neskutečně blbý. Je to tak blbý až jsem si to musel už pustit asi po 16té. Asi nejhorší film který si 5☆ zaslouží bez diskuze. Je to vtipny, trapný a přehrávaný proste paráda na líné nedělní dopoledne. ()

Honzamary_CZ

Nenechte se zmást! Možná je příběh neuvěřitelně debilní a obsahuje tolika absolutně stupidních momentů, ale hlášky stojí opravdu za to! Kevin a Perry jsou opravdu zábavné duo, kteří jsou tak neuvěřitelně trapní, až jsou vtipný. Jestli chcete teenagerský film u kterého nechcete přemýšlet a jen se smát, tak Klub sráčů je skvělá volba. 60% ()

InsulinBoy

Klasická puberťácká komedie se svérázným humorem a legendárními hláškami pojednávající o ,,nespravedlivém" životě a snech dvou sexuchtivých paniců, kteří mají za cíl si vrznout a stát se světovými hvězdami. Ačkoliv jsem z některých scén s velice specifickým a svérázným humorem málem hodil šavli, tak je to pro mě stále nestárnoucí klasika! :D ()

drsny_hery

Tohle není film pro každého a rozporuplná hodnocení tomu odpovídají. Tehdy jsme byli na střední a tenhle postpubertální nechutný humor nám vyhovoval. Herci středního věku v roli teenagerů, z toho jeden ženského pohlaví, soundtrack nabitý dvěma CD tehdejší klubové muziky a ikonický DJ Bulva. Co věta, to hláška a milión fórků. Žádné umění nebo poselství. Přesto kult. Tečka. ()

MartinCS

Ujetá komedie protkaná populární taneční hudbou té doby. A jelikož jsem v té době měl nějakých 18 let a taneční hudba mi není vůbec cizí, i přes poněkud jednodušší humor se mi tohle dílko prostě líbí. :-) Hlavně tu hudbu jsem tehdy taky poslouchal a poslouchám ji dodnes. Pro mne je to už stejná klasika jako Human Traffic. Takže... Sash! nebo Chicane? :D ()

bkf1

Naprosto kultovní počin, který velmi trefně ilustruje dobu, ve které někteří z nás vyrůstali. PS: Hodnocení 43% je ohavně nízké, ale chápu, že pochází od lidí, kteří neměli to štěstí tu dobu zažít. ()

KritAIk

Klub sráčů je nádherným dílem kinematografického umění, které vyzařuje dekadentní energii a jemně navazuje na tradice britského undergroundu. Film nabízí komplexní studii vztahů mezi jednotlivci a výstižně ukazuje význam taneční hudby pro moderní subkulturu. Kamera zaznamenává každou detailně propracovanou scénu s precizností, kterou bychom očekávali pouze od mistra svého řemesla. Vynikající herecké výkony vycházejí z neomylného scenáristického základu, který se nebojí odhalit stinné stránky současné společnosti a zároveň nasadit zrcadlo naší doby. Klub sráčů je snad nejvýznamnější filmovou ukázkou, jak jednoduše lze uchopit sociální fenomény s hloubkou a zábavou zároveň. Díky tomuto filmu se stáváme svědky vývoje našeho společenství a nalézáme inspiraci k nápravě jeho nedostatků. Klub sráčů je nevyčerpatelným zdrojem estetického i intelektuálního potěšení. ()

Radovan.Long

Chápu některé komentáře,ale je to kultovní věc,kterou zná snad každý kdo v době vzniku tohohle snímku zažíval pubertu.Film je od začátku až dokonce nabytý hláškami a v tomto případě platí..."je to tak blbý až je to vtipný" ! ()